Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!

herb

Aktualności

31.05.2017

KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK PO 30 KOLEJKACH

Za nami trzydzieści kolejek spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II w sezonie 2016/2017. Na obecną chwilę na fotelu Króla Strzelców znajduje się Łukasz Zagdański z Elany Toruń, który w minionej kolejce stzrelił jedną bramkę. Zawodnik ten w obecnym sezonie ma na swoim koncie dwadzieścia jeden trafień. W rozwinięciu newsa prezentujemy pozostałych strzelców bramek w dotychczasowych meczach obecnego sezonu.

Za nami trzydzieści kolejek spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II. W tej kolejce rozegrano dziewięć spotkań, osiem w sobotę 27 maja i jedno w niedzielę 28 maja. Pięć spotkań zakończyło się zwycięstwem którejś z drużyn, z czego trzy wygrali gospodarze oraz dwa goście, natomiast cztery zakończyły się podziałem punktów. W minionej kolejce kibice zgromadzeni na III-ligowych boiskach obejrzeli dwadzieścia dziewięć goli, co dało nam średnio 3,22 gola na spotkanie. Gospodarze strzelili dwanaście bramek (średnio 1,33 gola na mecz), a goście siedemnaście (1,88 gola na mecz). Na listę strzelców wpisało się dwudziestu pięciu zawodników, z których jeden zaliczył hattricka, a dwóch trafiło po dwa razy do bramki rywala.

.Nikt nie spodziewał się, że mecz z Gwardią będzie łatwy, ale tak samo nikt na pewno nie spodziewał się, że będzie on tak jednostronny i że zakończy się takim pogromem. Sobotnie spotkanie zakończyło się wygraną Gwardii aż 7:0 (3:0). Na pewno wpływ na taki wynik w dużej mierze miała czerwona kartka dla Tomasza Tkacza w siedemnastej minucie. Zawodnik ten sfaulował przeciwnika przed samym polem karnym za co od razu ujrzał czerwony kartonik. Chwilę później rozwiązał się worek z bramkami. Skutecznym egzekutorem rzutu wolnego został Robert Ziętarski. Przed przerwą kibice obejrzeli jeszcze dwa gole. Najpierw w trzydziestej piątej minucie po dośrodkowaniu z lewej strony celny strzał główką oddał Przemysław Brzeziański, a w czterdziestej trzeciej minucie w sytuacji sam na sam z golkiperem manowian celny strzał oddał Michał Szubert.