Tabela ligowa:

1 Iskra Białogard 0 0 0
2 MKP Szczecinek 0 0 0
3 Sparta Węgorzyno 0 0 0
4 Arkadia Malechowo 0 0 0
5 Kluczevia Stargard 0 0 0
6 Olimp Gościno 0 0 0
7 Sokół Karlino 0 0 0
8 Hutnik Szczecin 0 0 0
9 Vineta Wolin 0 0 0
10 Rasel Dygowo 0 0 0
11 Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12 Jeziorak Załom (Szczecin) 0 0 0
13 Rega Trzebiatów 0 0 0
14 Morzycko Moryń 0 0 0
15 Gryf Polanów 0 0 0
16 Ina Goleniów 0 0 0
17 GKS Leśnik Manowo 0 0 0
18 Bałtyk Koszalin 0 0 0

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

? bramki:

Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

Sezon 2003/2004

Klasa okręgowa, grupa Koszalin (północ):

 

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Leśnik/Rossa Manowo

30

80

26

2

2

123-33

2.

 Gryf Polanów

30

51

16

3

11

60-57

3.

 Orzeł/Victoria Sianów

30

50

14

8

8

55-42

4.

 Rasel Dygowo

30

49

15

4

11

67-44

5.

 Sława Sławno

30

48

14

6

10

61-51

6.

 Radew Białogórzyno

30

46

13

7

10

52-56

7.

 MKS Karlino

30

44

13

5

12

38-33

8.

 Saturn Mielno

29

43

12

7

10

60-51

9.

 Płomień Myślino

30

40

11

7

12

52-55

10.

 Piast Drzonowo

30

40

11

7

12

63-58

11.

 Wiekowianka Wiekowo

29

38

12

2

15

55-67

12.

 Iskra Białogard

30

35

10

5

15

50-57

13.

 Mechanik Bobolice

30

35

11

2

17

47-68

14.

 Wybrzeże Biesiekierz

30

33

9

6

15

44-71

15.

 Jantar Siemyśl

30

25

7

4

19

45-84

16.

 Wicher/Hajka Mierzym

30

21

6

3

21

48-93

 

Kolejka 1

 

Sława Sławno

0-0

Mechanik Bobolice

Radew Białogórzyno

2-0

Iskra Białogard

Wiekowianka Wiekowo

-

Saturn Mielno

Orzeł/Victoria Sianów

1-0

MKS Karlino

Wybrzeże Biesiekierz

2-1

Wicher/Hajka Mierzym

Gryf Polanów

1-1

Rasel Dygowo

Jantar Siemyśl

1-4

Płomień Myślino

Leśnik/Rossa Manowo

1-1

Piast Drzonowo

Kolejka 2

 

Mechanik Bobolice

3-2

Piast Drzonowo

Płomień Myślino

2-5

Leśnik/Rossa Manowo

Rasel Dygowo

5-0

Jantar Siemyśl

Wicher/Hajka Mierzym

0-2

Gryf Polanów

MKS Karlino

3-0

Wybrzeże Biesiekierz

Saturn Mielno

2-2

Orzeł/Victoria Sianów

Iskra Białogard

3-2

Wiekowianka Wiekowo

Sława Sławno

2-2

Radew Białogórzyno

 

Kolejka 3

 

Radew Białogórzyno

1-0

Mechanik Bobolice

Wiekowianka Wiekowo

1-3

Sława Sławno

Orzeł/Victoria Sianów

3-1

Iskra Białogard

Wybrzeże Biesiekierz

1-0

Saturn Mielno

Gryf Polanów

3-1

MKS Karlino

Jantar Siemyśl

2-4

Wicher/Hajka Mierzym

Leśnik/Rossa Manowo

5-1

Rasel Dygowo

Piast Drzonowo

0-3

wo

Płomień Myślino

 

Kolejka 4

 

Mechanik Bobolice

3-2

Płomień Myślino

Rasel Dygowo

2-4

Piast Drzonowo

Wicher/Hajka Mierzym

1-3

Leśnik/Rossa Manowo

MKS Karlino

3-2

Jantar Siemyśl

Saturn Mielno

4-0

Gryf Polanów

Iskra Białogard

1-3

Wybrzeże Biesiekierz

Sława Sławno

2-1

Orzeł/Victoria Sianów

Radew Białogórzyno

1-2

Wiekowianka Wiekowo

 

Kolejka 5

 

Wiekowianka Wiekowo

3-1

Mechanik Bobolice

Orzeł/Victoria Sianów

2-1

Radew Białogórzyno

Wybrzeże Biesiekierz

2-2

Sława Sławno

Gryf Polanów

1-0

Iskra Białogard

Jantar Siemyśl

1-5

Saturn Mielno

Leśnik/Rossa Manowo

2-1

MKS Karlino

Piast Drzonowo

3-0

Wicher/Hajka Mierzym

Płomień Myślino

1-2

Rasel Dygowo

 

Kolejka 6

 

Mechanik Bobolice

3-2

Rasel Dygowo

Wicher/Hajka Mierzym

2-2

Płomień Myślino

MKS Karlino

1-0

Piast Drzonowo

Saturn Mielno

1-0

Leśnik/Rossa Manowo

Iskra Białogard

4-0

Jantar Siemyśl

Sława Sławno

4-2

Gryf Polanów

Radew Białogórzyno

3-2

Wybrzeże Biesiekierz

Wiekowianka Wiekowo

1-1

Orzeł/Victoria Sianów

 

Kolejka 7

 

Orzeł/Victoria Sianów

4-0

Mechanik Bobolice

Wybrzeże Biesiekierz

2-3

Wiekowianka Wiekowo

Gryf Polanów

2-4

Radew Białogórzyno

Jantar Siemyśl

1-0

Sława Sławno

Leśnik/Rossa Manowo

4-0

Iskra Białogard

Piast Drzonowo

2-4

Saturn Mielno

Płomień Myślino

0-0

MKS Karlino

Rasel Dygowo

5-1

Wicher/Hajka Mierzym

 

Kolejka 8

 

Mechanik Bobolice

6-1

Wicher/Hajka Mierzym

MKS Karlino

1-0

Rasel Dygowo

Saturn Mielno

3-0

Płomień Myślino

Iskra Białogard

2-2

Piast Drzonowo

Sława Sławno

1-3

Leśnik/Rossa Manowo

Radew Białogórzyno

3-1

Jantar Siemyśl

Wiekowianka Wiekowo

0-2

Gryf Polanów

Orzeł/Victoria Sianów

1-0

Wybrzeże Biesiekierz

 

Kolejka 9

 

Wybrzeże Biesiekierz

0-3

Mechanik Bobolice

Gryf Polanów

1-2

Orzeł/Victoria Sianów

Jantar Siemyśl

2-3

Wiekowianka Wiekowo

Leśnik/Rossa Manowo

4-1

Radew Białogórzyno

Piast Drzonowo

5-1

Sława Sławno

Płomień Myślino

4-3

Iskra Białogard

Rasel Dygowo

5-1

Saturn Mielno

Wicher/Hajka Mierzym

1-2

MKS Karlino

 

Kolejka 10

 

Mechanik Bobolice

2-1

MKS Karlino

Saturn Mielno

2-1

Wicher/Hajka Mierzym

Iskra Białogard

4-2

Rasel Dygowo

Sława Sławno

2-2

Płomień Myślino

Radew Białogórzyno

2-2

Piast Drzonowo

Wiekowianka Wiekowo

4-6

Leśnik/Rossa Manowo

Orzeł/Victoria Sianów

1-1

Jantar Siemyśl

Wybrzeże Biesiekierz

1-1

Gryf Polanów

 

Kolejka 11

 

Gryf Polanów

4-1

Mechanik Bobolice

Jantar Siemyśl

4-0

Wybrzeże Biesiekierz

Leśnik/Rossa Manowo

3-0

Orzeł/Victoria Sianów

Piast Drzonowo

2-0

Wiekowianka Wiekowo

Płomień Myślino

3-1

Radew Białogórzyno

Rasel Dygowo

7-1

Sława Sławno

Wicher/Hajka Mierzym

4-2

Iskra Białogard

MKS Karlino

0-0

Saturn Mielno

 

Kolejka 12

 

Mechanik Bobolice

1-2

Saturn Mielno

Iskra Białogard

2-0

MKS Karlino

Sława Sławno

2-2

Wicher/Hajka Mierzym

Radew Białogórzyno

0-0

Rasel Dygowo

Wiekowianka Wiekowo

3-0

Płomień Myślino

Orzeł/Victoria Sianów

1-1

Piast Drzonowo

Wybrzeże Biesiekierz

1-10

Leśnik/Rossa Manowo

Gryf Polanów

6-0

Jantar Siemyśl

 

Kolejka 13

 

Jantar Siemyśl

3-0

wo

Mechanik Bobolice

Leśnik/Rossa Manowo

5-1

Gryf Polanów

Piast Drzonowo

1-2

Wybrzeże Biesiekierz

Płomień Myślino

0-0

Orzeł/Victoria Sianów

Rasel Dygowo

2-1

Wiekowianka Wiekowo

Wicher/Hajka Mierzym

3-4

Radew Białogórzyno

MKS Karlino

2-0

Sława Sławno

Saturn Mielno

4-2

Iskra Białogard

 

Kolejka 14

 

Mechanik Bobolice

2-3

Iskra Białogard

Sława Sławno

1-3

Saturn Mielno

Radew Białogórzyno

0-1

MKS Karlino

Wiekowianka Wiekowo

2-1

Wicher/Hajka Mierzym

Orzeł/Victoria Sianów

2-1

Rasel Dygowo

Wybrzeże Biesiekierz

4-2

Płomień Myślino

Gryf Polanów

0-1

Piast Drzonowo

Jantar Siemyśl

0-5

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 15

 

Leśnik/Rossa Manowo

6-1

Mechanik Bobolice

Piast Drzonowo

1-0

Jantar Siemyśl

Płomień Myślino

2-5

Gryf Polanów

Rasel Dygowo

4-0

Wybrzeże Biesiekierz

Wicher/Hajka Mierzym

2-1

Orzeł/Victoria Sianów

MKS Karlino

4-0

Wiekowianka Wiekowo

Saturn Mielno

1-1

Radew Białogórzyno

Iskra Białogard

4-1

Sława Sławno

 

Kolejka 16

 

Mechanik Bobolice

0-4

Sława Sławno

Iskra Białogard

0-0

Radew Białogórzyno

Saturn Mielno

2-2

Wiekowianka Wiekowo

MKS Karlino

3-0

Orzeł/Victoria Sianów

Wicher/Hajka Mierzym

2-2

Wybrzeże Biesiekierz

Rasel Dygowo

1-2

Gryf Polanów

Płomień Myślino

3-1

Jantar Siemyśl

Piast Drzonowo

2-3

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 17

 

Piast Drzonowo

2-0

Mechanik Bobolice

Leśnik/Rossa Manowo

1-0

Płomień Myślino

Jantar Siemyśl

1-1

Rasel Dygowo

Gryf Polanów

4-2

Wicher/Hajka Mierzym

Wybrzeże Biesiekierz

3-0

MKS Karlino

Orzeł/Victoria Sianów

2-0

Saturn Mielno

Wiekowianka Wiekowo

2-0

Iskra Białogard

Radew Białogórzyno

1-0

Sława Sławno

 

Kolejka 18

 

Mechanik Bobolice

3-1

Radew Białogórzyno

Sława Sławno

3-0

Wiekowianka Wiekowo

Iskra Białogard

3-0

Orzeł/Victoria Sianów

Saturn Mielno

2-0

Wybrzeże Biesiekierz

MKS Karlino

0-0

Gryf Polanów

Wicher/Hajka Mierzym

3-2

Jantar Siemyśl

Rasel Dygowo

1-3

Leśnik/Rossa Manowo

Płomień Myślino

5-2

Piast Drzonowo

 

Kolejka 19

 

Płomień Myślino

3-1

Mechanik Bobolice

Piast Drzonowo

2-2

Rasel Dygowo

Leśnik/Rossa Manowo

6-0

Wicher/Hajka Mierzym

Jantar Siemyśl

0-1

MKS Karlino

Gryf Polanów

2-1

Saturn Mielno

Wybrzeże Biesiekierz

1-3

Iskra Białogard

Orzeł/Victoria Sianów

0-3

Sława Sławno

Wiekowianka Wiekowo

6-2

Radew Białogórzyno

 

Kolejka 20

 

Mechanik Bobolice

3-1

Wiekowianka Wiekowo

Radew Białogórzyno

2-2

Orzeł/Victoria Sianów

Sława Sławno

1-0

Wybrzeże Biesiekierz

Iskra Białogard

0-1

Gryf Polanów

Saturn Mielno

2-2

Jantar Siemyśl

MKS Karlino

0-2

Leśnik/Rossa Manowo

Wicher/Hajka Mierzym

1-4

Piast Drzonowo

Rasel Dygowo

3-0

Płomień Myślino

 

Kolejka 21

 

Rasel Dygowo

2-0

Mechanik Bobolice

Płomień Myślino

2-0

Wicher/Hajka Mierzym

Piast Drzonowo

2-1

MKS Karlino

Leśnik/Rossa Manowo

2-1

Saturn Mielno

Jantar Siemyśl

2-2

Iskra Białogard

Gryf Polanów

2-1

Sława Sławno

Wybrzeże Biesiekierz

1-1

Radew Białogórzyno

Orzeł/Victoria Sianów

4-0

Wiekowianka Wiekowo

 

Kolejka 22

 

Mechanik Bobolice

3-3

Orzeł/Victoria Sianów

Wiekowianka Wiekowo

3-0

Wybrzeże Biesiekierz

Radew Białogórzyno

3-1

Gryf Polanów

Sława Sławno

4-1

Jantar Siemyśl

Iskra Białogard

1-6

Leśnik/Rossa Manowo

Saturn Mielno

3-3

Piast Drzonowo

MKS Karlino

0-1

Płomień Myślino

Wicher/Hajka Mierzym

1-5

Rasel Dygowo

 

Kolejka 23

 

Wicher/Hajka Mierzym

5-0

Mechanik Bobolice

Rasel Dygowo

3-0

MKS Karlino

Płomień Myślino

3-2

Saturn Mielno

Piast Drzonowo

4-2

Iskra Białogard

Leśnik/Rossa Manowo

1-0

Sława Sławno

Jantar Siemyśl

0-2

Radew Białogórzyno

Gryf Polanów

3-0

Wiekowianka Wiekowo

Wybrzeże Biesiekierz

3-4

Orzeł/Victoria Sianów

 

Kolejka 24

 

Mechanik Bobolice

1-2

Wybrzeże Biesiekierz

Orzeł/Victoria Sianów

6-1

Gryf Polanów

Wiekowianka Wiekowo

2-3

Jantar Siemyśl

Radew Białogórzyno

1-8

Leśnik/Rossa Manowo

Sława Sławno

3-1

Piast Drzonowo

Iskra Białogard

0-0

Płomień Myślino

Saturn Mielno

1-2

Rasel Dygowo

MKS Karlino

4-0

Wicher/Hajka Mierzym

 

Kolejka 25

 

MKS Karlino

1-0

Mechanik Bobolice

Wicher/Hajka Mierzym

2-4

Saturn Mielno

Rasel Dygowo

1-0

Iskra Białogard

Płomień Myślino

2-2

Sława Sławno

Piast Drzonowo

2-3

Radew Białogórzyno

Leśnik/Rossa Manowo

4-0

Wiekowianka Wiekowo

Jantar Siemyśl

0-2

Orzeł/Victoria Sianów

Gryf Polanów

3-1

Wybrzeże Biesiekierz

 

Kolejka 26

 

Mechanik Bobolice

1-0

Gryf Polanów

Wybrzeże Biesiekierz

3-2

Jantar Siemyśl

Orzeł/Victoria Sianów

2-2

Leśnik/Rossa Manowo

Wiekowianka Wiekowo

3-2

Piast Drzonowo

Radew Białogórzyno

2-1

Płomień Myślino

Sława Sławno

2-0

Rasel Dygowo

Iskra Białogard

4-0

Wicher/Hajka Mierzym

Saturn Mielno

1-1

MKS Karlino

 

Kolejka 27

 

Saturn Mielno

3-2

Mechanik Bobolice

MKS Karlino

1-1

Iskra Białogard

Wicher/Hajka Mierzym

0-4

Sława Sławno

Rasel Dygowo

2-1

Radew Białogórzyno

Płomień Myślino

1-0

Wiekowianka Wiekowo

Piast Drzonowo

2-0

Orzeł/Victoria Sianów

Leśnik/Rossa Manowo

6-3

Wybrzeże Biesiekierz

Jantar Siemyśl

4-0

Gryf Polanów

 

Kolejka 28

 

Mechanik Bobolice

2-5

Jantar Siemyśl

Gryf Polanów

3-6

Leśnik/Rossa Manowo

Wybrzeże Biesiekierz

2-2

Piast Drzonowo

Orzeł/Victoria Sianów

2-0

Płomień Myślino

Wiekowianka Wiekowo

4-3

Rasel Dygowo

Radew Białogórzyno

3-1

Wicher/Hajka Mierzym

Sława Sławno

3-2

MKS Karlino

Iskra Białogard

2-0

Saturn Mielno

 

Kolejka 29

 

Iskra Białogard

1-2

Mechanik Bobolice

Saturn Mielno

4-6

Sława Sławno

MKS Karlino

2-1

Radew Białogórzyno

Wicher/Hajka Mierzym

5-4

Wiekowianka Wiekowo

Rasel Dygowo

2-1

Orzeł/Victoria Sianów

Płomień Myślino

2-2

Wybrzeże Biesiekierz

Piast Drzonowo

3-4

Gryf Polanów

Leśnik/Rossa Manowo

10-0

Jantar Siemyśl

Kolejka 30

Mechanik Bobolice

3-1

Leśnik/Rossa Manowo

Jantar Siemyśl

4-3

Piast Drzonowo

Gryf Polanów

3-2

Płomień Myślino

Wybrzeże Biesiekierz

1-0

Rasel Dygowo

Orzeł/Victoria Sianów

5-2

Wicher/Hajka Mierzym

Wiekowianka Wiekowo

3-2

MKS Karlino

Radew Białogórzyno

3-2

Saturn Mielno

Sława Sławno

3-0

wo

Iskra Białogard

 

 

 

 

Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO