Tabela ligowa:

1 Iskra Białogard 0 0 0
2 MKP Szczecinek 0 0 0
3 Sparta Węgorzyno 0 0 0
4 Arkadia Malechowo 0 0 0
5 Kluczevia Stargard 0 0 0
6 Olimp Gościno 0 0 0
7 Sokół Karlino 0 0 0
8 Hutnik Szczecin 0 0 0
9 Vineta Wolin 0 0 0
10 Rasel Dygowo 0 0 0
11 Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12 Jeziorak Załom (Szczecin) 0 0 0
13 Rega Trzebiatów 0 0 0
14 Morzycko Moryń 0 0 0
15 Gryf Polanów 0 0 0
16 Ina Goleniów 0 0 0
17 GKS Leśnik Manowo 0 0 0
18 Bałtyk Koszalin 0 0 0

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

? bramki:

Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

Strzelcy bramek

KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK PO 34 KOLEJKACH:

ZAWODNIK:

KLUB:

STRZELONE BRAMKI:

Stasiak Łukasz

(GKS Przodkowo)

23

Zagdański Łukasz

(Elana Toruń)

21

Tomczyk Paweł

(Lech II Poznań)

18

Antkowiak Hubert

(Jarota Jaroin)

17

Zulciak Niklas

(Lech II Poznań)

17

Cichos Łukasz

(Sokół Kleczew)

17

Nagórski Adam

(Vineta Wolin)

17

Hebel Maksymilian

(KS Chwaszczyno)

16

Czerwiński Bartosz

(Wda Świecie)

16

Retlewski Dawid

(Wda Świecie)

16

Jankowski Rafał

(KKS 1925 Kalisz)

15

Bartoszak Krzysztof

(Polonia Środa Wlkp.)

13

Ruszkul Piotr

(Bałtyk Gdynia)

12

Aleksandrowicz Patryk

(Elana Toruń)

11

Brzeziański Przemysław

(Gwardia Koszalin)

11

Ziętarski Robert

(Gwardia Koszalin)

11

Rożnowski Maciej

(Wda Świecie)

11

Zyska Wojciech

(Bałtyk Gdynia)

10

Janicki Dawid

(Chemik Bydgoszcz)

10

Kędziora Przemysław

(Sokół Kleczew)

10

Trojanowski Marcin

(Elana Toruń)

9

Molewski Mateusz

(Jarota Jarocin)

9

Krawiec Paweł

(Świt Skolwin)

9

Kurminowski Marcin

(Lech II Poznań)

8

Kitano Seiya

(Pogoń II Szczecin)

8

Walków Kamil

(Świt Skolwin)

8

Bejuk Tomasz

(Bałtyk Gdynia)

7

Kuzimski Mateusz

(Bałtyk Gdynia)

7

Kawałek Robert

(Chemik Bydgoszcz)

7

Ginter Sebastian

(Gwardia Koszalin)

7

Kołodziejski Mateusz

(Gwardia Koszalin)

7

Jaroch Gracjan

(Pogoń II Szczecin)

7

Thiakane Emile

(Sokół Kleczew)

7

Kołodziejski Michał

(Świt Skolwin)

7

Antosik Jakub

(Górnik Konin)

6

Błaszczak Paweł

(Górnik Konin)

6

Słowiński Fabian

(Pogoń Lębork)

6

Wachowiak Mateusz

(Pogoń Lębork)

6

Kowalczyk Sebastian

(Pogoń II Szczecin)

6

Pawlak Krystian

(Polonia Środa Wlkp.)

6

Graś Ernest

(Świt Skolwin)

6

Kiełpiński Patryk

(Wda Świecie)

6

Bzdęga Tomasz

(Elana Toruń)

5

Stefanowicz Maciej

(Elana Toruń)

5

Radoszewski Piotr

(Górnik Konin)

5

Garbarek Piotr

(Jarota Jarocin)

5

Szewczyk Filip

(Jarota Jarocin)

5

Stojczew Stajko

(KKS 1925 Kalisz)

5

Łazaj Kacper

(KS Chwaszczyno)

5

Moder Jakub

(Lech II Poznań)

5

Maćkowski Rafał

(Pogoń II Szczecin)

5

Zwoliński Łukasz

(Pogoń II Szczecin)

5

Barabasz Radosław

(Polonia Środa Wlkp.)

5

Bajerski Arkadiusz

(Sokół Kleczew)

5

Krystek Marcin

(Świt Skolwin)

5

Kocieniewski Szymon

(Wda Świecie)

5

Frankowski Mateusz

(GKS Przodkowo)

4

Kostuch Przemysław

(GKS Przodkowo)

4

Łuczak Mateusz

(GKS Przodkowo)

4

Szur Przemysław

(GKS Przodkowo)

4

Gozdal Marcin

(GKS Leśnik Manowo)

4

Groszkowski Jakub

(Górnik Konin)

4

Majewski Mateusz

(Górnik Konin)

4

Grela Jeremiasz

(Gwardia Koszalin)

4

Szubert Michał

(Gwardia Koszalin)

4

Pawlak Damian

(Jarota Jarocin)

4

Skokowski Piotr

(Jarota Jarocin)

4

Czech Damian

(KKS 1925 Kalisz)

4

Arndt Paweł

(KS Chwaszczyno)

4

Kugiel Damian

(KS Chwaszczyno)

4

Wicki Krzysztof

(KS Chwaszczyno)

4

Bochnak Mateusz

(Pogoń II Szczecin)

4

Solarek Jakub

(Polonia Środa Wlkp.)

4

Świątek Adrian

(Polonia Środa Wlkp.)

4

Nagórski Adrian

(Vineta Wolin)

4

Sadowski Szymon

(Bałtyk Gdynia)

3

Sosnowski Filip

(Bałtyk Gdynia)

3

Jaskólski Jay

(Chemik Bydgoszcz)

3

Nowak Patryk

(Chemik Bydgoszcz)

3

Zawierucha Adam

(Elana Toruń)

3

Czoska Paweł

(GKS Przodkowo)

3

Gawron Cezary

(GKS Przodkowo)

3

Żołnowski Sebastian

(GKS Przodkowo)

3

Nemoto Yuki

(GKS Leśnik Manowo)

3

Saganowski Karol

(GKS Leśnik Manowo)

3

Adamczewski Maciej

(Górnik Konin)

3

Majer Mateusz

(Górnik Konin)

3

Wypych Mateusz

(Górnik Konin)

3

Stańczyk Maciej

(Gwardia Koszalin)

3

Ciesielski Błażej

(KKS 1925 Kalisz)

3

Joshua Balogun Kayode

(KKS 1925 Kalisz)

3

Duda Przemysław

(KS Chwaszczyno)

3

Węsierski Mateusz

(KS Chwaszcyno)

3

Jóźwiak Kamil

(Lech II Poznań)

3

Kołodziej Krzysztof

(Lech II Poznań)

3

Kłos Łukasz

(Pogoń Lębork)

3

Madziąg Mateusz

(Pogoń Lębork)

3

Pytlak Patryk

(Pogoń Lębork)

3

Szałek Michał

(Pogoń Lębork)

3

Kowalczyk Tomasz

(Sokół Kleczew)

3

Filipowicz Krzysztof

(Świt Skolwin)

3

Szczepanik Grzegorz

(Świt Skolwin)

3

Urbański Patryk

(Wda Świecie)

3

Ława Bartosz

(Vineta Wolin)

3

Karasiński Piotr

(Bałtyk Gdynia)

2

Maziarz Szymon

(Chemik Bydgoszcz)

2

Rysiewski Damian

(Chemik Bydgoszcz)

2

Trzepacz Oskar

(Chemik Bydgoszcz)

2

Żurowski Michał

(Chemik Bydgoszcz)

2

Ciach Daniel

(Elana Toruń)

2

Lenkiewicz Damian

(Elana Toruń)

2

Tomaszewski Aleksander

(Elana Toruń)

2

Tomaszewski Krystian

(Elana Toruń)

2

Więckowski Rafał

(Elana Toruń)

2

Demjanczuk Maksym

(GKS Przodkowo)

2

Karniluk Marcin

(GKS Przodkowo)

2

Kaszuba Andrzej

(GKS Przodkowo)

2

Łapigrowski Piotr

(GKS Przodkowo)

2

Rakowski Paweł

(GKS Leśnik Manowo)

2

Szatkowski Adrian

(GKS Leśnik Manowo)

2

Krzyżanowski Kamil

(Górnik Konin)

2

Paczyński Jan

(Górnik Konin)

2

Sieradzki Aleks

(Górnik Konin)

2

Sobieraj Krystian

(Górnik Konin)

2

Bułka Krzysztof

(Gwardia Koszalin)

2

Wojciechowski Daniel

(Gwardia Koszalin)

2

Czapliński Jakub

(Jarota Jarocin)

2

Grobelny Michał

(Jarota Jarocin)

2

Pacyński Jacek

(Jarota Jarocin)

2

Gawlik Mateusz

(KKS 1925 Kalisz)

2

Kostow Iwelin

(KKS 1925 Kalisz)

2

Tomaszewski Marcin

(KKS 1925 Kalisz)

2

Byczkowski Arkadiusz

(KS Chwaszczyno)

2

Cysewski Krzysztof

(KS Chwaszczyno)

2

Portasiński Maciej

(KS Chwaszczyno)

2

Wolak Adam

(KS Chwaszczyno)

2

Gutierrez Victor

(Lech II Poznań)

2

Kurminowski Dawid

(Lech II Poznań)

2

Mielcarek Wojciech

(Lech II Poznań)

2

Mróz Marek

(Lech II Poznań)

2

Puchacz Tymoteusz

(Lech II Poznań)

2

Kochanek Adrian

(Pogoń Lębork)

2

Wardziński Maciej

(Pogoń Lębork)

2

Wesserling Mateusz

(Pogoń Lębork)

2

Peda Krystian

(Pogoń II Szczecin)

2

Jurga Igor

(Polonia Środa Wlkp.)

2

Roszak Mateusz

(Polonia Środa Wlkp.)

2

Antosik Jakub

(Sokół Kleczew)

2

Dębowski Jakub

(Sokół Kleczew)

2

Koziorowski Tomasz

(Sokół Kleczew)

2

Śmiałek Sebastian

(Sokół Kleczew)

2

Andrzejewski Dominik

(Świt Skolwin)

2

Jóźwiak Jarosław

(Świt Skolwin)

2

Szczepanik Oskar

(Świt Skolwin)

2

Wyganowski Maciej

(Świt Skolwin)

2

Prybiński Mikołaj

(Wda Świecie)

2

Urbański Paweł

(Wda Świecie)

2

Jeż Dawid

(Vineta Wolin)

2

Kosacki Mateusz

(Vineta Wolin)

2

Wittbrodt Kacper

(Vineta Wolin)

2

Pohranicznyj Tymur

(Bałtyk Gdynia)

1

Proena Arkadiusz

(Bałtyk Gdynia)

1

Rzepa Krzysztof

(Bałtyk Gdynia)

1

Szopiński Karol

(Bałtyk Gdynia)

1

Babiarz Szymon

(Chemik Bydgoszcz)

1

Kostiuk Ołeksandr           

(Chemik Bydgoszcz)

1

Kot Maciej

(Chemik Bydgoszcz)

1

Raszka Adrian

(Chemik Bydgoszcz)

1

Tomaszewski Patryk          

(Chemik Bydgoszcz)

1

Figaszewski Jacek

(Elana Toruń)

1

Grudziński Mateusz

(Elana Toruń)

1

Barzowski Franciszek

(GKS Przodkowo)

1

Domjan Karol

(GKS Przodkowo)

1

Kwaśnik Łukasz

(GKS Przodkowo)

1

Proena Arkadiusz

(GKS Przodkowo)

1

Bień Mateusz

(GKS Leśnik Manowo)

1

Ejzygmann Dawid

(GKS Leśnik Manowo)

1

Fijołek Seweryn

(GKS Leśnik Manowo)

1

Jakubowski Piotr

(GKS Leśnik Manowo)

1

Karpiński Jakub

(GKS Leśnik Manowo)

1

Maciukajć Batłomiej

(GKS Leśnik Manowo)

1

Sochaj Karol

(GKS Leśnik Manowo)

1

Zdanowicz Marek

(GKS Leśnik Manowo)

1

Augustyniak Mateusz

(Górnik Konin)

1

Naworski Wiktor

(Górnik Konin)

1

Dondera Norbert

(Gwardia Koszalin)

1

Januszkiewicz

(Gwardia Koszalin)

1

Maciąg Bartosz

(Gwardia Koszalin)

1

Jankowski Alan

(Jarota Jarocin)

1

Maksymiv Taras

(Jarota Jarocin)

1

Nnamani Christian

(Jarota Jarocin)

1

Budrowski Jakub

(KKS 1925 Kalisz)

1

Chojnacki Konrad

(KKS 1925 Kalisz)

1

Domagalski Dominik

(KKS 1925 Kalisz)

1

Grabowski Łukasz

(KKS 1925 Kalisz)

1

Nemoto Yuki

(KKS 1925 Kalisz)

1

Bujnowski Rafał

(KS Chwaszczyno)

1

Kowalski Łukasz

(KS Chwaszczyno)

1

Krysiński Radosław

(KS Chwaszczyno)

1

Kuss Przemysław

(KS Chwaszczyno)

1

Mosiejko Damian

(KS Chwaszczyno)

1

Solczak Adrian

(KS Chwaszczyno)

1

Tołstiak Ołeksandr

(KS Chwaszczyno)

1

Chodyna Kacper

(Lech II Poznań)

1

Janasik Patryk

(Lech II Poznań)

1

Janasik Paweł

(Lech II Poznań)

1

Kownacki Dawid

(Lech II Poznań)

1

Nawrocki Filip

(Lech II Poznań)

1

Pawlicki Jakub

(Lech II Poznań)

1

Tomczyk Paweł

(Lech II Poznań)

1

Byczkowski Arkadiusz

(Pogoń Lębork)

1

Formela Damian

(Pogoń Lębork)

1

Kajca Marcin

(Pogoń Lębork)

1

Kayode Balogun Joshua

(Pogoń Lębork)

1

Sychowski Mateusz

(Pogoń Lębork)

1

Wólkiewicz Daniel

(Pogoń Lębork)

1

Boniecki Bartosz

(Pogoń II Szczecin)

1

Joshua Balogun Kayode

(Pogoń II Szczecin)

1

Kort Dawid

(Pogoń II Szczecin)

1

Kuśmierek Gracjan

(Pogoń II Szczecin)

1

Listkowski Marcin

(Pogoń II Szczecin)

1

Obst Robert

(Pogoń II Szczecin)

1

Pavlas Danian

(Pogoń II Szczecin)

1

Stańczyk Michał

(Pogoń II Szczecin)

1

Zakrzewski Łukasz

(Pogoń II Szczecin)

1

Borucki Adam

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Gwit Jakub

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Łopatka Mikołaj

(polonia Środa Wlkp.)

1

Nawrocki Damian

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Otuszewski Przemysław

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Stańczyk Michał

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Wolkiewicz Krzysztof

(Polonia Środa Wlkp.)

1

Kasperkiewicz Piotr

(Sokół Kleczew)

1

Kowalczyk Sebastian

(Sokół Kleczew)

1

Patrzykąt Wiktor              

(Sokół Kleczew)

1

Bil Patryk

(Świt Skolwin)

1

Garlej Marcin

(Świt Skolwin)

1

Kronkowski Adrian

(Świt Skolwin)

1

Ładziak Adam

(Świt Skolwin)

1

Nwagou Charles

(Świt Skolwin)

1

Gackowski Jakub

(Wda Świecie)

1

Wenerski Łukasz

(Wda Świecie)

1

Wietrzykowski Dawid

(Wda Świecie)

1

Bartoszewicz Konrad

(Vineta Wolin)

1

Niewiada Marek

(Vineta Wolin)

1

Skorb Adrian

(Vineta Wolin)

1

Tarka Jakub

(Vineta Wolin)

1

 

BRAMKI SAMOBÓJCZE:

Zawodnik:

Z jakiego klubu:

Ile bramek:

Na korzyść:

Kostuch Przemysław

(GKS Przodkowo)

2

Vinety Wolin

Jaroty Jarocin

Raszka Adrian

(Chemik Bydgoszcz)

1

Sokoła Kleczew

Krawczun Hubert

(Elana Toruń)

1

Górnika Konin

Kotłowski Patryk

(GKS Przodkowo)

1

Bałtyku Gdynia

Dondera Norbert

(Gwardia Koszalin)

1

Vinety Wolin

Maciąg Bartosz

(Gwardia Koszalin)

1

GKSu Przodkowo

Joshua Balogun Kayode

(KKS 1925 Kalisz)

1

Pogoni II Szczecin

Byczkowski Arkadiusz

(KS Chwaszczyno)

1

Sokoła Kleczew

Kamola Patryk

(KS Chwaszczyno)

1

Vinety Wolin

Cindrić Jurica

(Lech II Poznań)

1

Elany Toruń

Solarek Maciej

(Lech II Poznań)

1

Bałtyku Gdynia

Szałek Michał

(Pogoń Lębork)

1

Bałtyku Gdynia

Filipowicz Krzysztof

(Świt Skolwin)

1

Sokoła Kleczew

Krzywicki Adrian

(Vineta Wolin)

1

KKSu 1925 Kalisz

 

 

 

Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO