Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!

herb

Aktualności

08.05.2017

KOLEJNA WYSOKA PORAŻKA

Drużyna GKSu Leśnik doznała kolejnej wysokiej porażki. Tym razem podopieczni Tomasza Chrupałły w meczu wyjazdowym nie dali rady Lechowi II Poznań. Od pierwszych minut wyraźną przewagę osiągnęli gospodarze, którzy co chwilę stwarzali zagrożenie pod bramką manowian. Worek z bramkami został rozwiązany już w piątej minucie spotkania. Po akcji skrzydłem i płaskim dośrodkowaniu w pole karne celny strzał oddał Jakub Moder. Kolejna bramka wpadła w trzydziestej trzeciej minucie. Bardzo piękny strzał z około dwudziestu pięciu metrów oddał Niklas Zulciak, a spadająca piłka wpadła za kołnierz golkiperowi GKSu Leśnik. Po niespełna dwóch kolejnych minutach gry było już 3:0.

Przed nami dwudziesta siódma kolejka spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II. Tym razem drużyna GKSu Leśnik swój mecz rozegra na wyjeździe, a dokładnie we Wronkach, gdzie zmierzy się z rezerwami ekstraklasowego Lecha Poznań. Pełna nazwa naszych najbliższych rywali to Kolejowy Klub Sportowy Lech Poznań Sportowa Spółka Akcyjna – rezerwy. Klub został założony w 1922 roku. Jego barwami są kolory niebiesko – białe. Prezesem klubu jest Pan  Karol Klimczak, a trenerem drużyny rezerw Pan Ivan Durdević (Serbia).

Za nami dwie kolejne kolejki spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II w sezonie 2016/2017. Na obecną chwilę na fotelu Króla Strzelców znajduje się dwóch zawodników: Łukasz Zagdański z Elany Toruń oraz Łukasz Stasiak z GKSu Przodkowo. Zawodnicy Ci w obecnym sezonie do bramki rywala trafili po dziewiętnaście razy. W rozwinięciu newsa prezentujemy pozostałych strzelców bramek w dotychczasowych meczach obecnego sezonu.

Za nami weekend majowy, w czasie którego zostały rozegrane dwie kolejki spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II. Dwudziesta piąta kolejka została rozegrana w sobotę 29 kwietnia. W tej kolejce rozegrano dziewięć spotkań. Osiem spotkań zakończyło się zwycięstwem którejś z drużyn, z czego pięć wygrali gospodarze oraz trzy goście, natomiast jeden mecz zakończył się podziałem punktów. W tej kolejce kibice zgromadzeni na III-ligowych boiskach obejrzeli siedemnaście goli, co dało nam średnio 1,88 gola na spotkanie. Gospodarze strzelili dwanaście bramek (średnio 1,33 gola na mecz), a goście pięć (0,55 gola na mecz). Na listę strzelców wpisało się szesnastu zawodników, z których jeden trafił dwa razy do bramki rywala.

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9  [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 198   następne »