Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!

Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

17.06.2017

PORAŻKA W OSTATNIM WYJEŹDZIE

Niestety nie udało się pożegnać zwycięstwem z III ligą. W meczu wyjazdowym do Kalisza manowianie ulegli 1:4 (0:3) tamtejszemu KKSowi 1925. Pierwsza bramka w tym spotkaniu wpadła w piętnastej minucie. Gospodarze przejęli piłkę w środkowej strefie boiska, zagrali ją płasko pomiędzy obrońców GKSu Leśnik, futbolówka dotarła do Rafała Jankowskiego, który oddał celny strzał po ziemi. Trzy minuty później było już niestety 2:0. Rzut karny skutecznie na bramkę zamienił Łukasz Grabowski. W dwudziestej szóstej minucie było już po meczu. Piłkarze KKSu 1925 Kalisz przejęli piłkę w środkowej strefie boiska, wymienili między sobą kilka podań, po czym zagrali pomiędzy obrońców. Do piłki wybiegł strzelec pierwszej bramki – Rafał Jankowski, który miał już przed sobą tylko bramkarza, minął go i oddał celny strzał do pustej bramki. Bramkę na 4:0 kibice obejrzeli w sześćdziesiątej pierwszej minucie. Po akcji lewą stroną i wymianie kilku podań jeden z zawodników wszedł pole karne manowian, zagrał na piąty metr skąd celny strzał oddał Marcin Tomaszewski. W osiemdziesiątej trzeciej minucie manowianom udało się strzelić bramkę honorową. Podopieczni Tomasza Chrupałły mieli rzut wolny niecałe trzydzieści metrów przed polem karnym rywala. Na bezpośredni strzał zdecydował się Mateusz Bień. Piłka odbiła się od bramkarza i wpadła do siatki.