Tabela ligowa:

1 Gwardia Koszalin 34 66 55-32
2 Lech II Poznań 34 65 71-38
3 Bałtyk Gdynia 34 64 55-34
4 Jarota Jarocin 34 59 56-47
5 Elana Toruń 34 58 70-42
6 GKS Przodkowo 34 57 62-40
7 Sokół Kleczew 34 55 60-47
8 KKS 1925 Kalisz 34 54 44-44
9 Świt Skolwin (Szczecin) 34 54 55-42
10 Wda Świecie 34 49 64-53
11 Polonia Środa Wielkopolska 34 47 44-43
12 KS Cwaszczyno 34 46 56-63
13 Pogoń II Szczecin 34 44 46-50
14 Górnik Konin 34 40 44-51
15 Chemik Bydgoszcz 34 36 39-59
16 Pogoń Lębork 34 30 36-69
17 Vineta Wolin 34 22 37-67
18 GKS Leśnik Manowo 34 10 22-95

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

4 bramki:
Gozdal Marcin

3 bramki:
Nemoto Yuki
Saganowski Karol

2 bramki:
Rakowski Paweł
Szatkowski Adrian

1 bramka:
Bień Mateusz
Ejzygmann Dawid
Fijołek Seweryn
Jakubowski Piotr
Karpiński Jakub
Maciukajć Bartłomiej
Sochaj Karol
Zdanowicz Marek


PUCHAR POLSKI:

1 bramka:
Gorgol Bartosz
Saganowski Karol
Sochaj Karol



Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

13.06.2017

KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK PO 32 KOLEJKACH

KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK PO 32 KOLEJKACH:

ZAWODNIK:

KLUB:

STRZELONE BRAMKI:

Zagdański Łukasz

(Elana Toruń)

21

Stasiak Łukasz

(GKS Przodkowo)

21

Zulciak Niklas

(Lech II Poznań)

17

Cichos Łukasz

(Sokół Kleczew)

17

Nagórski Adam

(Vineta Wolin)

17

Hebel Maksymilian

(KS Chwaszczyno)

16

Antkowiak Hubert

(Jarota Jaroin)

15

Tomczyk Paweł

(Lech II Poznań)

15

Czerwiński Bartosz

(Wda Świecie)

15

Retlewski Dawid

(Wda Świecie)

15

Jankowski Rafał

(KKS 1925 Kalisz)

13

Bartoszak Krzysztof

(Polonia Środa Wlkp.)

13

Aleksandrowicz Patryk

(Elana Toruń)

11

Rożnowski Maciej

(Wda Świecie)

11

Zyska Wojciech

(Bałtyk Gdynia)

10

Janicki Dawid

(Chemik Bydgoszcz)

10

Brzeziański Przemysław

(Gwardia Koszalin)

10

Ziętarski Robert

(Gwardia Koszalin)

10

Kędziora Przemysław

(Sokół Kleczew)

10

Trojanowski Marcin

(Elana Toruń)

9

Ruszkul Piotr

(Bałtyk Gdynia)

8

Molewski Mateusz

(Jarota Jarocin)

8

Kurminowski Marcin

(Lech II Poznań)

8

Kitano Seiya

(Pogoń II Szczecin)

8

Bejuk Tomasz

(Bałtyk Gdynia)

7

Kuzimski Mateusz

(Bałtyk Gdynia)

7

Kawałek Robert

(Chemik Bydgoszcz)

7

Ginter Sebastian

(Gwardia Koszalin)

7

Kołodziejski Mateusz

(Gwardia Koszalin)

7

Jaroch Gracjan

(Pogoń II Szczecin)

7

Kołodziejski Michał

(Świt Skolwin)

7

Krawiec Paweł

(Świt Skolwin)

7

Walków Kamil

(Świt Skolwin)

7

Błaszczak Paweł

(Górnik Konin)

6

Wachowiak Mateusz

(Pogoń Lębork)

6

Kowalczyk Sebastian

(Pogoń II Szczecin)

6

Bzdęga Tomasz

(Elana Toruń)

5

Radoszewski Piotr

(Górnik Konin)

5

Garbarek Piotr

(Jarota Jarocin)

5

Moder Jakub

(Lech II Poznań)

5

Słowiński Fabian

(Pogoń Lębork)

5

Maćkowski Rafał

(Pogoń II Szczecin)

5

Zwoliński Łukasz

(Pogoń II Szczecin)

5

Barabasz Radosław

(Polonia Środa Wlkp.)

5

Pawlak Krystian

(Polonia Środa Wlkp.)

5

Bajerski Arkadiusz

(Sokół Kleczew)

5

Thiakane Emile

(Sokół Kleczew)

5

Graś Ernest

(Świt Skolwin)

5

Kiełpiński Patryk

(Wda Świecie)

5

Kocieniewski Szymon

(Wda Świecie)

5

Stefanowicz Maciej

(Elana Toruń)

4

Frankowski Mateusz

(GKS Przodkowo)

4

Łuczak Mateusz

(GKS Przodkowo)

4

Szur Przemysław

(GKS Przodkowo)

4

Gozdal Marcin

(GKS Leśnik Manowo)

4

Groszkowski Jakub

(Górnik Konin)

4

Majewski Mateusz

(Górnik Konin)

4

Grela Jeremiasz

(Gwardia Koszalin)

4

Szubert Michał

(Gwardia Koszalin)

4

Pawlak Damian

(Jarota Jarocin)

4

Skokowski Piotr

(Jarota Jarocin)

4

Szewczyk Filip

(Jarota Jarocin)

4

Czech Damian

(KKS 1925 Kalisz)

4

Stojczew Stajko

(KKS 1925 Kalisz)

4

Kugiel Damian

(KS Chwaszczyno)

4

Łazaj Kacper

(KS Chwaszczyno)

4

Wicki Krzysztof

(KS Chwaszczyno)

4

Bochnak Mateusz

(Pogoń II Szczecin)

4

Solarek Jakub

(Polonia Środa Wlkp.)

4

Świątek Adrian

(Polonia Środa Wlkp.)

4

Krystek Marcin

(Świt Skolwin)

4

Nagórski Adrian

(Vineta Wolin)

4

Sadowski Szymon

(Bałtyk Gdynia)

3

Sosnowski Filip

(Bałtyk Gdynia)

3

Nowak Patryk

(Chemik Bydgoszcz)

3

Zawierucha Adam

(Elana Toruń)

3

Czoska Paweł

(GKS Przodkowo)

3

Kostuch Przemysław

(GKS Przodkowo)

3

Żołnowski Sebastian

(GKS Przodkowo)

3

Nemoto Yuki

(GKS Leśnik Manowo)

3

Saganowski Karol

(GKS Leśnik Manowo)

3

Adamczewski Maciej

(Górnik Konin)

3

Antosik Jakub

(Górnik Konin)

3

Majer Mateusz

(Górnik Konin)

3

Wypych Mateusz

(Górnik Konin)

3

Stańczyk Maciej

(Gwardia Koszalin)

3

Ciesielski Błażej

(KKS 1925 Kalisz)

3

Joshua Balogun Kayode

(KKS 1925 Kalisz)

3

Arndt Paweł

(KS Chwaszczyno)

3

Węsierski Mateusz

(KS Chwaszcyno)

3

Jóźwiak Kamil

(Lech II Poznań)

3

Kołodziej Krzysztof

(Lech II Poznań)

3

Kłos Łukasz

(Pogoń Lębork)

3

Madziąg Mateusz

(Pogoń Lębork)

3

Pytlak Patryk

(Pogoń Lębork)

3

Szałek Michał

(Pogoń Lębork)

3

Kowalczyk Tomasz

(Sokół Kleczew)

3

Filipowicz Krzysztof

(Świt Skolwin)

3

Szczepanik Grzegorz

(Świt Skolwin)

3

Urbański Patryk

(Wda Świecie)

3

Ława Bartosz

(Vineta Wolin)

3

Jaskólski Jay

(Chemik Bydgoszcz)

2

Maziarz Szymon

(Chemik Bydgoszcz)

2

Rysiewski Damian

(Chemik Bydgoszcz)

2

Żurowski Michał

(Chemik Bydgoszcz)

2

Ciach Daniel

(Elana Toruń)

2

Lenkiewicz Damian

(Elana Toruń)

2

Tomaszewski Krystian

(Elana Toruń)

2

Więckowski Rafał

(Elana Toruń)

2

Demjanczuk Maksym

(GKS Przodkowo)

2

Karniluk Marcin

(GKS Przodkowo)

2

Kaszuba Andrzej

(GKS Przodkowo)

2

Łapigrowski Piotr

(GKS Przodkowo)

2

Gawron Cezary

(GKS Przodkowo)

2

Rakowski Paweł

(GKS Leśnik Manowo)

2

Szatkowski Adrian

(GKS Leśnik Manowo)

2

Krzyżanowski Kamil

(Górnik Konin)

2

Sieradzki Aleks

(Górnik Konin)

2

Sobieraj Krystian

(Górnik Konin)

2

Bułka Krzysztof

(Gwardia Koszalin)

2

Wojciechowski Daniel

(Gwardia Koszalin)

2

Czapliński Jakub

(Jarota Jarocin)

2

Grobelny Michał

(Jarota Jarocin)

2

Pacyński Jacek

(Jarota Jarocin)

2

Gawlik Mateusz

(KKS 1925 Kalisz)

2

Kostow Iwelin

(KKS 1925 Kalisz)

2

Byczkowski Arkadiusz

(KS Chwaszczyno)

2

Cysewski Krzysztof

(KS Chwaszczyno)

2

Duda Przemysław

(KS Chwaszczyno)

2

Portasiński Maciej

(KS Chwaszczyno)

2

Wolak Adam

(KS Chwaszczyno)

2

Gutierrez Victor

(Lech II Poznań)

2

Kurminowski Dawid

(Lech II Poznań)

2

Mróz Marek

(Lech II Poznań)

2

Puchacz Tymoteusz

(Lech II Poznań)

2

Kochanek Adrian

(Pogoń Lębork)

2

Wardziński Maciej

(Pogoń Lębork)

2

Peda Krystian

(Pogoń II Szczecin)

2

Jurga Igor

(Polonia Środa Wlkp.)

2

Roszak Mateusz

(Polonia Środa Wlkp.)

2

Antosik Jakub

(Sokół Kleczew)

2

Dębowski Jakub

(Sokół Kleczew)

2

Koziorowski Tomasz

(Sokół Kleczew)

2

Śmiałek Sebastian

(Sokół Kleczew)

2

Andrzejewski Dominik

(Świt Skolwin)

2

Jóźwiak Jarosław

(Świt Skolwin)

2

Szczepanik Oskar

(Świt Skolwin)

2

Urbański Paweł

(Wda Świecie)

2

Jeż Dawid

(Vineta Wolin)

2

Wittbrodt Kacper

(Vineta Wolin)

2

Karasiński Piotr

(Bałtyk Gdynia)

1

Pohranicznyj Tymur

(Bałtyk Gdynia)

1

Proena Arkadiusz

(Bałtyk Gdynia)

1

Babiarz Szymon

(Chemik Bydgoszcz)

1

Kostiuk Ołeksandr           

(Chemik Bydgoszcz)

1

Kot Maciej

(Chemik Bydgoszcz)

1

Raszka Adrian

(Chemik Bydgoszcz)

1

Tomaszewski Patryk          

(Chemik Bydgoszcz)

1

Trzepacz Oskar

(Chemik Bydgoszcz)

1

Figaszewski Jacek

(Elana Toruń)

1

Tomaszewski Aleksander

(Elana Toruń)

1

Barzowski Franciszek

(GKS Przodkowo)

1

Domjan Karol

(GKS Przodkowo)

1

Kwaśnik Łukasz

(GKS Przodkowo)

1

Proena Arkadiusz

(GKS Przodkowo)

1

Ejzygmann Dawid

(GKS Leśnik Manowo)

1

Fijołek Seweryn

(GKS Leśnik Manowo)

1

Karpiński Jakub

(GKS Leśnik Manowo)

1

Maciukajć Batłomiej

(GKS Leśnik Manowo)

1

Sochaj Karol

(GKS Leśnik Manowo)

1

Zdanowicz Marek

(GKS Leśnik Manowo)

1

Augustyniak Mateusz

(Górnik Konin)

1

Naworski Wiktor

(Górnik Konin)

1

Paczyński Jan

(Górnik Konin)

1

Januszkiewicz

(Gwardia Koszalin)

1

Maciąg Bartosz

(Gwardia Koszalin)

1

Jankowski Alan

(Jarota Jarocin)

1

Maksymiv Taras

(Jarota Jarocin)

1

Nnamani Christian

(Jarota Jarocin)

1

Budrowski Jakub

(KKS 1925 Kalisz)

1

Chojnacki Konrad

(KKS 1925 Kalisz)

1

Domagalski Dominik

(KKS 1925 Kalisz)

1

Nemoto Yuki

(KKS 1925 Kalisz)

1

Tomaszewski Marcin

(KKS 1925 Kalisz)

1

Bujnowski Rafał

(KS Chwaszczyno)

1

Kowalski Łukasz

(KS Chwaszczyno)

1

Krysiński Radosław

(KS Chwaszczyno)

1

Mosiejko Damian

(KS Chwaszczyno)

1

Solczak Adrian

(KS Chwaszczyno)

1

Chodyna Kacper

(Lech II Poznań)

1

Janasik Patryk

(Lech II Poznań)

1

Janasik Paweł

(Lech II Poznań)

1

Kownacki Dawid

(Lech II Poznań)

1

Mielcarek Wojciech

(Lech II Poznań)

1

Nawrocki Filip

(Lech II Poznań)

1

Pawlicki Jakub

(Lech II Poznań)

1

Tomczyk Paweł

(Lech II Poznań)

1

Byczkowski Arkadiusz

(Pogoń Lębork)

1

Formela Damian

(Pogoń Lębork)

1

Kajca Marcin

(Pogoń Lębork)

1

Kayode Balogun Joshua

(Pogoń Lębork)

1

Sychowski Mateusz

(Pogoń Lębork)

1

Wesserling Mateusz

(Pogoń Lębork)

1

Wólkiewicz Daniel

(Pogoń Lębork)

1

Boniecki Bartosz

(Pogoń II Szczecin)

1

Joshua Balogun Kayode

(Pogoń II Szczecin)

1

Kort Dawid

(Pogoń II Szczecin)

1

Kuśmierek Gracjan

(Pogoń II Szczecin)

1

Listkowski Marcin

(Pogoń II Szczecin)

1

Obst Robert

(Pogoń II Szczecin)

1

Zakrzewski Łukasz

(Pogoń II Szczecin)

1

Borucki Adam

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Gwit Jakub

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Nawrocki Damian

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Otuszewski Przemysław

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Stańczyk Michał

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Wolkiewicz Krzysztof

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Kasperkiewicz Piotr

(Sokół Kleczew)

1

Kowalczyk Sebastian

(Sokół Kleczew)

1

Patrzykąt Wiktor              

(Sokół Kleczew)

1

Bil Patryk

(Świt Skolwin)

1

Garlej Marcin

(Świt Skolwin)

1

Kronkowski Adrian

(Świt Skolwin)

1

Ładziak Adam

(Świt Skolwin)

1

Nwagou Charles

(Świt Skolwin)

1

Wyganowski Maciej

(Świt Skolwin)

1

Gackowski Jakub

(Wda Świecie)

1

Prybiński Mikołaj

(Wda Świecie)

1

Wenerski Łukasz

(Wda Świecie)

1

Wietrzykowski Dawid

(Wda Świecie)

1

Bartoszewicz Konrad

(Vineta Wolin)

1

Kosacki Mateusz

(Vineta Wolin)

1

Niewiada Marek

(Vineta Wolin)

1

Skorb Adrian

(Vineta Wolin)

1

Tarka Jakub

(Vineta Wolin)

1

 

BRAMKI SAMOBÓJCZE:

Zawodnik:

Z jakiego klubu:

Ile bramek:

Na korzyść:

Kostuch Przemysław

(GKS Przodkowo)

2

Vinety Wolin

Jaroty Jarocin

Raszka Adrian

(Chemik Bydgoszcz)

1

Sokoła Kleczew

Krawczun Hubert

(Elana Toruń)

1

Górnika Konin

Kotłowski Patryk

(GKS Przodkowo)

1

Bałtyku Gdynia

Dondera Norbert

(Gwardia Koszalin)

1

Vinety Wolin

Maciąg Bartosz

(Gwardia Koszalin)

1

GKSu Przodkowo

Joshua Balogun Kayode

(KKS 1925 Kalisz)

1

Pogoni II Szczecin

Byczkowski Arkadiusz

(KS Chwaszczyno)

1

Sokoła Kleczew

Kamola Patryk

(KS Chwaszczyno)

1

Vinety Wolin

Cindrić Jurica

(Lech II Poznań)

1

Elany Toruń

Solarek Maciej

(Lech II Poznań)

1

Bałtyku Gdynia

Szałek Michał

(Pogoń Lębork)

1

Bałtyku Gdynia

Filipowicz Krzysztof

(Świt Skolwin)

1

Sokoła Kleczew

Krzywicki Adrian

(Vineta Wolin)

1

KKSu 1925 Kalisz

 

 

 



+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO