Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!

herb

Aktualności

13.06.2017

PODSUMOWANIE 32 KOLEJKI

Za nami trzydzieści dwie kolejek spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II. W tej kolejce rozegrano dziewięć spotkań, siedem w sobotę 10 czerwca i dwa w niedzielę 11 czerwca. Wszystkie spotkania zakończyły się zwycięstwem którejś z drużyn, z czego cztery wygrali gospodarze oraz pięć goście. W minionej kolejce kibice zgromadzeni na III-ligowych boiskach obejrzeli trzydzieści siedem goli, co dało nam średnio 4,11 gola na spotkanie. Gospodarze strzelili siedemnaście bramek (średnio 1,88 gola na mecz), a goście dwadzieścia (2,22 gola na mecz). Na listę strzelców wpisało się trzydziestu dwóch zawodników, z których jeden zaliczył hattricka, trzech trafiło po dwa razy do bramki rywala, a jeden zaliczył trafienie samobójcze.

W miniony weekend drużyna GKSu Leśnik niestety przed własną publicznością uległa 1:3 (0:2) GKSowi Przodkowo. Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę osiągnęli goście co już w czwartej minucie udokumentowali strzeleniem bramki. Po dośrodkowaniu z rzutu karnego celny strzał główką oddał Przemysław Szur. Po niespełna czterech minutach gry piłkarze GKSu zdobyli drugiego gola. Jeden z zawodników z Przodkowa zagrał długą piłkę pod pole karne manowian. Do futbolówki wybiegł Mateusz Frankowski oraz Tomasz Tkacz. Niestety golkiper manowian zawachał się co wykorzystał przeciwnik, przelobował Tomasza, ominął go, po czym delikatnym strzałem dobił piłkę do bramki. W pierwszej części spotkania goście mieli jeszcze kilka sytuacji, ale na szczęście żadnej z nich już nie wykorzystali. Natomiast drużyna GKSu Leśnik ani razu nie zagroziła bramce rywali.

W najbliższy weekend zostanie rozegrana trzydziesta druga kolejka spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II. Tym razem drużyna GKSu Leśnik przed własną publicznością będzie podejmowała GKS Przodkowo. Pełna nazwa naszych najbliższych rywali to Gminny lub Sportowy Przodkowo. Klub został założony w 1995 roku. Jego barwami są kolory bordowo-szare. Prezesem klubu jest Pan Henryk Jaskólski, a trenerem pierwszej drużyny Pan Sebastian Letniowski.

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 198   następne »