Gryf Kamień Pomorski-Drawa Drawsko Pomorskie

Vineta Wolin-Pogon Barlinek

Piast Chociwel-Sokół Pyrzyce

Hutnik Szczecin-Piast Drzonowo

W dniu 1 maja 2010r zawodnicy klubu Leśnik-Rossa-Zefir Manowo, odnieśli drugie z kolei zwycięstwo w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem była drużyna Sokoła Pyrzyce. Grający bardzo ambitnie piłkarze Leśnika już od pierwszych minut uzyskali wyraźną przewagę. Ładnie skonstruowane akcje i dokładne podania doprowadziły już w 8 minucie do zdobycia bramki, kiedy to Mural po podaniu Felińskiego celnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Druga połowa rozpoczęła się od ataku gospodarzy, lecz już po 15-20 min. Leśnik odzyskał kontrolę i rozpoczął kontratak. Kiedy po nieprzepisowym faulu na Gozdalu zawodnik Pyrzyc zobaczył czerwoną kartkę, do końca meczu grająca w przewadze drużyna Leśnika próbowała podwyższyć wynik, lecz gospodarze pilnie strzegli swojej bramki i mecz zakończył się wynikiem 0:1. SĘDZIOWIE Bednarski, P.Baranowski, P.Bywalec SKŁADY DRUŻYN Leśnik:Jędrzejczyk, Chrupałła, Kłączyński, Kosmala, Feliński, A.Marczak, Perkowski, Wiśniewski, P.Marczak, Sitarek, Mural Sokół: Piwinski, Kaczyński, Malinowski, Wrzeszcz, Magryta, Czekaj, Milewicz, Panasiuk, Okraska, Fryska, Dubik ZMIANY 46 min. Panasiuk-Zwoliński (Sokół) 55 min. P.Marczak-Lenio (Leśnik) 70 min. Perkowski-Gozdal (Leśnik) 75 min. Czekaj-Mogielski (Sokół) 90 min. Wiśniewski-Wawrzkiewicz (Leśnik)