Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!

herb

Aktualności

02.05.2010

KOLEJNE CENNE PUNKTY

W dniu 1 maja 2010r zawodnicy klubu Leśnik-Rossa-Zefir Manowo, odnieśli drugie z kolei zwycięstwo w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem była drużyna Sokoła Pyrzyce. Grający bardzo ambitnie piłkarze Leśnika już od pierwszych minut uzyskali wyraźną przewagę. Ładnie skonstruowane akcje i dokładne podania doprowadziły już w 8 minucie do zdobycia bramki, kiedy to Mural po podaniu Felińskiego celnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Druga połowa rozpoczęła się od ataku gospodarzy, lecz już po 15-20 min. Leśnik odzyskał kontrolę i rozpoczął kontratak. Kiedy po nieprzepisowym faulu na Gozdalu zawodnik Pyrzyc zobaczył czerwoną kartkę, do końca meczu grająca w przewadze drużyna Leśnika próbowała podwyższyć wynik, lecz gospodarze pilnie strzegli swojej bramki i mecz zakończył się wynikiem 0:1. SĘDZIOWIE Bednarski, P.Baranowski, P.Bywalec SKŁADY DRUŻYN Leśnik:Jędrzejczyk, Chrupałła, Kłączyński, Kosmala, Feliński, A.Marczak, Perkowski, Wiśniewski, P.Marczak, Sitarek, Mural Sokół: Piwinski, Kaczyński, Malinowski, Wrzeszcz, Magryta, Czekaj, Milewicz, Panasiuk, Okraska, Fryska, Dubik ZMIANY 46 min. Panasiuk-Zwoliński (Sokół) 55 min. P.Marczak-Lenio (Leśnik) 70 min. Perkowski-Gozdal (Leśnik) 75 min. Czekaj-Mogielski (Sokół) 90 min. Wiśniewski-Wawrzkiewicz (Leśnik)

01.05 Sława Sławno-Gryf Kamień Pomorski

01.05 Hutnik Szczecin-Piast Chociwel

01.05 Pogoń Barlinek-Sarmata Dobra

01.05 Ina Goleniów-Drawa Drawsko

01.05 Gwardia Koszalin-Stal Szacin

Podczas sobotniego (24.04.2010r) spotkania drużyna Leśnika Manowo odniosła pierwsze wiosenne zwycięstwo. Przeciwnikiem była drużyna Sławy Sławno. Mecz rozpoczął się minutą ciszy w hołdzie ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem Już od pierwszych minut okazało się, że goście łatwo skóry nie oddadzą. W 10 minucie zawodnik Sławy lewą stroną boiska dośrodkował w pole karne, a nie atakowany przez nikogo obrońca Lesnika Tomasz Chrupałła głową skierował piłkę w stronę własnej bramki,lecz szczęśliwie trafił w słupek i piłka wyszła na rzut rożny. Podczas następnych dwudziestu minut goście jeszcze dwukrotnie, za sprawą Zawady, zagrozili bramce gospodarzy. W 35 minucie Leśnik oddał pierwszy strzał na bramkę-Łukasz Nadolny  strzelił wysoko ponad poprzeczkę. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.  Kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy, duet gospodarzy Gozdal-Feliński popisał się ładnie skonstruowaną technicznie akcją i napastnik Leśnika Feliński zdobył pierwsza bramkę. W 87 minucie Mateusz Wiśniewski  strzałem na bramkę  zdobył drugiego gola i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0. Sędzią głównym spotkania był II ligowy arbiter Łukasz Bednarek, a jego asystentami Krzysztof Jabłoński i Piotr Kotulski.

Składy drużyn:

Lesnik: T.Jędrzejczyk, M.Kosmala, T.Chrupałła, Ł.Kłączyński, G.Janusz, A.Marczak, R.Feliński, M. Gozdal, Ł.Nadolny, P.Marczak, M.Wiśniewski

zmiany: 23 min. Janusz-Gozdal, 46 min.Marczak P.-Mural, 59 min. Gozdal J.-Sitarek, 88 min. Gozdal M.-Lenio

Sława:O.Wysocki, P.Stołowski, R.Pdmorodecki, P.Maksymiuk, Z.Zawada, G.Lewandowski, D.Ryfa, P.Ścisło, W.Sawicki, M.Wojtać, D.Zimoch

zmiany: 8 min. Lewandowski-Drejski, 68 min.Podhorodecki-Betkajło, 70 min. Zimoch-Wróbel, 75 min. Sawicki Zejglic

Kartki:

50 min.: Gozdal R.          żółta  Leśnik

55 min.: Ryfa D.              żółta  Sława

60 min.: Podhorodecki    żółta Sława

80 min.: Sitarek               żółta Leśnik