Ostatni mecz (III liga, gr. II): GKS Leśnik Manowo 1:3 (1:1) Sokół Kleczew

Aktualności

12.06.2017

PRZEGRANA Z GKSem PRZODKOWO

W miniony weekend drużyna GKSu Leśnik niestety przed własną publicznością uległa 1:3 (0:2) GKSowi Przodkowo. Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę osiągnęli goście co już w czwartej minucie udokumentowali strzeleniem bramki. Po dośrodkowaniu z rzutu karnego celny strzał główką oddał Przemysław Szur. Po niespełna czterech minutach gry piłkarze GKSu zdobyli drugiego gola. Jeden z zawodników z Przodkowa zagrał długą piłkę pod pole karne manowian. Do futbolówki wybiegł Mateusz Frankowski oraz Tomasz Tkacz. Niestety golkiper manowian zawachał się co wykorzystał przeciwnik, przelobował Tomasza, ominął go, po czym delikatnym strzałem dobił piłkę do bramki. W pierwszej części spotkania goście mieli jeszcze kilka sytuacji, ale na szczęście żadnej z nich już nie wykorzystali. Natomiast drużyna GKSu Leśnik ani razu nie zagroziła bramce rywali.

W najbliższy weekend zostanie rozegrana trzydziesta druga kolejka spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II. Tym razem drużyna GKSu Leśnik przed własną publicznością będzie podejmowała GKS Przodkowo. Pełna nazwa naszych najbliższych rywali to Gminny lub Sportowy Przodkowo. Klub został założony w 1995 roku. Jego barwami są kolory bordowo-szare. Prezesem klubu jest Pan Henryk Jaskólski, a trenerem pierwszej drużyny Pan Sebastian Letniowski.

Za nami trzydzieści jeden kolejek spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II w sezonie 2016/2017. Na obecną chwilę na fotelu Króla Strzelców znajduje się dwóch zawodników: Łukasz Zagdański z Elany Toruń, który w minionej kolejce nie wpisał się na listę strzelców bramek oraz Łukasz Stasiak z GKSu Przodkowo, który w weekend raz trafił do bramki przeciwnika. Zawodnicy Ci w obecnym sezonie mają na swoim koncie po dwadzieścia jeden trafień. W rozwinięciu newsa prezentujemy pozostałych strzelców bramek w dotychczasowych meczach obecnego sezonu.

« poprzednie 1 2  [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 197   następne »