Ostatni mecz (III liga, gr. II): GKS Leśnik Manowo 1:3 (1:1) Sokół Kleczew

13.05.2017

URODZINY - Cezary Bać!!!

Dziś urodziny obchodzi Cezary Bać

Jubilatowi życzymy Wszystkiego Najlepszego!

Przed nami dwudziesta ósma kolejka spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II. Tym razem drużyna GKSu Leśnik swój mecz rozegra przed własną publicznością, a jej rywalem będzie KS Chwaszczyno. Pełna nazwa najbliższych rywali manowian to Klub Sportowy Chwaszczyno. Klub został założony w 2003 roku. Jego barwami są kolory biało-czerwono-granatowe. Prezesem klubu jest Pan Roman Walder, a trenerem pierwszej drużyny Pan Łukasz Kowalski.

Za nami dwadzieścia siedem kolejek spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II w sezonie 2016/2017. Na obecną chwilę na fotelu Króla Strzelców znajduje się Łukasz Zagdański z Elany Toruń, który w minionej kolejce strelił jednego gola. Zawodnik ten w obecnym sezonie ma na swoim koncie dwadzieścia trafień. W rozwinięciu newsa prezentujemy pozostałych strzelców bramek w dotychczasowych meczach obecnego sezonu.

Za nami dwudziesta siódma kolejka spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II. W tej kolejce rozegrano dziewięć spotkań, wszystkie w sobotę 6 maja. Sześć spotkań zakończyło się zwycięstwem którejś z drużyn, z czego pięć wygrali gospodarze oraz jedno goście, natomiast trzy zakończyły się podziałem punktów. W minionej kolejce kibice zgromadzeni na III-ligowych boiskach obejrzeli trzydzieści jeden goli, co dało nam średnio 3,44 gola na spotkanie. Gospodarze strzelili dwadzieścia jeden bramek (średnio 2,33 gola na mecz), a goście dziesięć (1,11 gola na mecz). Na listę strzelców wpisało się dwudziestu siedmiu zawodników, z których czterech trafiło po dwa razy do bramki rywala.

Drużyna GKSu Leśnik doznała kolejnej wysokiej porażki. Tym razem podopieczni Tomasza Chrupałły w meczu wyjazdowym nie dali rady Lechowi II Poznań. Od pierwszych minut wyraźną przewagę osiągnęli gospodarze, którzy co chwilę stwarzali zagrożenie pod bramką manowian. Worek z bramkami został rozwiązany już w piątej minucie spotkania. Po akcji skrzydłem i płaskim dośrodkowaniu w pole karne celny strzał oddał Jakub Moder. Kolejna bramka wpadła w trzydziestej trzeciej minucie. Bardzo piękny strzał z około dwudziestu pięciu metrów oddał Niklas Zulciak, a spadająca piłka wpadła za kołnierz golkiperowi GKSu Leśnik. Po niespełna dwóch kolejnych minutach gry było już 3:0.