Tabela ligowa:

1 Iskra Białogard 0 0 0
2 MKP Szczecinek 0 0 0
3 Sparta Węgorzyno 0 0 0
4 Arkadia Malechowo 0 0 0
5 Kluczevia Stargard 0 0 0
6 Olimp Gościno 0 0 0
7 Sokół Karlino 0 0 0
8 Hutnik Szczecin 0 0 0
9 Vineta Wolin 0 0 0
10 Rasel Dygowo 0 0 0
11 Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12 Jeziorak Załom (Szczecin) 0 0 0
13 Rega Trzebiatów 0 0 0
14 Morzycko Moryń 0 0 0
15 Gryf Polanów 0 0 0
16 Ina Goleniów 0 0 0
17 GKS Leśnik Manowo 0 0 0
18 Bałtyk Koszalin 0 0 0

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

? bramki:

Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

Sezon 2005/2006

Klasa okręgowa, grupa Koszalin (północ):

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Sianów

30

76

24

4

2

97-24

2.

 Sława Sławno

30

72

22

6

2

102-30

3.

 Leśnik/Rossa Manowo

30

70

22

4

4

79-33

4.

 MKS Karlino

30

47

14

5

11

47-42

5.

 Płomień Myślino

30

46

14

4

12

63-70

6.

 Gryf Polanów

30

44

12

8

10

54-57

7.

 Wiekowianka Wiekowo

30

43

13

4

13

55-58

8.

 Darłovia Darłowo

30

43

13

4

13

56-57

9.

 Zefir Wyszewo

30

42

13

3

14

55-52

10.

 Jantar Siemyśl

30

40

12

4

14

45-60

11.

 Piast Drzonowo

30

37

11

4

15

49-65

12.

 Zryw Kretomino

30

35

9

8

13

50-57

13.

 Rasel Dygowo

30

30

9

3

18

39-65

14.

 Iskra Białogard

30

27

6

9

15

43-63

15.

 Arkadia Malechowo

30

22

5

7

18

39-69

16.

 Syrena/Grot Rymań

30

6

1

3

26

21-92

Kolejka 1

 

Syrena/Grot Rymań

0-4

Piast Drzonowo

Arkadia Malechowo

0-1

Victoria Sianów

Zryw Kretomino

2-1

Gryf Polanów

Jantar Siemyśl

3-2

Płomień Myślino

Zefir Wyszewo

0-3

Leśnik/Rossa Manowo

MKS Karlino

4-0

Iskra Białogard

Darłovia Darłowo

0-1

Sława Sławno

Wiekowianka Wiekowo

2-2

Rasel Dygowo

 

Kolejka 2

 

Piast Drzonowo

1-2

Rasel Dygowo

Sława Sławno

3-3

Wiekowianka Wiekowo

Iskra Białogard

2-2

Darłovia Darłowo

Leśnik/Rossa Manowo

5-2

MKS Karlino

Płomień Myślino

5-1

Zefir Wyszewo

Gryf Polanów

4-2

Jantar Siemyśl

Victoria Sianów

4-1

Zryw Kretomino

Syrena/Grot Rymań

2-1

Arkadia Malechowo

 

Kolejka 3

 

Arkadia Malechowo

0-2

Piast Drzonowo

Zryw Kretomino

4-0

Syrena/Grot Rymań

Jantar Siemyśl

3-3

Victoria Sianów

Zefir Wyszewo

2-0

Gryf Polanów

MKS Karlino

2-0

Płomień Myślino

Darłovia Darłowo

3-0

Leśnik/Rossa Manowo

(wo)

Mecz przerwany przy 4:2, zawodnicy gości zeszli z boiska

Wiekowianka Wiekowo

3-2

Iskra Białogard

Rasel Dygowo

1-3

Sława Sławno

 

Kolejka 4

 

Piast Drzonowo

2-0

Sława Sławno

Iskra Białogard

1-2

Rasel Dygowo

Leśnik/Rossa Manowo

3-0

Wiekowianka Wiekowo

Płomień Myślino

4-2

Darłovia Darłowo

Gryf Polanów

0-1

MKS Karlino

Victoria Sianów

1-0

Zefir Wyszewo

Syrena/Grot Rymań

1-5

Jantar Siemyśl

Arkadia Malechowo

0-0

Zryw Kretomino

 

Kolejka 5

 

Zryw Kretomino

5-4

Piast Drzonowo

Jantar Siemyśl

1-1

Arkadia Malechowo

Zefir Wyszewo

3-1

Syrena/Grot Rymań

MKS Karlino

0-1

Victoria Sianów

Darłovia Darłowo

0-4

Gryf Polanów

Wiekowianka Wiekowo

4-1

Płomień Myślino

Rasel Dygowo

0-1

Leśnik/Rossa Manowo

Sława Sławno

6-0

Iskra Białogard

 

Kolejka 6

 

Piast Drzonowo

2-3

Iskra Białogard

Leśnik/Rossa Manowo

1-2

Sława Sławno

Płomień Myślino

1-0

Rasel Dygowo

Gryf Polanów

2-0

Wiekowianka Wiekowo

Victoria Sianów

2-0

Darłovia Darłowo

Syrena/Grot Rymań

0-0

MKS Karlino

Arkadia Malechowo

4-1

Zefir Wyszewo

Zryw Kretomino

0-2

Jantar Siemyśl

 

Kolejka 7

 

Jantar Siemyśl

2-1

Piast Drzonowo

Zefir Wyszewo

0-3

Zryw Kretomino

(wo)

MKS Karlino

4-1

Arkadia Malechowo

Darłovia Darłowo

3-0

Syrena/Grot Rymań

Wiekowianka Wiekowo

1-4

Victoria Sianów

Rasel Dygowo

2-1

Gryf Polanów

Sława Sławno

5-0

Płomień Myślino

Iskra Białogard

0-3

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 8

 

Piast Drzonowo

3-4

Leśnik/Rossa Manowo

Płomień Myślino

4-3

Iskra Białogard

Gryf Polanów

1-1

Sława Sławno

Victoria Sianów

2-0

Rasel Dygowo

Syrena/Grot Rymań

0-3

Wiekowianka Wiekowo

Arkadia Malechowo

2-4

Darłovia Darłowo

Zryw Kretomino

2-3

MKS Karlino

Jantar Siemyśl

2-0

Zefir Wyszewo

 

Kolejka 9

 

Zefir Wyszewo

2-3

Piast Drzonowo

MKS Karlino

1-1

Jantar Siemyśl

Darłovia Darłowo

2-2

Zryw Kretomino

Wiekowianka Wiekowo

2-1

Arkadia Malechowo

Rasel Dygowo

2-1

Syrena/Grot Rymań

Sława Sławno

2-0

Victoria Sianów

Iskra Białogard

2-3

Gryf Polanów

Leśnik/Rossa Manowo

3-2

Płomień Myślino

 

Kolejka 10

 

Piast Drzonowo

3-1

Płomień Myślino

Gryf Polanów

2-2

Leśnik/Rossa Manowo

Victoria Sianów

4-1

Iskra Białogard

Syrena/Grot Rymań

1-4

Sława Sławno

Arkadia Malechowo

1-4

Rasel Dygowo

Zryw Kretomino

1-0

Wiekowianka Wiekowo

Jantar Siemyśl

3-0

Darłovia Darłowo

Zefir Wyszewo

1-1

MKS Karlino

 

Kolejka 11

 

MKS Karlino

3-1

Piast Drzonowo

Darłovia Darłowo

1-4

Zefir Wyszewo

Wiekowianka Wiekowo

1-4

Jantar Siemyśl

Rasel Dygowo

2-2

Zryw Kretomino

Sława Sławno

7-1

Arkadia Malechowo

Iskra Białogard

3-0

Syrena/Grot Rymań

Leśnik/Rossa Manowo

2-1

Victoria Sianów

Płomień Myślino

1-1

Gryf Polanów

 

Kolejka 12

 

Piast Drzonowo

1-3

Gryf Polanów

Victoria Sianów

7-1

Płomień Myślino

Syrena/Grot Rymań

1-2

Leśnik/Rossa Manowo

Arkadia Malechowo

1-1

Iskra Białogard

Zryw Kretomino

1-2

Sława Sławno

Jantar Siemyśl

1-0

Rasel Dygowo

Zefir Wyszewo

3-0

Wiekowianka Wiekowo

MKS Karlino

3-0

Darłovia Darłowo

(wo)

 

Kolejka 13

 

Darłovia Darłowo

3-0

Piast Drzonowo

(wo)

Wiekowianka Wiekowo

1-2

MKS Karlino

Rasel Dygowo

2-1

Zefir Wyszewo

Sława Sławno

3-0

Jantar Siemyśl

Iskra Białogard

1-1

Zryw Kretomino

Leśnik/Rossa Manowo

5-0

Arkadia Malechowo

Płomień Myślino

3-1

Syrena/Grot Rymań

Gryf Polanów

0-0

Victoria Sianów

 

Kolejka 14

 

Piast Drzonowo

0-4

Victoria Sianów

Syrena/Grot Rymań

2-3

Gryf Polanów

Arkadia Malechowo

1-4

Płomień Myślino

Zryw Kretomino

2-5

Leśnik/Rossa Manowo

Jantar Siemyśl

1-0

Iskra Białogard

Zefir Wyszewo

1-2

Sława Sławno

MKS Karlino

4-0

Rasel Dygowo

Darłovia Darłowo

1-3

Wiekowianka Wiekowo

 

Kolejka 15

 

Wiekowianka Wiekowo

2-3

Piast Drzonowo

Rasel Dygowo

3-0

Darłovia Darłowo

(wo)

Sława Sławno

5-0

MKS Karlino

Iskra Białogard

4-1

Zefir Wyszewo

Leśnik/Rossa Manowo

3-1

Jantar Siemyśl

Płomień Myślino

1-3

Zryw Kretomino

Gryf Polanów

2-2

Arkadia Malechowo

Victoria Sianów

6-0

Syrena/Grot Rymań

 

Kolejka 16

 

Piast Drzonowo

2-1

Syrena/Grot Rymań

Victoria Sianów

5-0

Arkadia Malechowo

Gryf Polanów

2-2

Zryw Kretomino

Płomień Myślino

3-0

Jantar Siemyśl

Leśnik/Rossa Manowo

0-2

Zefir Wyszewo

Iskra Białogard

1-0

MKS Karlino

Sława Sławno

7-2

Darłovia Darłowo

Rasel Dygowo

1-3

Wiekowianka Wiekowo

 

Kolejka 17

 

Rasel Dygowo

0-3

Piast Drzonowo

(wo)

Wiekowianka Wiekowo

0-2

Sława Sławno

Darłovia Darłowo

1-0

Iskra Białogard

MKS Karlino

1-0

Leśnik/Rossa Manowo

Zefir Wyszewo

4-1

Płomień Myślino

Jantar Siemyśl

3-1

Gryf Polanów

Zryw Kretomino

1-2

Victoria Sianów

Arkadia Malechowo

4-0

Syrena/Grot Rymań

 

Kolejka 18

 

Piast Drzonowo

1-1

Arkadia Malechowo

Syrena/Grot Rymań

0-2

Zryw Kretomino

Victoria Sianów

6-0

Jantar Siemyśl

Gryf Polanów

1-5

Zefir Wyszewo

Płomień Myślino

3-1

MKS Karlino

Leśnik/Rossa Manowo

4-0

Darłovia Darłowo

Iskra Białogard

1-2

Wiekowianka Wiekowo

Sława Sławno

2-1

Rasel Dygowo

 

Kolejka 19

 

Sława Sławno

4-0

Piast Drzonowo

Rasel Dygowo

2-5

Iskra Białogard

Wiekowianka Wiekowo

1-5

Leśnik/Rossa Manowo

Darłovia Darłowo

1-2

Płomień Myślino

MKS Karlino

0-0

Gryf Polanów

Zefir Wyszewo

1-3

Victoria Sianów

Jantar Siemyśl

2-1

Syrena/Grot Rymań

Zryw Kretomino

5-3

Arkadia Malechowo

 

Kolejka 20

 

Piast Drzonowo

2-0

Zryw Kretomino

Arkadia Malechowo

3-1

Jantar Siemyśl

Syrena/Grot Rymań

1-4

Zefir Wyszewo

Victoria Sianów

4-0

MKS Karlino

Gryf Polanów

1-4

Darłovia Darłowo

Płomień Myślino

3-2

Wiekowianka Wiekowo

Leśnik/Rossa Manowo

2-0

Rasel Dygowo

Iskra Białogard

0-0

Sława Sławno

 

Kolejka 21

 

Iskra Białogard

0-0

Piast Drzonowo

Sława Sławno

2-2

Leśnik/Rossa Manowo

Rasel Dygowo

2-4

Płomień Myślino

Wiekowianka Wiekowo

2-5

Gryf Polanów

Darłovia Darłowo

1-3

Victoria Sianów

MKS Karlino

4-1

Syrena/Grot Rymań

Zefir Wyszewo

1-1

Arkadia Malechowo

Jantar Siemyśl

0-0

Zryw Kretomino

 

Kolejka 22

 

Piast Drzonowo

2-1

Jantar Siemyśl

Zryw Kretomino

1-3

Zefir Wyszewo

Arkadia Malechowo

0-2

MKS Karlino

Syrena/Grot Rymań

0-1

Darłovia Darłowo

Victoria Sianów

3-2

Wiekowianka Wiekowo

Gryf Polanów

2-1

Rasel Dygowo

Płomień Myślino

1-1

Sława Sławno

Leśnik/Rossa Manowo

2-2

Iskra Białogard

 

Kolejka 23

 

Leśnik/Rossa Manowo

3-0

Piast Drzonowo

Iskra Białogard

1-1

Płomień Myślino

Sława Sławno

4-0

Gryf Polanów

Rasel Dygowo

1-6

Victoria Sianów

Wiekowianka Wiekowo

1-0

Syrena/Grot Rymań

Darłovia Darłowo

4-1

Arkadia Malechowo

MKS Karlino

1-2

Zryw Kretomino

Zefir Wyszewo

3-1

Jantar Siemyśl

 

Kolejka 24

 

Piast Drzonowo

2-0

Zefir Wyszewo

Jantar Siemyśl

0-1

MKS Karlino

Zryw Kretomino

0-1

Darłovia Darłowo

Arkadia Malechowo

0-1

Wiekowianka Wiekowo

Syrena/Grot Rymań

0-3

Rasel Dygowo

(wo)

Victoria Sianów

1-0

Sława Sławno

Gryf Polanów

3-2

Iskra Białogard

Płomień Myślino

1-3

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 25

 

Płomień Myślino

1-1

Piast Drzonowo

Leśnik/Rossa Manowo

5-1

Gryf Polanów

Iskra Białogard

2-5

Victoria Sianów

Sława Sławno

10-1

Syrena/Grot Rymań

Rasel Dygowo

0-3

Arkadia Malechowo

(wo)

Wiekowianka Wiekowo

1-1

Zryw Kretomino

Darłovia Darłowo

4-1

Jantar Siemyśl

MKS Karlino

0-1

Zefir Wyszewo

 

Kolejka 26

 

Piast Drzonowo

1-3

MKS Karlino

Zefir Wyszewo

1-1

Darłovia Darłowo

Jantar Siemyśl

0-1

Wiekowianka Wiekowo

Zryw Kretomino

1-2

Rasel Dygowo

Arkadia Malechowo

2-2

Sława Sławno

Syrena/Grot Rymań

2-2

Iskra Białogard

Victoria Sianów

2-2

Leśnik/Rossa Manowo

Gryf Polanów

4-2

Płomień Myślino

 

Kolejka 27

 

Gryf Polanów

1-1

Piast Drzonowo

Płomień Myślino

1-6

Victoria Sianów

Leśnik/Rossa Manowo

2-0

Syrena/Grot Rymań

Iskra Białogard

0-1

Arkadia Malechowo

Sława Sławno

5-2

Zryw Kretomino

Rasel Dygowo

1-2

Jantar Siemyśl

Wiekowianka Wiekowo

4-1

Zefir Wyszewo

Darłovia Darłowo

2-0

MKS Karlino

 

Kolejka 28

 

Piast Drzonowo

1-5

Darłovia Darłowo

MKS Karlino

0-4

Wiekowianka Wiekowo

Zefir Wyszewo

3-1

Rasel Dygowo

Jantar Siemyśl

1-10

Sława Sławno

Zryw Kretomino

2-2

Iskra Białogard

Arkadia Malechowo

1-2

Leśnik/Rossa Manowo

Syrena/Grot Rymań

1-4

Płomień Myślino

Victoria Sianów

3-0

Gryf Polanów

(wo)

 

Kolejka 29

 

Victoria Sianów

7-1

Piast Drzonowo

Gryf Polanów

4-2

Syrena/Grot Rymań

Płomień Myślino

3-2

Arkadia Malechowo

Leśnik/Rossa Manowo

3-0

Zryw Kretomino

Iskra Białogard

2-1

Jantar Siemyśl

Sława Sławno

3-2

Zefir Wyszewo

Rasel Dygowo

1-1

MKS Karlino

Wiekowianka Wiekowo

2-2

Darłovia Darłowo

 

Kolejka 30

 

Piast Drzonowo

2-4

Wiekowianka Wiekowo

Darłovia Darłowo

6-1

Rasel Dygowo

MKS Karlino

3-4

Sława Sławno

Zefir Wyszewo

4-0

Iskra Białogard

Jantar Siemyśl

1-2

Leśnik/Rossa Manowo

Zryw Kretomino

2-3

Płomień Myślino

Arkadia Malechowo

1-2

Gryf Polanów

Syrena/Grot Rymań

1-1

Victoria Sianów

 
Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO