Tabela ligowa:

1 Iskra Białogard 0 0 0
2 MKP Szczecinek 0 0 0
3 Sparta Węgorzyno 0 0 0
4 Arkadia Malechowo 0 0 0
5 Kluczevia Stargard 0 0 0
6 Olimp Gościno 0 0 0
7 Sokół Karlino 0 0 0
8 Hutnik Szczecin 0 0 0
9 Vineta Wolin 0 0 0
10 Rasel Dygowo 0 0 0
11 Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12 Jeziorak Załom (Szczecin) 0 0 0
13 Rega Trzebiatów 0 0 0
14 Morzycko Moryń 0 0 0
15 Gryf Polanów 0 0 0
16 Ina Goleniów 0 0 0
17 GKS Leśnik Manowo 0 0 0
18 Bałtyk Koszalin 0 0 0

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

? bramki:

Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

Terminarz

Terminarz, sezon 2016/2017:

Kolejka 1

 

Górnik Konin

3-0

Sokół Kleczew

7 sierpnia, 17:00

Paweł Błaszczak 25, 45, Mateusz Majer 75

Pogoń Lębork

2-3

KKS 1925 Kalisz

6 sierpnia, 17:00

Mateusz Wachowiak 4, Mateusz Wesserling 66 - Damian Czech 22, 59, Mateusz Gawlik 57

Chemik Bydgoszcz

0-2

GKS Przodkowo

6 sierpnia, 16:00

Łukasz Stasiak 15, Piotr Łapigrowski 90

Bałtyk Gdynia

1-1

Wda Świecie

6 sierpnia, 17:00

Mateusz Kuzimski 77 - Dawid Retlewski 32

Elana Toruń

0-1

Gwardia Koszalin

6 sierpnia, 17:00

Sebastian Ginter 77

Polonia Środa Wielkopolska

0-4

Jarota Jarocin

7 sierpnia, 17:00

Piotr Skokowski 6, Jacek Pacyński 56, Mateusz Molewski 67, Hubert Antkowiak 90

Vineta Wolin

4-2

KS Chwaszczyno

6 sierpnia, 16:00

Adam Nagórski 6 (k), Kacper Wittbrodt 10, Patryk Kamola 56 (s), Bartosz Ława 90 (k) - Krzysztof Wicki 25, Damian Kugiel 68

Pogoń II Szczecin

0-1

Lech II Poznań

6 sierpnia, 11:00

Dawid Kurminowski 16

Świt Skolwin (Szczecin)

2-0

GKS Leśnik Manowo

7 sierpnia, 15:00 (200)

Kamil Walków 12, Michał Kołodziejski 90

 

Kolejka 2

 

Świt Skolwin (Szczecin)

0-1

Lech II Poznań

13 sierpnia, 17:20 (450)

Jakub Pawlicki 12

KS Chwaszczyno

2-1

Pogoń II Szczecin

13 sierpnia, 13:00

Łukasz Kowalski 4, Maksymilian Hebel 55 - Gracjan Kuśmierek 81

Jarota Jarocin

3-0

Vineta Wolin

13 sierpnia, 17:00

Taras Maksymiw 58, Hubert Antkowiak 75, Damian Pawlak 90

Gwardia Koszalin

2-2

Polonia Środa Wielkopolska

13 sierpnia, 17:00

Maciej Stańczyk 11, Mateusz Kołodziejski 29 - Krzysztof Bartoszak 47, Radosław Barabasz 64

Wda Świecie

1-2

Elana Toruń

13 sierpnia, 17:00 (650)

Dawid Retlewski 27 - Patryk Aleksandrowicz 81, Łukasz Zagdański 88

GKS Przodkowo

1-2

Bałtyk Gdynia

13 sierpnia, 16:00

Łukasz Stasiak 16 - Patryk Kotłowski 37 (s), Mateusz Kuzimski 89

KKS 1925 Kalisz

0-2

Chemik Bydgoszcz

13 sierpnia, 17:00 (400)

Robert Kawałek 83, Patryk Nowak 90

Sokół Kleczew

1-0

Pogoń Lębork

13 sierpnia, 17:00

Łukasz Cichos 33

GKS Leśnik Manowo

1-0

Górnik Konin

13 sierpnia, 17:00

Karol Sochaj 22

 

Kolejka 3

 

Górnik Konin

1-1

Świt Skolwin (Szczecin)

20 sierpnia, 17:00 (500)

Maciej Adamczewski 31 (k) - Michał Kołodziejski 45

Pogoń Lębork

2-0

GKS Leśnik Manowo

21 sierpnia, 17:00

Patryk Pytlak 7, Łukasz Kłos 16

Chemik Bydgoszcz

0-3

Sokół Kleczew

20 sierpnia, 16:00

Przemysław Kędziora 18, Tomasz Kowalczuk 42, Adrian Raszka 62 (s)

Bałtyk Gdynia

1-0

KKS 1925 Kalisz

21 sierpnia, 13:00

Piotr Ruszkul 62

Elana Toruń

2-2

GKS Przodkowo

21 sierpnia, 17:00

Łukasz Zagdański 40, Patryk Aleksandrowicz 44 - Sebastian Żołnowski 60, 90

Polonia Środa Wielkopolska

1-3

Wda Świecie

21 sierpnia, 17:00 (200)

Krzysztof Bartoszak 24 - Patryk Urbański 26, Jakub Gackowski 41, Dawid Retlewski 90

Vineta Wolin

0-0

Gwardia Koszalin

20 sierpnia, 16:00

Pogoń II Szczecin

1-1

Jarota Jarocin

21 sierpnia, 17:00

Łukasz Zwoliński 33 - Piotr Garbarek 86

Lech II Poznań

2-1

KS Chwaszczyno

20 sierpnia, 17:00

Dawid Kownacki 50 (k), Dawid Kurminowski 90 - Krzysztof Wicki 5

 

Kolejka 4

 

Świt Skolwin (Szczecin)

2-2

KS Chwaszczyno

27 sierpnia, 17:00

Grzegorz Szczepanik 68, Marcin Krystek 90 - Maksymilian Hebel 54, Radosław Krysiński 88

Jarota Jarocin

2-1

Lech II Poznań

27 sierpnia, 17:00

Damian Pawlak 2, Hubert Antkowiak 17 - Krzysztof Kołodziej 76 (k)

Gwardia Koszalin

1-0

Pogoń II Szczecin

26 sierpnia, 17:00

Mateusz Kołodziejski 27

Wda Świecie

1-0

Vineta Wolin

27 sierpnia, 17:00

Bartosz Czerwiński 63

GKS Przodkowo

2-2

Polonia Środa Wielkopolska

27 sierpnia, 16:00

Łukasz Stasiak 48, Sebastian Żołnowski 73 - Przemysław Otuszewski 38, Radosław Barabasz 90

KKS 1925 Kalisz

1-5

Elana Toruń

27 sierpnia, 17:00 (700)

Dominik Domagalski 83 - Tomasz Bzdęga 10, Patryk Aleksandrowicz 36, 41, Łukasz Zagdański 47 (k), Damian Lenkiewicz 68

Sokół Kleczew

2-1

Bałtyk Gdynia

27 sierpnia, 17:00

Jakub Antosik 61, Arkadiusz Bajerski 90 - Wojciech Zyska 35

GKS Leśnik Manowo

1-3

Chemik Bydgoszcz

27 sierpnia, 14:00

Paweł Rakowski 26 (k) - Robert Kawałek 68 (k), Adrian Raszka 71, Patryk Tomaszewski 90

Górnik Konin

0-1

Pogoń Lębork

30 sierpnia, 17:00

Maciej Wardziński 39

 

Kolejka 5

 

Pogoń Lębork

3-3

Świt Skolwin (Szczecin)

3 września, 17:00 (450)

Fabian Słowiński 39, Mateusz Wachowiak 45, 75 - Krzysztof Filipowicz 43, Oskar Szczepanik 45, Kamil Walków 90

Chemik Bydgoszcz

2-1

Górnik Konin

3 września, 12:00

Dawid Janicki 50, Damian Rysiewski 78 (k) - Paweł Błaszczak 6

Bałtyk Gdynia

1-0

GKS Leśnik Manowo

3 września, 17:00

Wojciech Zyska 52

Polonia Środa Wielkopolska

2-3

KKS 1925 Kalisz

3 września, 16:00

Krzysztof Bartoszak 51, Radosław Barabasz 56 - Rafał Jankowski 31, Błażej Ciesielski 35, Stajko Stojczew 68

Vineta Wolin

1-1

GKS Przodkowo

2 września, 17:00

Przemysław Kostuch 58 (s) - Przemysław Kostuch 41 (k)

Pogoń II Szczecin

4-2

Wda Świecie

3 września, 11:00

Łukasz Zwoliński 9, 34, Gracjan Jaroch 52, Sebastian Kowalczyk 90 - Maciej Rożnowski 71, Bartosz Czerwiński 88 (k)

KS Chwaszczyno

2-0

Jarota Jarocin

3 września, 17:00

Damian Kugiel 55, Maksymilian Hebel 63

Sokół Kleczew

1-4

Elana Toruń

3 września, 17:00

Sebastian Śmiałek 30 (k) - Damian Lenkiewicz 34, Tomasz Bzdęga 64 (k), Marcin Trojanowski 71, 80

Gwardia Koszalin

2-1

Lech II Poznań

26 października, 15:00

Mateusz Kołodziejski 39, Jeremiasz Grela 54 - Niklas Zulciak 21

 

Kolejka 6

 

Świt Skolwin (Szczecin)

3-4

Jarota Jarocin

11 września, 16:00 (0)

Jarosław Jóźwiak 47, 76, Grzegorz Szczepanik 82 - Piotr Garbarek 4, Piotr Skokowski 30 (k), Hubert Antkowiak 36, 90

Gwardia Koszalin

2-1

KS Chwaszczyno

10 września, 14:00

Daniel Wojciechowski 55, Sebastian Ginter 71 - Krzysztof Wicki 24

Wda Świecie

0-4

Lech II Poznań

10 września, 16:00

Paweł Tomczyk 45, Kamil Jóźwiak 45, Patryk Janasik 58, Dawid Kurminowski 78

GKS Przodkowo

5-1

Pogoń II Szczecin

10 września, 16:00

Paweł Czoska 6, Mateusz Łuczak 47, 90, Mateusz Frankowski 63, Karol Domjan 83 - Sebastian Kowalczyk 76

KKS 1925 Kalisz

4-1

Vineta Wolin

10 września, 17:00

Adrian Krzywicki 3 (s), Rafał Jankowski 12, 70, Stajko Stojczew 90 - Adam Nagórski 29

Sokół Kleczew

1-1

Polonia Środa Wielkopolska

10 września, 11:00

Jakub Dębowski 22 - Krzysztof Bartoszak 27

GKS Leśnik Manowo

1-4

Elana Toruń

10 września, 17:00

Karol Saganowski 48 - Łukasz Zagdański 12, 42, 66, Patryk Aleksandrowicz 40

Górnik Konin

0-3

Bałtyk Gdynia

11 września, 17:00

Piotr Ruszkul 16, 51, Tomasz Bejuk 47

Pogoń Lębork

1-3

Chemik Bydgoszcz

10 września, 17:00

Maciej Wardziński 39 - Dawid Janicki 35, Ołeksandr Kostiuk 36, Szymon Maziarz 50

 

Kolejka 7

 

Chemik Bydgoszcz

1-4

Świt Skolwin (Szczecin)

17 września, 16:00

Patryk Nowak 79 - Michał Kołodziejski 29, 75, Kamil Walków 84, Ernest Graś 90 (k)

Bałtyk Gdynia

1-0

Pogoń Lębork

17 września, 18:30

Filip Sosnowski 90

Elana Toruń

3-0

Górnik Konin

17 września, 15:00

Łukasz Zagdański 23, Tomasz Bzdęga 66, Maciej Stefanowicz 71

Polonia Środa Wielkopolska

4-0

GKS Leśnik Manowo

16 września, 17:00

Krzysztof Bartoszak 20, 79, Adrian Świątek 80, 90

Vineta Wolin

1-2

Sokół Kleczew

17 września, 16:00

Adam Nagórski 90 (k) - Piotr Kasperkiewicz 45, Łukasz Cichos 55

Pogoń II Szczecin

1-0

KKS 1925 Kalisz

18 września, 16:00

Joshua Balogun Kayode 45 (s)

Lech II Poznań

0-3

GKS Przodkowo

17 września, 13:00

Andrzej Kaszuba 22, Łukasz Stasiak 23, Cezary Gawron 30

KS Chwaszczyno

5-3

Wda Świecie

17 września, 17:00

Damian Kugiel 23, 33, Adrian Solczak 42, Arkadiusz Byczkowski 66, Kacper Łazaj 90 - Szymon Kocieniewski 9, 63, 69

Jarota Jarocin

0-3

Gwardia Koszalin

16 września, 17:00

Bartosz Maciąg 8, Robert Ziętarski 70, Sebastian Ginter 79

 

Kolejka 8

 

Świt Skolwin (Szczecin)

2-0

Gwardia Koszalin

25 września, 15:00 (550)

Ernest Graś 17 (k), Michał Kołodziejski 70

Wda Świecie

1-0

Jarota Jarocin

24 września, 16:00

Dawid Retlewski 65

GKS Przodkowo

2-0

KS Chwaszczyno

24 września, 12:00

Łukasz Stasiak 54, 71

KKS 1925 Kalisz

2-1

Lech II Poznań

25 września, 15:00 (900)

Stajko Stojczew 35, Rafał Jankowski 50 - Paweł Tomczyk 78

Sokół Kleczew

2-1

Pogoń II Szczecin

25 września, 15:00

Przemysław Kędziora 48, 76 - Robert Obst 5

GKS Leśnik Manowo

1-2

Vineta Wolin

24 września, 16:00

Karol Saganowski 66 - Adam Nagórski 24, Adrian Nagórski 40

Górnik Konin

2-1

Polonia Środa Wielkopolska

24 września, 16:00

Krystian Sobieraj 41, Wiktor Naworski 86 - Krzysztof Bartoszak 75 (k)

Pogoń Lębork

0-2

Elana Toruń

25 września, 16:00

Łukasz Zagdański 57, Marcin Trojanowski 90

Chemik Bydgoszcz

0-1

Bałtyk Gdynia

24 września, 16:00

Piotr Ruszkul 66

 

Kolejka 9

 

Bałtyk Gdynia

1-0

Świt Skolwin (Szczecin)

2 października, 15:00

Tomasz Bejuk 66

Elana Toruń

0-2

Chemik Bydgoszcz

1 października, 12:00

Robert Kawałek 17, Patryk Nowak 78

Polonia Środa Wielkopolska

2-1

Pogoń Lębork

1 października, 16:00

Adrian Świątek 21, Jakub Solarek 28 - Damian Formela 16

Vineta Wolin

4-1

Górnik Konin

1 października, 15:00

Marek Niewiada 32, Adam Nagórski 41, 48, Adrian Nagórski 45 - Mateusz Augustyniak 66

Pogoń II Szczecin

3-2

GKS Leśnik Manowo

1 października, 16:00

Gracjan Jaroch 11, Krystian Peda 14, 50 - Y?ki Nemoto 8, Dawid Ejzygmann 52

Lech II Poznań

1-3

Sokół Kleczew

2 października, 13:00

Jakub Moder 77 - Arkadiusz Bajerski 34, Tomasz Koziorowski 86, Émile Thiakane 90

KS Chwaszczyno

0-3

KKS 1925 Kalisz

1 października, 15:00

Damian Czech 62, Joshua Balogun Kayode 80, Marcin Tomaszewski 90

Jarota Jarocin

1-1

GKS Przodkowo

1 października, 16:00

Przemysław Kostuch 33 (s) - Maksym Demjanczuk 47

Gwardia Koszalin

0-0

Wda Świecie

1 października, 15:00

 

Kolejka 10

 

Świt Skolwin (Szczecin)

3-2

Wda Świecie

9 października, 15:00

Kamil Walków 40, Paweł Krawiec 47, Ernest Graś 90 (k) - Bartosz Czerwiński 3 (k), Maciej Rożnowski 87

GKS Przodkowo

5-1

Gwardia Koszalin

8 października, 14:00

Franciszek Barzowski 2, Bartosz Maciąg 42 (s), Łukasz Stasiak 54 (k), 59, 81 - Mateusz Kołodziejski 8

KKS 1925 Kalisz

1-1

Jarota Jarocin

9 października, 15:30 (300)

Rafał Jankowski 15 (k) - Jacek Pacyński 37

Sokół Kleczew

3-1

KS Chwaszczyno

8 października, 15:00

Łukasz Cichos 36, Wiktor Patrzykąt 66, Arkadiusz Byczkowski 85 (s) - Arkadiusz Byczkowski 5 (k)

GKS Leśnik Manowo

0-5

Lech II Poznań

8 października, 15:00

Jakub Moder 23, 39, Krzysztof Kołodziej 52, 90, Niklas Zulciak 87

Górnik Konin

1-1

Pogoń II Szczecin

8 października, 15:00

Jakub Groszkowski 13 (k) - Gracjan Jaroch 42

Pogoń Lębork

3-2

Vineta Wolin

8 października, 16:00

Mateusz Wachowiak 46, Patryk Pytlak 55, Mateusz Sychowski 65 - Adrian Skorb 23, Konrad Bartoszewicz 74

Chemik Bydgoszcz

0-2

Polonia Środa Wielkopolska

8 października, 12:00

Igor Jurga 30, Adrian Świątek 60

Bałtyk Gdynia

0-0

Elana Toruń

4 grudnia, 13:00 (344)

 

Kolejka 11

 

Elana Toruń

1-3

Świt Skolwin (Szczecin)

15 października, 15:00

Marcin Trojanowski 1 - Marcin Krystek 51, Kamil Walków 80, Marcin Garlej 90

Polonia Środa Wielkopolska

0-0

Bałtyk Gdynia

15 października, 15:00

Vineta Wolin

3-3

Chemik Bydgoszcz

15 października, 15:00

Adam Nagórski 74, 88, Adrian Nagórski 78 - Szymon Maziarz 19 (k), Dawid Janicki 54, Robert Kawałek 90

Pogoń II Szczecin

3-1

Pogoń Lębork

15 października, 14:00

Sebastian Kowalczyk 19, Marcin Listkowski 55, Łukasz Zwoliński 63 - Mateusz Madziąg 81

Lech II Poznań

1-1

Górnik Konin

15 października, 13:00

Paweł Tomczyk 82 - Paweł Błaszczak 90

KS Chwaszczyno

0-1

GKS Leśnik Manowo

15 października, 15:00

Yuki Nemoto 39

Jarota Jarocin

1-1

Sokół Kleczew

15 października, 15:00

Piotr Garbarek 24 - Sebastian Śmiałek 23

Gwardia Koszalin

0-1

KKS 1925 Kalisz

15 października, 14:00

Iwelin Kostow 90

Wda Świecie

2-2

GKS Przodkowo

15 października, 15:00

Dawid Retlewski 30, Patryk Urbański 73 - Mateusz Frankowski 57, Łukasz Stasiak 61

 

Kolejka 12

 

Świt Skolwin (Szczecin)

1-0

GKS Przodkowo

23 października, 15:00

Marcin Krystek 54

KKS 1925 Kalisz

1-0

Wda Świecie

22 października, 15:00 (600)

Iwelin Kostow 84

Sokół Kleczew

0-3

Gwardia Koszalin

22 października, 11:00

Jeremiasz Grela 2, 59, Krzysztof Bułka 43

GKS Leśnik Manowo

0-4

Jarota Jarocin

23 października, 14:00

Damian Pawlak 12, Hubert Antkowiak 41, 70, Alan Janowski 85

Górnik Konin

2-1

KS Chwaszczyno

22 października, 14:15

Jakub Groszkowski 64, Piotr Radoszewski 74 - Maksymilian Hebel 88 (k)

Pogoń Lębork

0-4

Lech II Poznań

22 października, 15:00

Dawid Kurminowski 21, 61 (k), 74, Tymoteusz Puchacz 90

Chemik Bydgoszcz

0-1

Pogoń II Szczecin

22 października, 12:00

Dawid Kort 90 (k)

Bałtyk Gdynia

1-2

Vineta Wolin

23 października, 13:00

Wojciech Zyska 39 (k) - Kacper Wittbrodt 21, Bartosz Ława 63 (k)

Elana Toruń

3-2

Polonia Środa Wielkopolska

22 października, 14:00

Jacek Figaszewski 12, Łukasz Zagdański 42, Tomasz Bzdęga 54 - Damian Nawrocik 60, Krzysztof Bartoszak 82 (k)

 

Kolejka 13

 

Polonia Środa Wielkopolska

1-0

Świt Skolwin (Szczecin)

29 października, 14:00

Michał Stańczyk 85

Vineta Wolin

0-0

Elana Toruń

29 października, 14:00

Pogoń II Szczecin

0-3

Bałtyk Gdynia

30 października, 11:00

Wojciech Zyska 24, Tomasz Bejuk 72, 87

Lech II Poznań

3-1

Chemik Bydgoszcz

29 października, 13:00

Dawid Kurminowski 33, Niklas Zulciak 36, Kacper Chodyna 90 - Dawid Janicki 74

KS Chwaszczyno

3-1

Pogoń Lębork

29 października, 15:00 (100)

Krzysztof Wicki 41, Przemysław Duda 60, Kacper Łazaj 66 - Łukasz ?łos 21

Jarota Jarocin

2-1

Górnik Konin

29 października, 15:00

Jakub Czapliński 51, Michał Grobelny 81 - Piotr Radoszewski 10

Gwardia Koszalin

2-0

GKS Leśnik Manowo

29 października, 14:00

Mateusz Kołodziejski 48, Robert Ziętarski 90

Wda Świecie

2-2

Sokół Kleczew

29 października, 14:00

Patryk Kiełpiński 17, 42 - Łukasz Cichos 55, Tomasz Kowalczuk 78

GKS Przodkowo

3-1

KKS 1925 Kalisz

29 października, 13:00 (50)

Łukasz Stasiak 15, 49, Mateusz Frankowski 78 - Rafał Jankowski 28

 

Kolejka 14

 

Świt Skolwin (Szczecin)

0-2

KKS 1925 Kalisz

6 listopada, 14:00 (100)

Damian Czech 15, Rafał Jankowski 45

Sokół Kleczew

4-1

GKS Przodkowo

6 listopada, 14:00

Émile Thiakane 33, Jakub Antosik 55, Arkadiusz Bajerski 80, Przemysław Kędziora 83 - Łukasz Kwaśnik 53

GKS Leśnik Manowo

0-4

Wda Świecie

5 listopada, 14:00

Bartosz Czerwiński 13, Patryk Kiełpiński 21, Patryk Urbański 23, Dawid Retlewski 76

Górnik Konin

1-1

Gwardia Koszalin

5 listopada, 13:00

Paweł Błaszczak 39 - Mateusz Kołodziejski 8

Pogoń Lębork

3-2

Jarota Jarocin

5 listopada, 14:00

Mateusz Wachowiak 4, 54, Mateusz Maciąg 16 (k) - Mateusz Molewski 45 (k), Hubert Antkowiak 90

Chemik Bydgoszcz

3-0

KS Chwaszczyno

5 listopada, 14:00

Dawid Janicki 71, Robert Kawałek 85, Maciej Kot 90

Bałtyk Gdynia

1-2

Lech II Poznań

5 listopada, 16:00

Filip Sosnowski 64 - Filip Nawrocki 81, Paweł Tomczyk 89

Elana Toruń

2-0

Pogoń II Szczecin

5 listopada, 14:00

Marcin Trojanowski 14, 69 (k)

Polonia Środa Wielkopolska

1-1

Vineta Wolin

5 listopada, 14:00

Krzysztof Bartoszak 85 - Bartosz Ława 88

 

Kolejka 15

 

Vineta Wolin

3-1

Świt Skolwin (Szczecin)

12 listopada, 13:00

Adam Nagórski 47, 60, 89 - Marcin Krystek 79

Pogoń II Szczecin

1-1

Polonia Środa Wielkopolska

12 listopada, 11:00

Łukasz Zwoliński 36 - Krzysztof Wolkiewicz 38

Lech II Poznań

1-0

Elana Toruń

12 listopada, 13:00

Patryk Janasik 13

KS Chwaszczyno

1-5

Bałtyk Gdynia

12 listopada, 13:00

Maksymilian Hebel 45 (k) - Arkadiusz Proena 4, Tomasz Bejuk 29, Piotr Karasiński 38, 57, Mateusz Kuzimski 59

Jarota Jarocin

1-1

Chemik Bydgoszcz

12 listopada, 14:00

Piotr Garbarek 90 - Robert Kawałek 83

Gwardia Koszalin

5-0

Pogoń Lębork

13 listopada, 13:00

Krzysztof Bułka 23, Robert Ziętarski 26, Sebastian Ginter 51, 60, Mateusz Kołodziejski 72

Wda Świecie

1-0

Górnik Konin

12 listopada, 13:00

Maciej Rożnowski 83

GKS Przodkowo

4-1

GKS Leśnik Manowo

12 listopada, 13:00

Łukasz Stasiak 17, Marcin Karniluk 61, 78, Paweł Czoska 77 - Karol Saganowski 72

KKS 1925 Kalisz

1-0

Sokół Kleczew

12 listopada, 14:00 (400)

Joshua Balogun Kayode 61

 

Kolejka 16

 

Świt Skolwin (Szczecin)

1-2

Sokół Kleczew

19 listopada, 13:00

Michał Kołodziejski 54 - Krzysztof Filipowicz 25 (s), Jakub Dębowski 52

GKS Leśnik Manowo

0-2

KKS 1925 Kalisz

19 listopada, 13:00

Rafał Jankowski 60, Joshua Balogun Kayode 82

Górnik Konin

0-1

GKS Przodkowo

19 listopada, 12:00

Łukasz Stasiak 64

Pogoń Lębork

1-5

Wda Świecie

19 listopada, 14:00

Michał Szałek 33 - Dawid Retlewski 58, Bartosz Czerwiński 62 (k), Maciej Rożnowski 75, 86, Szymon Kocieniewski 77

Chemik Bydgoszcz

0-1

Gwardia Koszalin

19 listopada, 14:00

Michał Szubert 41

Bałtyk Gdynia

0-1

Jarota Jarocin

19 listopada, 15:00

Jakub Czapliński 51

Elana Toruń

4-2

KS Chwaszczyno

19 listopada, 14:00

Łukasz Zagdański 4, 40, 76, Tomasz Bzdęga 70 (k) - Maciej Portasiński 23, Maksymilian Hebel 90

Polonia Środa Wielkopolska

1-1

Lech II Poznań

19 listopada, 13:00

Radosław Barabasz 9 - Niklas Zulciak 2

Vineta Wolin

1-2

Pogoń II Szczecin

19 listopada, 13:00

Jakub Tarka 25 - Seiya Kitano 44, 66

 

Kolejka 17

 

Pogoń II Szczecin

1-1

Świt Skolwin (Szczecin)

26 listopada, 13:00

Gracjan Jaroch 71 - Michał Kołodziejski 77

Lech II Poznań

4-0

Vineta Wolin

26 listopada, 13:00

Kamil Jóźwiak 27, 90, Niklas Zulciak 51, Paweł Tomczyk 90

KS Chwaszczyno

3-0

Polonia Środa Wielkopolska

26 listopada, 13:00

Maksymilian Hebel 14, 75, Przemysław Duda 26

Jarota Jarocin

0-0

Elana Toruń

26 listopada, 13:00

Gwardia Koszalin

1-1

Bałtyk Gdynia

26 listopada, 12:00

Robert Ziętarski 79 - Wojciech Zyska 17 (k)

Wda Świecie

2-2

Chemik Bydgoszcz

26 listopada, 13:00 (150)

Dawid Retlewski 26, Bartosz Czerwiński 67 (k) - Dawid Janicki 4, 61

GKS Przodkowo

1-1

Pogoń Lębork

26 listopada, 12:00

Przemysław Kostuch 89 (k) - Fabian Słowiński 51

KKS 1925 Kalisz

0-1

Górnik Konin

26 listopada, 13:00 (600)

Piotr Radoszewski 40

Sokół Kleczew

3-1

GKS Leśnik Manowo

26 listopada, 13:00

Łukasz Cichos 7, 76, Przemysław Kędziora 55 - Yuki Nemoto 35 (k)

 

Kolejka 18

 

GKS Leśnik Manowo

0-2

Świt Skolwin (Szczecin)

12 marca, 14:00

Dominik Andrzejewski 12, 57

Sokół Kleczew

0-1

Górnik Konin

11 marca, 14:00

Jakub Groszkowski 81 (k)

KKS 1925 Kalisz

0-1

Pogoń Lębork

11 marca, 16:00

Jakub Groszkowski 81 (k)

GKS Przodkowo

3-2

Chemik Bydgoszcz

11 marca, 13:00

Przemysław Szur 42, Łukasz Stasiak 53, 85 - Damian Rysiewski 60, Jay Jaskólski 70

Wda Świecie

2-2

Bałtyk Gdynia

11 marca, 13:00

Dawid Retlewski 9, Patryk Kiełpiński 36 - Wojciech Zyska 21 (k), 32 (k)

Gwardia Koszalin

3-2

Elana Toruń

11 marca, 14:00

Daniel Wojciechowski 18, Robert Ziętarski 24, Michał Szubert 54 - Rafał Więckowski 75, Łukasz

Zagdański 79

Jarota Jarocin

1-0

Polonia Środa Wielkopolska

12 marca, 14:00

Mateusz Molewski 39

KS Chwaszczyno

3-1

Vineta Wolin

11 marca, 15:00

Maciej Portasiński 34, Kacper Łazaj 35, Rafał Bujnowski 74 - Adam Nagórski 17

Lech II Poznań

1-0

Pogoń II Szczecin

11 marca, 12:00

Paweł Tomczyk 9

 

Kolejka 19

 

Lech II Poznań

4-0

Świt Skolwin (Szczecin)

18 marca, 12:00

Paweł Tomczyk 33, 49, 55, 81

Pogoń II Szczecin

1-3

KS Chwaszczyno

19 marca, 15:00

Seiya Kitano 45 - Mateusz Węsierski 1, Paweł Arndt 67, 89

Vineta Wolin

0-1

Jarota Jarocin

18 marca, 14:00

Filip Szewczyk 2

Polonia Środa Wielkopolska

0-2

Gwardia Koszalin

18 marca, 14:00

Sebastian Ginter 60, Michał Szubert 75

Elana Toruń

2-1

Wda Świecie

18 marca, 13:00

Łukasz Zagdański 41, Patryk Aleksandrowicz 45 - Maciej Rożnowski 55

Bałtyk Gdynia

0-3

GKS Przodkowo

18 marca, 17:00

Przemysław Szur 35, Mateusz Łuczak 68, Łukasz Stasiak 90

Chemik Bydgoszcz

0-1

KKS 1925 Kalisz

18 marca, 12:00

Mateusz Gawlik 57

Pogoń Lębork

0-2

Sokół Kleczew

18 marca, 14:00

Łukasz Cichos 27, Tomasz Koziorowski 59

Górnik Konin

4-0

GKS Leśnik Manowo

18 marca, 15:00

Jakub Antosik 38, 64, Kamil Krzyżanowski 53, Mateusz Majer 70

 

Kolejka 20

 

Świt Skolwin (Szczecin)

2-0

Górnik Konin

25 marca, 11:00

Charles Nwaogu 15 (k), Oskar Szczepanik 26

GKS Leśnik Manowo

1-2

Pogoń Lębork

25 marca, 16:00

Marcin Gozdal 45 - Michał Szałek 68, Daniel Wólkiewicz 70

Sokół Kleczew

5-0

Chemik Bydgoszcz

25 marca, 15:00

Łukasz Cichos 16, 68, 78, 90, Przemysław Kędziora 90

KKS 1925 Kalisz

1-2

Bałtyk Gdynia

25 marca, 16:00

Rafał Jankowski 66 (k) - Szymon Sadowski 68, Wojciech Zyska 77 (k)

GKS Przodkowo

2-2

Elana Toruń

25 marca, 13:00

Paweł Czoska 8, Łukasz Stasiak 90 - Maciej Stefanowicz 24 (k), Rafał Więckowski 90

Wda Świecie

0-2

Polonia Środa Wielkopolska

25 marca, 14:00

Radosław Barabasz 45, Krzysztof Bartoszak 75

Gwardia Koszalin

2-1

Vineta Wolin

25 marca, 14:00

Przemysław Brzeziański 21, 23 - Norbert Dondera 82 (s)

Jarota Jarocin

0-2

Pogoń II Szczecin

25 marca, 15:00

Mateusz Bochnak 6, Seiya Kitano 82

KS Chwaszczyno

2-1

Lech II Poznań

25 marca, 15:00

Mateusz Węsierski 57, Paweł Arndt 87 - Paweł Tomczyk 50

 

Kolejka 21

 

KS Chwaszczyno

2-3

Świt Skolwin (Szczecin)

1 kwietnia, 15:00

Maksymilian Hebel 19, Kacper Łazaj 88 - Ernest Graś 22 (k), Adrian Kronkowski 54, Kamil Walków 72

Lech II Poznań

5-1

Jarota Jarocin

2 kwietnia, 11:00

Dawid Kurminowski 11, Niklas Zulciak 39, Paweł Tomczyk 47, 80, Marek Mróz 89 - Mateusz Molewski 49

Pogoń II Szczecin

2-3

Gwardia Koszalin

2 kwietnia, 15:00

Rafał Maćkowski 54, 71 - Przemysław Brzeziański 3, Junpei Shimmura 61, Robert Ziętarski 69

Vineta Wolin

1-4

Wda Świecie

1 kwietnia, 17:00

Adrian Nagórski 52 (k) - Bartosz Czerwiński 20 (k), 82, Maciej Rożnowski 50, Patryk Kiełpiński 75

Polonia Środa Wielkopolska

2-0

GKS Przodkowo

1 kwietnia, 16:00

Igor Jurga 12, Krystian Pawlak 69

Elana Toruń

1-1

KKS 1925 Kalisz

1 kwietnia, 14:00

Łukasz Zagdański 45 - Rafał Jankowski 58

Bałtyk Gdynia

2-1

Sokół Kleczew

2 kwietnia, 14:00

Mateusz Kuzimski 27, Piotr Ruszkul 88 (k) - Émile Thiakane 57

Chemik Bydgoszcz

3-1

GKS Leśnik Manowo

2 kwietnia, 12:00

Jay Jaskólski 13, Szymon Babiarz 36, Dawid Janicki 67 - Bartłomiej Maciukajć 11,

Marcin Gozdal 45 (k)

Pogoń Lębork

0-2

Górnik Konin

2 kwietnia, 17:00

Mateusz Majewski 35, Krystian Sobieraj 57

 

Kolejka 22

 

Elana Toruń

3-3

Sokół Kleczew

8 kwietnia, 14:00

Patryk Aleksandrowicz 3, Marcin Trojanowski 23, Krystian Tomaszewski 78 - Wiktor Patrzykąt 24,

Sebastian Śmiałek 35, Émile Thiakane 47

Lech II Poznań

0-1

Gwardia Koszalin

9 kwietnia, 11:00

Michał Szubert 75

Świt Skolwin (Szczecin)

1-0

Pogoń Lębork

8 kwietnia, 11:00

Kamil Walków 90

Górnik Konin

1-3

Chemik Bydgoszcz

8 kwietnia, 16:00

Jakub Antosik 39 - Damian Rysiewski 27, Dawid Janicki 32, 58

GKS Leśnik Manowo

2-3

Bałtyk Gdynia

9 kwietnia, 14:00

Adrian Szatkowski 28, Marcin Gozdal 88 (k) - Mateusz Kuzimski 13, Wojciech Zyska 76,

Piotr Karasiński 81

KKS 1925 Kalisz

1-1

Polonia Środa Wielkopolska

8 kwietnia, 17:00

Patryk Palat 49 - Igor Jurga 10

GKS Przodkowo

1-0

Vineta Wolin

8 kwietnia, 15:00

Łukasz Stasiak 9 (k)

Wda Świecie

2-0

Pogoń II Szczecin

8 kwietnia, 15:00

Bartosz Czerwiński 73 (k), Marcel Stefaniak 86 (s)

Jarota Jarocin

3-2

KS Chwaszczyno

8 kwietnia, 16:00

Filip Szewczyk 30, Hubert Antkowiak 37, 90 - Paweł Arndt 4, Kacper Łazaj 33

 

Kolejka 23

 

Jarota Jarocin

0-5

Świt Skolwin (Szczecin)

12 kwietnia, 17:00

Paweł Krawiec 24 (k), Krzysztof Filipowicz 40, 44, Kamil Walków 78, Adam Ładziak 90

KS Chwaszczyno

0-0

Gwardia Koszalin

14 kwietnia, 17:00

Lech II Poznań

1-0

Wda Świecie

12 kwietnia, 17:00

Paweł Tomczyk 57

Pogoń II Szczecin

1-0

GKS Przodkowo

12 kwietnia, 16:00

Mateusz Bochnak 70

Vineta Wolin

1-2

KKS 1925 Kalisz

12 kwietnia, 17:00

Adam Nagórski 19 - Rafał Jankowski 32, 70 (k)

Polonia Środa Wielkopolska

2-0

Sokół Kleczew

12 kwietnia, 17:00

Krystian Pawlak 20, Jakub Solarek 85

Elana Toruń

2-2

GKS Leśnik Manowo

12 kwietnia, 16:00

Łukasz Zagdański 77, Krystian Tomaszewski 79 - Jakub Karpiński 6, Seweryn Fijołek 82

Bałtyk Gdynia

2-2

Górnik Konin

12 kwietnia, 18:00

Tomasz Bejuk 62, Piotr Ruszkul 83 - Aleks Sieradzki 29, Maciej Adamczewski 50

Chemik Bydgoszcz

0-1

Pogoń Lębork

12 kwietnia, 17:00

Fabian Słowiński 60

 

Kolejka 24

 

Świt Skolwin (Szczecin)

1-1

Chemik Bydgoszcz

22 kwietnia, 15:00

Paweł Krawiec 30 (k) - Robert Kawałek 59

Pogoń Lębork

1-3

Bałtyk Gdynia

23 kwietnia, 17:00

Fabian Słowiński 32 - Mateusz Kuzimski 8, Michał Szałek 69 (s), Piotr Ruszkul 80

Górnik Konin

3-2

Elana Toruń

22 kwietnia, 16:00

Mateusz Majewski 23, Hubert Krawczun 58 (s), Mateusz Wypych 86 - Patryk Aleksandrowicz 18,

Łukasz Zagdański 22

GKS Leśnik Manowo

0-1

Polonia Środa Wielkopolska

23 kwietnia, 14:00

Krzysztof Bartoszak 82

Sokół Kleczew

2-1

Vineta Wolin

22 kwietnia, 17:00

Arkadiusz Bajerski 9, Przemysław Kędziora 74 - Dawid Jeż 90

KKS 1925 Kalisz

0-4

Pogoń II Szczecin

23 kwietnia, 17:00

Seiya Kitano 7, 27, Rafał Maćkowski 61, Gracjan Jaroch 75

GKS Przodkowo

1-1

Lech II Poznań

22 kwietnia, 15:00

Mateusz Łuczak 66 - Dawid Kurminowski 21 (k)

Wda Świecie

6-2

KS Chwaszczyno

22 kwietnia, 16:00

Dawid Retlewski 14, 48, Bartosz Czerwiński 37, Łukasz Wenerski 54, Dawid Wietrzykowski 70,

Mikołaj Prybiński 90 - Maksymilian Hebel 8 (k), Adam Wolak 60

Gwardia Koszalin

1-2

Jarota Jarocin

22 kwietnia, 17:00

Robert Ziętarski 77 - Piotr Skokowski 86, Hubert Antkowiak 88

 

Kolejka 25

 

Gwardia Koszalin

0-1

Świt Skolwin (Szczecin)

29 kwietnia, 17:00

Paweł Krawiec 44

Jarota Jarocin

3-1

Wda Świecie

29 kwietnia, 17:00

Hubert Antkowiak 38, Damian Pawlak 43, Mateusz Molewski 73 - Patryk Kiełpiński 57

KS Chwaszczyno

1-0

GKS Przodkowo

30 kwietnia, 11:00

Krzysztof Cysewski 45

Lech II Poznań

3-0

KKS 1925 Kalisz

30 kwietnia, 11:00

Víctor Gutiérrez 50, Paweł Tomczyk 62, Niklas Zulciak 82

Pogoń II Szczecin

0-1

Sokół Kleczew

30 kwietnia, 11:00

Arkadiusz Bajerski 77

Vineta Wolin

0-1

GKS Leśnik Manowo

29 kwietnia, 17:00

Marek Zdanowicz 14

Polonia Środa Wielkopolska

1-1

Górnik Konin

29 kwietnia, 16:00

Krzysztof Bartoszak 30 - Aleks Sieradzki 2

Elana Toruń

3-0

Pogoń Lębork

29 kwietnia, 15:00

Marcin Trojanowski 29, Łukasz Zagdański 57, 64

Bałtyk Gdynia

1-0

Chemik Bydgoszcz

29 kwietnia, 17:00

Wojciech Zyska 62 (k)

 

Kolejka 26

 

Świt Skolwin (Szczecin)

1-1

Bałtyk Gdynia

3 maja, 11:00

Paweł Krawiec 16 - Szymon Sadowski 78

Chemik Bydgoszcz

0-0

Elana Toruń

3 maja, 11:00

Pogoń Lębork

3-2

Polonia Środa Wielkopolska

3 maja, 17:00

Fabian Słowiński 22, Joshua Balogun Kayode 26, Michał Szałek 90 (k) - Jakub Solarek 50,

Mateusz Roszak 77

Górnik Konin

3-3

Vineta Wolin

3 maja, 17:00

Maciej Adamczewski 29, Jakub Groszkowski 30, Mateusz Majewski 43 (k) - Adam Nagórski 16, 53,

Mateusz Kosacki 88

GKS Leśnik Manowo

1-5

Pogoń II Szczecin

3 maja, 15:00

Adrian Szatkowski 29 - Rafał Maćkowski 7, Mateusz Bochnak 20, 27, Sebastian Kowalczyk 24,

Seiya Kitano 65

Sokół Kleczew

6-1

Lech II Poznań

3 maja, 17:00

Przemysław Kędziora 20, 34, Łukasz Cichos 41, 90, Émile Thiakane 65,

Tomasz Koziorowski 75 - Tymoteusz Puchacz 70

KKS 1925 Kalisz

1-0

KS Chwaszczyno

3 maja, 15:00

Y?ki Nemoto 26

GKS Przodkowo

3-2

Jarota Jarocin

3 maja, 15:00

Łukasz Stasiak 38, Maksym Demjanczuk 58, Andrzej Kaszuba 90 - Mateusz Molewski 30,

Filip Szewczyk 52

Wda Świecie

0-1

Gwardia Koszalin

3 maja, 16:00

Aleksander Januszkiewicz 34

 

Kolejka 27

 

Wda Świecie

3-2

Świt Skolwin (Szczecin)

6 maja, 16:00

Bartosz Czerwiński 14 (k), Szymon Kocieniewski 20, Patryk Urbański 45 - Patryk Bil 43, Ernest Graś 66 (k)

Gwardia Koszalin

1-3

GKS Przodkowo

6 maja, 17:00

Przemysław Brzeziański 26 - Przemysław Szur 8, Piotr Łapigrowski 90, Arkadiusz Proena 90

Jarota Jarocin

0-0

KKS 1925 Kalisz

6 maja, 17:00

KS Chwaszczyno

3-3

Sokół Kleczew

6 maja, 15:00

Krzysztof Cysewski 16, Mateusz Węsierski 60, Adam Wolak 89 - Przemysław Kędziora 33,

Łukasz Cichos 44, 57

Lech II Poznań

4-0

GKS Leśnik Manowo

7 maja, 11:00

Jakub Moder 5, 35, Niklas Zulciak 33, Wojciech Mielcarek 66

Pogoń II Szczecin

3-0

Górnik Konin

7 maja, 11:00

Sebastian Kowalczyk 23, 32 (k), Seiya Kitano 66

Vineta Wolin

1-1

Pogoń Lębork

6 maja, 17:00

Dawid Jeż 40 - Patryk Pytlak 25

Polonia Środa Wielkopolska

3-0

Chemik Bydgoszcz

6 maja, 16:00

Jakub Gwit 6, Krystian Pawlak 38, 47

Elana Toruń

3-1

Bałtyk Gdynia

6 maja, 15:00

Patryk Aleksandrowicz 8, Marcin Trojanowski 30, Łukasz Zagdański 65 - Piotr Ruszkul 68

 

Kolejka 28

 

Świt Skolwin (Szczecin)

0-5

Elana Toruń

13 maja, 12:00

Daniel Ciach 4, Patryk Aleksandrowicz 59, Maciej Stefanowicz 62, Aleksander Tomaszewski 85,

Adam Zawierucha 90

Bałtyk Gdynia

3-0

Polonia Środa Wielkopolska

 

Mateusz Kuzimski 74, Szymon Sadowski 77, Tymur Pohranicznyj 90

Chemik Bydgoszcz

3-1

Vineta Wolin

13 maja, 17:00

Dawid Janicki 19, 51 (k), Michał Żurowski 52 - Adam Nagórski 75

Pogoń Lębork

2-3

Pogoń II Szczecin

13 maja, 17:00

Adrian Kochanek 23, Łukasz Kłos 55 - Gracjan Jaroch 43, 78, Rafał Maćkowski 72

Górnik Konin

2-2

Lech II Poznań

13 maja, 17:00

Kamil Krzyżanowski 43, Mateusz Majewski 70 (k) - Niklas Zulciak 25 (k), 65 (k)

GKS Leśnik Manowo

1-2

KS Chwaszczyno

14 maja, 14:00

Marcin Gozdal 10 - Maksymilian Hebel 9, Damian Mosiejko 50

Sokół Kleczew

0-2

Jarota Jarocin

13 maja, 17:00

Piotr Skokowski 50, Hubert Antkowiak 55

KKS 1925 Kalisz

2-0

Gwardia Koszalin

14 maja, 17:00

Błażej Ciesielski 31, 45

GKS Przodkowo

1-2

Wda Świecie

13 maja, 16:00

Cezary Gawron 75 - Bartosz Czerwiński 57, Maciej Rożnowski 90

 

Kolejka 29

 

GKS Przodkowo

0-0

Świt Skolwin (Szczecin)

20 maja, 16:00

Wda Świecie

4-1

KKS 1925 Kalisz

20 maja, 16:00

Dawid Retlewski 22, Maciej Rożnowski 51, 60, Bartosz Czerwiński 60 - Konrad Chojnacki 34

Gwardia Koszalin

1-0

Sokół Kleczew

20 maja, 17:00

Maciej Stańczyk 67

Jarota Jarocin

2-0

GKS Leśnik Manowo

20 maja, 17:00

Michał Grobelny 53, Hubert Antkowiak 90

KS Chwaszczyno

1-0

Górnik Konin

20 maja, 15:00

Maksymilian Hebel 12

Lech II Poznań

2-0

Pogoń Lębork

21 maja, 11:00

Niklas Zulciak 59, 79

Pogoń II Szczecin

0-0

Chemik Bydgoszcz

21 maja, 11:00

Vineta Wolin

0-2

Bałtyk Gdynia

20 maja, 17:00

Tomasz Bejuk 14, Filip Sosnowski 47

Polonia Środa Wielkopolska

1-0

Elana Toruń

20 maja, 16:00

Krystian Pawlak 90

 

Kolejka 30

 

Świt Skolwin (Szczecin)

0-0

Polonia Środa Wielkopolska

27 maja, 12:00

Elana Toruń

3-1

Vineta Wolin

27 maja, 15:00

Łukasz Zagdański 39, Patryk Aleksandrowicz 71, Krystian Tomaszewski 90 - Adam Nagórski 25

Bałtyk Gdynia

2-1

Pogoń II Szczecin

27 maja, 17:00

Mateusz Kuzimski 38, Wojciech Zyska 77 - Łukasz Zakrzewski 30

Chemik Bydgoszcz

0-0

Lech II Poznań

27 maja, 16:00

Niklas Zulciak 12, 39, Dawid Kurminowski 61

Pogoń Lębork

2-0

KS Chwaszczyno

27 maja, 17:00

Adrian Kochanek 69, Marcin Kajca 89

Górnik Konin

2-2

Jarota Jarocin

27 maja, 17:00

Paweł Błaszczak 75, Jan Paczyński 76 - Filip Szewczyk 32, Mateusz Molewski 57

GKS Leśnik Manowo

0-7

Gwardia Koszalin

28 maja, 14:00

Robert Ziętarski 19, 64, 70, Przemysław Brzeziański 35, 55, Michał Szubert 43,

Jeremiasz Grela 83

Sokół Kleczew

2-2

Wda Świecie

27 maja, 17:00

Tomasz Kowalczuk 62, Łukasz Cichos 90 - Patryk Urbański 12, Dawid Retlewski 50

KKS 1925 Kalisz

1-1

GKS Przodkowo

27 maja, 17:00

Stajko Stojczew 55 - Łukasz Stasiak 90

 

Kolejka 31

 

KKS 1925 Kalisz

1-1

Świt Skolwin (Szczecin)

4 czerwca, 17:00

Konrad Chojnacki 32 - Maciej Wyganowski 88

GKS Przodkowo

1-1

Sokół Kleczew

3 czerwca, 16:00

Łukasz Stasiak 89 - Émile Thiakane 52

Wda Świecie

3-0

GKS Leśnik Manowo

3 czerwca, 16:00

Bartosz Czerwiński 38, 46, Dawid Retlewski 88

Gwardia Koszalin

2-1

Górnik Konin

3 czerwca, 17:00

Maciej Stańczyk 29, Przemysław Brzeziański 72 - Jakub Antosik 30

Jarota Jarocin

2-1

Pogoń Lębork

3 czerwca, 17:00

Hubert Antkowiak 8, Filip Szewczyk 40 - Mateusz Madziąg 52

KS Chwaszczyno

3-1

Chemik Bydgoszcz

3 czerwca, 15:00

Maksymilian Hebel 13, 20, 57 (k) - Michał Żurowski 67 (k)

Lech II Poznań

3-1

Bałtyk Gdynia

4 czerwca, 11:00

Paweł Tomczyk 23, 36, Niklas Zulciak 56 - Maciej Orłowski 41 (s)

Pogoń II Szczecin

0-2

Elana Toruń

4 czerwca, 11:00

Daniel Ciach 53, Adam Zawierucha 90

Vineta Wolin

0-1

Polonia Środa Wielkopolska

3 czerwca, 17:00

Jakub Solarek 12

 

Kolejka 32

 

Świt Skolwin (Szczecin)

3-0

Vineta Wolin

 

Paweł Krawiec 6 (k), 25, Grzegorz Szczepanik 12

Polonia Środa Wielkopolska

3-1

Pogoń II Szczecin

10 czerwca, 16:00

Krzysztof Bartoszak 13, Mateusz Roszak 19, Adam Borucki 68 - Bartosz Boniecki 40

Elana Toruń

5-3

Lech II Poznań

10 czerwca, 15:00

Jurica Cindrić 8 (s), Maciej Stefanowicz 38, Marcin Trojanowski 54, Adam Zawierucha 56,

Patryk Aleksandrowicz 69 - Niklas Zulciak 18, Marek Mróz 62, Víctor Gutiérrez 74

Bałtyk Gdynia

0-1

KS Chwaszczyno

10 czerwca, 18:00

Maksymilian Hebel 32

Chemik Bydgoszcz

1-5

Jarota Jarocin

10 czerwca, 17:00

Oskar Trzepacz 24 - Hubert Antkowiak 4, 57, Christian Nnamani 18, Mateusz Molewski 43 (k),

Piotr Garbarek 73

Pogoń Lębork

0-3

Gwardia Koszalin

11 czerwca, 17:00

Przemysław Brzeziański 25, 38, 85

Górnik Konin

3-2

Wda Świecie

10 czerwca, 17:00

Mateusz Wypych 61, 80, Mateusz Majer 90 - Maciej Rożnowski 33, Dawid Retlewski 72

GKS Leśnik Manowo

1-3

GKS Przodkowo

11 czerwca, 13:00

Paweł Rakowski 76 - Przemysław Szur 5, Sebastian Frankowski 7, Przemysław Kostuch 58

Sokół Kleczew

1-2

KKS 1925 Kalisz

10 czerwca, 17:00

Łukasz Cichos 14 - Jakub Budrowski 6, Rafał Jankowski 82

 

Kolejka 33

 

Sokół Kleczew

0-2

Świt Skolwin (Szczecin)

15 czerwca, 15:00

Paweł Krawiec 27 (k), Kamil Walków 59

KKS 1925 Kalisz

4-1

GKS Leśnik Manowo

15 czerwca, 15:00

Rafał Jankowski 15, 26, Łukasz Grabowski 19 (k), Marcin Tomaszewski 61 - Mateusz Bień 83

GKS Przodkowo

1-1

Górnik Konin

15 czerwca, 15:00

Przemysław Kostuch 2 - Jan Paczyński 68

Wda Świecie

1-0

Pogoń Lębork

15 czerwca, 15:00

Dawid Retlewski 42

Gwardia Koszalin

2-0

Chemik Bydgoszcz

15 czerwca, 15:00

Norbert Dondera 23, Przemysław Brzeziański 79

Jarota Jarocin

1-3

Bałtyk Gdynia

15 czerwca, 15:00

Filip Szewczyk 34 - Piotr Ruszkul 5, 90, Karol Szopiński 56

KS Chwaszczyno

1-1

Elana Toruń

15 czerwca, 15:00

Ołeksandr Tołstiak 79 - Maciej Stefanowicz 68

Lech II Poznań

1-1

Polonia Środa Wielkopolska

15 czerwca, 15:00

Paweł Tomczyk 34 - Krystian Pawlak 15

Pogoń II Szczecin

2-0

Vineta Wolin

15 czerwca, 15:00

Michał Stańczyk 47 (k), Danian Pavlas 85

 

Kolejka 34

 

Świt Skolwin (Szczecin)

4-0

Pogoń II Szczecin

18 czerwca, 15:00

Paweł Krawiec 27, Maciej Wyganowski 45, Ernest Graś 51, Marcin Krystek 90 (k)

Vineta Wolin

1-3

Lech II Poznań

18 czerwca, 15:00

Mateusz Kosacki 51 - Paweł Tomczyk 65, 67, Wojciech Mielcarek 70

Polonia Środa Wielkopolska

1-4

KS Chwaszczyno

18 czerwca, 15:00

Mikołaj Łopatka 6 - Przemysław Kuss 36, Paweł Arndt 67, Przemysław Duda 70, Kacper Łazaj 90

Elana Toruń

2-3

Jarota Jarocin

18 czerwca, 15:00

Mateusz Grudziński 4, Aleksander Tomaszewski 45 - Hubert Antkowiak 26, 40,

Mateusz Molewski 68 (k)

Bałtyk Gdynia

4-1

Gwardia Koszalin

18 czerwca, 15:00

Piotr Ruszkul 9, 13, Piotr Karasiński 50, Krzysztof Rzepa 79 - Robert Ziętarski 69

Chemik Bydgoszcz

2-1

Wda Świecie

18 czerwca, 15:00

Oskar Trzepacz 30, Jay Jaskólski 45 - Bartosz Czerwiński 20

Pogoń Lębork

2-3

GKS Przodkowo

18 czerwca, 15:00

Mateusz Wesserling 64, Fabian Słowiński 69 - Cezary Gawron 61, Łukasz Stasiak 81, 87

Górnik Konin

3-1

KKS 1925 Kalisz

18 czerwca, 15:00

Jakub Antosik 26, 35, 79 - Stajko Stojczew 73

GKS Leśnik Manowo

1-3

Sokół Kleczew

18 czerwca, 15:00

Piotr Jakubowski 2 (k) - Émile Thiakane 45 (k), 78, Arkadiusz Bajerski 85

 

 

 

Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO