Tabela ligowa:

1 Iskra Białogard 0 0 0
2 MKP Szczecinek 0 0 0
3 Sparta Węgorzyno 0 0 0
4 Arkadia Malechowo 0 0 0
5 Kluczevia Stargard 0 0 0
6 Olimp Gościno 0 0 0
7 Sokół Karlino 0 0 0
8 Hutnik Szczecin 0 0 0
9 Vineta Wolin 0 0 0
10 Rasel Dygowo 0 0 0
11 Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12 Jeziorak Załom (Szczecin) 0 0 0
13 Rega Trzebiatów 0 0 0
14 Morzycko Moryń 0 0 0
15 Gryf Polanów 0 0 0
16 Ina Goleniów 0 0 0
17 GKS Leśnik Manowo 0 0 0
18 Bałtyk Koszalin 0 0 0

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

? bramki:

Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

Sezon 2004/2005

IV liga grupa zachodniopomorska:

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 KP Police

34

72

22

6

6

82-37

2.

 Darzbór Szczecinek

34

58

17

7

10

72-44

3.

 Pogoń Barlinek

34

55

15

10

9

65-42

4.

 Błękitni Stargard Szczeciński

34

54

16

6

12

68-56

5.

 Osadnik Myślibórz

34

53

14

11

9

48-34

6.

 Arkonia Szczecin

34

52

15

7

12

65-45

7.

 Rega-Merida Trzebiatów

34

52

15

7

12

53-50

8.

 Astra Ustronie Morskie

34

50

13

11

10

54-47

9.

 Ina Goleniów

34

50

13

11

10

51-52

10.

 Victoria 95 Przecław

34

49

13

10

11

51-48

11.

 Energetyk Gryfino

34

49

13

10

11

44-42

12.

 Wybrzeże Rewalskie Rewal

34

46

14

4

16

57-65

13.

 Stal Szczecin

34

45

13

6

15

43-44

14.

 Drawa Drawsko Pomorskie

34

43

12

7

15

40-41

15.

 Dąb Dębno

34

42

12

6

16

48-72

16.

 Leśnik/Rossa Manowo

34

38

10

8

16

56-59

17.

 Sokół Pyrzyce

34

33

8

9

17

40-74

18.

 Mirstal Mirosławiec

34

7

1

4

29

21-106

Kolejka 1

 

Dąb Dębno

2-0

Astra Ustronie Morskie

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-2

Darzbór Szczecinek

Energetyk Gryfino

1-3

Arkonia Szczecin

Victoria 95 Przecław

2-0

Osadnik Myślibórz

KP Police

6-0

Mirstal Mirosławiec

Leśnik/Rossa Manowo

4-1

Rega-Merida Trzebiatów

Drawa Drawsko Pomorskie

3-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Ina Goleniów

1-1

Pogoń Barlinek

Stal Szczecin

0-0

Sokół Pyrzyce

 

Kolejka 2

 

Astra Ustronie Morskie

1-1

Sokół Pyrzyce

Pogoń Barlinek

2-1

Stal Szczecin

Błękitni Stargard Szczeciński

1-3

Ina Goleniów

Rega-Merida Trzebiatów

1-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Mirstal Mirosławiec

1-3

Leśnik/Rossa Manowo

Osadnik Myślibórz

0-2

KP Police

Arkonia Szczecin

0-2

Victoria 95 Przecław

Darzbór Szczecinek

7-0

Energetyk Gryfino

Dąb Dębno

1-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

 

Kolejka 3

 

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-2

Astra Ustronie Morskie

Energetyk Gryfino

4-0

Dąb Dębno

Victoria 95 Przecław

0-4

Darzbór Szczecinek

KP Police

5-3

Arkonia Szczecin

Leśnik/Rossa Manowo

1-1

Osadnik Myślibórz

Drawa Drawsko Pomorskie

2-2

Mirstal Mirosławiec

Ina Goleniów

1-1

Rega-Merida Trzebiatów

Stal Szczecin

2-3

Błękitni Stargard Szczeciński

Sokół Pyrzyce

0-4

Pogoń Barlinek

 

Kolejka 4

 

Astra Ustronie Morskie

2-1

Pogoń Barlinek

Błękitni Stargard Szczeciński

3-0

Sokół Pyrzyce

Rega-Merida Trzebiatów

0-1

Stal Szczecin

Mirstal Mirosławiec

1-4

Ina Goleniów

Osadnik Myślibórz

2-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Arkonia Szczecin

3-2

Leśnik/Rossa Manowo

Darzbór Szczecinek

2-0

KP Police

Dąb Dębno

3-0

Victoria 95 Przecław

Wybrzeże Rewalskie Rewal

3-1

Energetyk Gryfino

 

Kolejka 5

 

Energetyk Gryfino

2-0

Astra Ustronie Morskie

Victoria 95 Przecław

1-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

KP Police

3-2

Dąb Dębno

Leśnik/Rossa Manowo

0-0

Darzbór Szczecinek

Drawa Drawsko Pomorskie

2-0

Arkonia Szczecin

Ina Goleniów

1-2

Osadnik Myślibórz

Stal Szczecin

4-2

Mirstal Mirosławiec

Sokół Pyrzyce

0-1

Rega-Merida Trzebiatów

Pogoń Barlinek

1-3

Błękitni Stargard Szczeciński

 

Kolejka 6

 

Astra Ustronie Morskie

1-0

Błękitni Stargard Szczeciński

Rega-Merida Trzebiatów

1-2

Pogoń Barlinek

Mirstal Mirosławiec

0-3

Sokół Pyrzyce

(wo)

Osadnik Myślibórz

2-0

Stal Szczecin

Arkonia Szczecin

5-0

Ina Goleniów

Darzbór Szczecinek

3-3

Drawa Drawsko Pomorskie

Dąb Dębno

4-4

Leśnik/Rossa Manowo

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-2

KP Police

Energetyk Gryfino

1-2

Victoria 95 Przecław

 

Kolejka 7

 

Victoria 95 Przecław

2-2

Astra Ustronie Morskie

KP Police

0-0

Energetyk Gryfino

Leśnik/Rossa Manowo

2-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Drawa Drawsko Pomorskie

3-0

Dąb Dębno

Ina Goleniów

3-1

Darzbór Szczecinek

Stal Szczecin

0-0

Arkonia Szczecin

Sokół Pyrzyce

2-2

Osadnik Myślibórz

Pogoń Barlinek

6-1

Mirstal Mirosławiec

Błękitni Stargard Szczeciński

4-0

Rega-Merida Trzebiatów

 

Kolejka 8

 

Astra Ustronie Morskie

1-1

Rega-Merida Trzebiatów

Mirstal Mirosławiec

1-3

Błękitni Stargard Szczeciński

Osadnik Myślibórz

2-1

Pogoń Barlinek

Arkonia Szczecin

4-1

Sokół Pyrzyce

Darzbór Szczecinek

2-1

Stal Szczecin

Dąb Dębno

0-5

Ina Goleniów

Wybrzeże Rewalskie Rewal

3-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Energetyk Gryfino

2-0

Leśnik/Rossa Manowo

Victoria 95 Przecław

2-2

KP Police

 

Kolejka 9

 

KP Police

2-0

Astra Ustronie Morskie

Leśnik/Rossa Manowo

1-1

Victoria 95 Przecław

Drawa Drawsko Pomorskie

2-0

Energetyk Gryfino

Ina Goleniów

2-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Stal Szczecin

1-2

Dąb Dębno

Sokół Pyrzyce

3-1

Darzbór Szczecinek

Pogoń Barlinek

4-1

Arkonia Szczecin

Błękitni Stargard Szczeciński

1-1

Osadnik Myślibórz

Rega-Merida Trzebiatów

4-3

Mirstal Mirosławiec

 

Kolejka 10

 

Astra Ustronie Morskie

5-0

Mirstal Mirosławiec

Osadnik Myślibórz

0-0

Rega-Merida Trzebiatów

Arkonia Szczecin

2-0

Błękitni Stargard Szczeciński

Darzbór Szczecinek

1-2

Pogoń Barlinek

Dąb Dębno

1-2

Sokół Pyrzyce

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-2

Stal Szczecin

Energetyk Gryfino

1-1

Ina Goleniów

Victoria 95 Przecław

1-2

Drawa Drawsko Pomorskie

KP Police

4-1

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 11

 

Leśnik/Rossa Manowo

2-2

Astra Ustronie Morskie

Drawa Drawsko Pomorskie

0-1

KP Police

Ina Goleniów

1-1

Victoria 95 Przecław

Stal Szczecin

0-2

Energetyk Gryfino

Sokół Pyrzyce

0-5

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Pogoń Barlinek

6-0

Dąb Dębno

Błękitni Stargard Szczeciński

4-1

Darzbór Szczecinek

Rega-Merida Trzebiatów

0-0

Arkonia Szczecin

Mirstal Mirosławiec

0-2

Osadnik Myślibórz

 

Kolejka 12

 

Astra Ustronie Morskie

1-1

Osadnik Myślibórz

Arkonia Szczecin

5-0

Mirstal Mirosławiec

Darzbór Szczecinek

1-0

Rega-Merida Trzebiatów

Dąb Dębno

1-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-0

Pogoń Barlinek

Energetyk Gryfino

3-3

Sokół Pyrzyce

Victoria 95 Przecław

2-0

Stal Szczecin

KP Police

3-0

Ina Goleniów

Leśnik/Rossa Manowo

2-1

Drawa Drawsko Pomorskie

 

Kolejka 13

 

Drawa Drawsko Pomorskie

3-1

Astra Ustronie Morskie

Ina Goleniów

2-1

Leśnik/Rossa Manowo

Stal Szczecin

1-3

KP Police

Sokół Pyrzyce

1-1

Victoria 95 Przecław

Pogoń Barlinek

3-0

Energetyk Gryfino

Błękitni Stargard Szczeciński

3-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Rega-Merida Trzebiatów

0-3

Dąb Dębno

(wo)

Mirstal Mirosławiec

0-1

Darzbór Szczecinek

Osadnik Myślibórz

3-1

Arkonia Szczecin

 

Kolejka 14

 

Astra Ustronie Morskie

1-0

Arkonia Szczecin

Darzbór Szczecinek

0-0

Osadnik Myślibórz

Dąb Dębno

4-0

Mirstal Mirosławiec

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-0

Rega-Merida Trzebiatów

Energetyk Gryfino

3-1

Błękitni Stargard Szczeciński

Victoria 95 Przecław

3-1

Pogoń Barlinek

KP Police

0-1

Sokół Pyrzyce

Leśnik/Rossa Manowo

0-3

Stal Szczecin

Drawa Drawsko Pomorskie

0-2

Ina Goleniów

 

Kolejka 15

 

Ina Goleniów

1-1

Astra Ustronie Morskie

Stal Szczecin

2-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Sokół Pyrzyce

0-5

Leśnik/Rossa Manowo

Pogoń Barlinek

1-3

KP Police

Błękitni Stargard Szczeciński

2-2

Victoria 95 Przecław

Rega-Merida Trzebiatów

3-3

Energetyk Gryfino

Mirstal Mirosławiec

0-6

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Osadnik Myślibórz

1-1

Dąb Dębno

Arkonia Szczecin

1-1

Darzbór Szczecinek

 

Kolejka 16

 

Astra Ustronie Morskie

2-0

Darzbór Szczecinek

Dąb Dębno

0-5

Arkonia Szczecin

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-2

Osadnik Myślibórz

Energetyk Gryfino

3-0

Mirstal Mirosławiec

Victoria 95 Przecław

4-1

Rega-Merida Trzebiatów

KP Police

4-1

Błękitni Stargard Szczeciński

Leśnik/Rossa Manowo

2-2

Pogoń Barlinek

Drawa Drawsko Pomorskie

0-1

Sokół Pyrzyce

Ina Goleniów

0-0

Stal Szczecin

 

Kolejka 17

 

Stal Szczecin

3-0

Astra Ustronie Morskie

Sokół Pyrzyce

0-2

Ina Goleniów

Pogoń Barlinek

1-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Błękitni Stargard Szczeciński

3-0

Leśnik/Rossa Manowo

Rega-Merida Trzebiatów

1-4

KP Police

Mirstal Mirosławiec

0-3

Victoria 95 Przecław

Osadnik Myślibórz

0-0

Energetyk Gryfino

Arkonia Szczecin

2-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Darzbór Szczecinek

4-1

Dąb Dębno

 

Kolejka 18

 

Astra Ustronie Morskie

4-0

Dąb Dębno

Darzbór Szczecinek

2-3

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Arkonia Szczecin

0-1

Energetyk Gryfino

Osadnik Myślibórz

4-0

Victoria 95 Przecław

Mirstal Mirosławiec

0-4

KP Police

Rega-Merida Trzebiatów

3-1

Leśnik/Rossa Manowo

Błękitni Stargard Szczeciński

3-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Pogoń Barlinek

1-1

Ina Goleniów

Sokół Pyrzyce

2-4

Stal Szczecin

 

Kolejka 19

 

Sokół Pyrzyce

1-5

Astra Ustronie Morskie

Stal Szczecin

1-0

Pogoń Barlinek

Ina Goleniów

2-1

Błękitni Stargard Szczeciński

Drawa Drawsko Pomorskie

1-0

Rega-Merida Trzebiatów

Leśnik/Rossa Manowo

4-0

Mirstal Mirosławiec

KP Police

4-1

Osadnik Myślibórz

Victoria 95 Przecław

0-0

Arkonia Szczecin

Energetyk Gryfino

2-0

Darzbór Szczecinek

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-1

Dąb Dębno

 

Kolejka 20

 

Astra Ustronie Morskie

4-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Dąb Dębno

2-1

Energetyk Gryfino

Darzbór Szczecinek

2-1

Victoria 95 Przecław

Arkonia Szczecin

4-1

KP Police

Osadnik Myślibórz

1-0

Leśnik/Rossa Manowo

Mirstal Mirosławiec

0-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Rega-Merida Trzebiatów

2-0

Ina Goleniów

Błękitni Stargard Szczeciński

2-0

Stal Szczecin

Pogoń Barlinek

1-1

Sokół Pyrzyce

 

Kolejka 21

 

Pogoń Barlinek

4-2

Astra Ustronie Morskie

Sokół Pyrzyce

2-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Stal Szczecin

1-2

Rega-Merida Trzebiatów

Ina Goleniów

2-1

Mirstal Mirosławiec

Drawa Drawsko Pomorskie

0-0

Osadnik Myślibórz

Leśnik/Rossa Manowo

1-0

Arkonia Szczecin

KP Police

2-1

Darzbór Szczecinek

Victoria 95 Przecław

4-2

Dąb Dębno

Energetyk Gryfino

1-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

 

Kolejka 22

 

Astra Ustronie Morskie

0-1

Energetyk Gryfino

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-0

Victoria 95 Przecław

Dąb Dębno

0-0

KP Police

Darzbór Szczecinek

1-0

Leśnik/Rossa Manowo

Arkonia Szczecin

2-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Osadnik Myślibórz

4-1

Ina Goleniów

Mirstal Mirosławiec

0-1

Stal Szczecin

Rega-Merida Trzebiatów

3-0

Sokół Pyrzyce

Błękitni Stargard Szczeciński

1-2

Pogoń Barlinek

 

Kolejka 23

 

Błękitni Stargard Szczeciński

2-1

Astra Ustronie Morskie

Pogoń Barlinek

2-2

Rega-Merida Trzebiatów

Sokół Pyrzyce

3-5

Mirstal Mirosławiec

Stal Szczecin

1-2

Osadnik Myślibórz

Ina Goleniów

0-4

Arkonia Szczecin

Drawa Drawsko Pomorskie

1-2

Darzbór Szczecinek

Leśnik/Rossa Manowo

6-0

Dąb Dębno

KP Police

4-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Victoria 95 Przecław

2-1

Energetyk Gryfino

 

Kolejka 24

 

Astra Ustronie Morskie

3-3

Victoria 95 Przecław

Energetyk Gryfino

2-3

KP Police

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-5

Leśnik/Rossa Manowo

Dąb Dębno

1-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Darzbór Szczecinek

5-2

Ina Goleniów

Arkonia Szczecin

0-3

Stal Szczecin

Osadnik Myślibórz

1-1

Sokół Pyrzyce

Mirstal Mirosławiec

0-1

Pogoń Barlinek

Rega-Merida Trzebiatów

3-0

Błękitni Stargard Szczeciński

 

Kolejka 25

 

Rega-Merida Trzebiatów

2-0

Astra Ustronie Morskie

Błękitni Stargard Szczeciński

4-1

Mirstal Mirosławiec

Pogoń Barlinek

0-3

Osadnik Myślibórz

Sokół Pyrzyce

2-0

Arkonia Szczecin

Stal Szczecin

1-1

Darzbór Szczecinek

Ina Goleniów

1-0

Dąb Dębno

Drawa Drawsko Pomorskie

0-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Leśnik/Rossa Manowo

2-0

Energetyk Gryfino

KP Police

0-0

Victoria 95 Przecław

 

Kolejka 26

 

Astra Ustronie Morskie

1-0

KP Police

Victoria 95 Przecław

1-0

Leśnik/Rossa Manowo

Energetyk Gryfino

3-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-2

Ina Goleniów

Dąb Dębno

2-1

Stal Szczecin

Darzbór Szczecinek

6-1

Sokół Pyrzyce

Arkonia Szczecin

4-4

Pogoń Barlinek

Osadnik Myślibórz

2-0

Błękitni Stargard Szczeciński

Mirstal Mirosławiec

0-2

Rega-Merida Trzebiatów

 

Kolejka 27

 

Mirstal Mirosławiec

0-1

Astra Ustronie Morskie

Rega-Merida Trzebiatów

1-0

Osadnik Myślibórz

Błękitni Stargard Szczeciński

0-2

Arkonia Szczecin

Pogoń Barlinek

2-2

Darzbór Szczecinek

Sokół Pyrzyce

1-0

Dąb Dębno

Stal Szczecin

0-3

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Ina Goleniów

1-1

Energetyk Gryfino

Drawa Drawsko Pomorskie

2-1

Victoria 95 Przecław

Leśnik/Rossa Manowo

1-3

KP Police

 

Kolejka 28

 

Astra Ustronie Morskie

2-2

Leśnik/Rossa Manowo

KP Police

0-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Victoria 95 Przecław

3-0

Ina Goleniów

Energetyk Gryfino

0-1

Stal Szczecin

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-0

Sokół Pyrzyce

Dąb Dębno

0-0

Pogoń Barlinek

Darzbór Szczecinek

2-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Arkonia Szczecin

2-1

Rega-Merida Trzebiatów

Osadnik Myślibórz

5-0

Mirstal Mirosławiec

 

Kolejka 29

 

Osadnik Myślibórz

1-2

Astra Ustronie Morskie

Mirstal Mirosławiec

1-3

Arkonia Szczecin

Rega-Merida Trzebiatów

1-0

Darzbór Szczecinek

Błękitni Stargard Szczeciński

2-1

Dąb Dębno

Pogoń Barlinek

3-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Sokół Pyrzyce

0-0

Energetyk Gryfino

Stal Szczecin

2-0

Victoria 95 Przecław

Ina Goleniów

0-1

KP Police

Drawa Drawsko Pomorskie

3-0

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 30

 

Astra Ustronie Morskie

1-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Leśnik/Rossa Manowo

1-2

Ina Goleniów

KP Police

4-0

Stal Szczecin

Victoria 95 Przecław

2-1

Sokół Pyrzyce

Energetyk Gryfino

1-0

Pogoń Barlinek

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-7

Błękitni Stargard Szczeciński

Dąb Dębno

6-4

Rega-Merida Trzebiatów

Darzbór Szczecinek

8-0

Mirstal Mirosławiec

Arkonia Szczecin

1-1

Osadnik Myślibórz

 

Kolejka 31

 

Arkonia Szczecin

0-0

Astra Ustronie Morskie

Osadnik Myślibórz

0-2

Darzbór Szczecinek

Mirstal Mirosławiec

0-0

Dąb Dębno

Rega-Merida Trzebiatów

5-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Błękitni Stargard Szczeciński

0-0

Energetyk Gryfino

Pogoń Barlinek

2-0

Victoria 95 Przecław

Sokół Pyrzyce

5-4

KP Police

Stal Szczecin

2-0

Leśnik/Rossa Manowo

Ina Goleniów

1-1

Drawa Drawsko Pomorskie

 

Kolejka 32

 

Astra Ustronie Morskie

4-2

Ina Goleniów

Drawa Drawsko Pomorskie

2-1

Stal Szczecin

Leśnik/Rossa Manowo

2-1

Sokół Pyrzyce

KP Police

1-1

Pogoń Barlinek

Victoria 95 Przecław

2-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Energetyk Gryfino

1-1

Rega-Merida Trzebiatów

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-1

Mirstal Mirosławiec

Dąb Dębno

1-0

Osadnik Myślibórz

Darzbór Szczecinek

2-1

Arkonia Szczecin

 

Kolejka 33

 

Darzbór Szczecinek

3-1

Astra Ustronie Morskie

Arkonia Szczecin

3-4

Dąb Dębno

Osadnik Myślibórz

2-3

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Mirstal Mirosławiec

1-1

Energetyk Gryfino

Rega-Merida Trzebiatów

3-2

Victoria 95 Przecław

Błękitni Stargard Szczeciński

1-6

KP Police

Pogoń Barlinek

4-0

Leśnik/Rossa Manowo

Sokół Pyrzyce

1-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Stal Szczecin

2-2

Ina Goleniów

 

Kolejka 34

 

Astra Ustronie Morskie

1-1

Stal Szczecin

Ina Goleniów

3-0

Sokół Pyrzyce

Drawa Drawsko Pomorskie

1-0

Pogoń Barlinek

Leśnik/Rossa Manowo

1-3

Błękitni Stargard Szczeciński

KP Police

1-3

Rega-Merida Trzebiatów

Victoria 95 Przecław

1-0

Mirstal Mirosławiec

Energetyk Gryfino

2-0

Osadnik Myślibórz

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-4

Arkonia Szczecin

Dąb Dębno

3-2

Darzbór Szczecinek

 
Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO