Tabela ligowa:

1 Iskra Białogard 0 0 0
2 MKP Szczecinek 0 0 0
3 Sparta Węgorzyno 0 0 0
4 Arkadia Malechowo 0 0 0
5 Kluczevia Stargard 0 0 0
6 Olimp Gościno 0 0 0
7 Sokół Karlino 0 0 0
8 Hutnik Szczecin 0 0 0
9 Vineta Wolin 0 0 0
10 Rasel Dygowo 0 0 0
11 Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12 Jeziorak Załom (Szczecin) 0 0 0
13 Rega Trzebiatów 0 0 0
14 Morzycko Moryń 0 0 0
15 Gryf Polanów 0 0 0
16 Ina Goleniów 0 0 0
17 GKS Leśnik Manowo 0 0 0
18 Bałtyk Koszalin 0 0 0

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

? bramki:

Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

Sezon 2006/2007

Klasa okręgowa, grupa Koszalin (północ):

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Leśnik/Rossa Manowo

30

74

24

2

4

78-21

2.

 Gwardia Koszalin

30

61

18

7

5

67-34

3.

 MKS Karlino

30

51

15

6

9

43-30

4.

 Wiekowianka Wiekowo

30

50

13

11

6

50-35

5.

 Żaki 94 Kołobrzeg

30

50

16

2

12

62-44

6.

 Darłovia Darłowo

30

46

12

10

8

51-39

7.

 Piast Drzonowo

30

44

11

11

8

39-39

8.

 Płomień Myślino

30

44

12

8

10

61-48

9.

 Gryf Polanów

30

42

12

6

12

40-34

10.

 Błękitni Stary Jarosław

30

41

13

2

15

52-63

11.

 Zefir Wyszewo

30

41

11

8

11

46-51

12.

 Zryw Kretomino

30

33

8

9

13

56-60

13.

 Wybrzeże Biesiekierz

30

31

9

4

17

45-56

14.

 Rasel Dygowo

30

30

9

3

18

44-67

15.

 Mechanik Bobolice

30

23

6

5

19

51-81

16.

 Jantar Siemyśl

30

11

3

2

25

26-109

 

Kolejka 1

 

Żaki 94 Kołobrzeg

0-1

Gwardia Koszalin

Mechanik Bobolice

3-4

Darłovia Darłowo

Wybrzeże Biesiekierz

1-0

Gryf Polanów

Błękitni Stary Jarosław

5-2

Jantar Siemyśl

Zryw Kretomino

2-4

Leśnik/Rossa Manowo

Zefir Wyszewo

1-1

Piast Drzonowo

Wiekowianka Wiekowo

3-0

Płomień Myślino

MKS Karlino

3-1

Rasel Dygowo

 

Kolejka 2

 

Gwardia Koszalin

6-1

Rasel Dygowo

Płomień Myślino

3-0

MKS Karlino

Piast Drzonowo

0-0

Wiekowianka Wiekowo

Leśnik/Rossa Manowo

4-0

Zefir Wyszewo

Jantar Siemyśl

3-1

Zryw Kretomino

Gryf Polanów

0-1

Błękitni Stary Jarosław

Darłovia Darłowo

2-0

Wybrzeże Biesiekierz

Żaki 94 Kołobrzeg

0-2

Mechanik Bobolice

 

Kolejka 3

 

Mechanik Bobolice

4-4

Gwardia Koszalin

Wybrzeże Biesiekierz

3-1

Żaki 94 Kołobrzeg

Błękitni Stary Jarosław

2-3

Darłovia Darłowo

Zryw Kretomino

3-2

Gryf Polanów

Zefir Wyszewo

3-1

Jantar Siemyśl

Wiekowianka Wiekowo

3-3

Leśnik/Rossa Manowo

MKS Karlino

0-1

Piast Drzonowo

Rasel Dygowo

2-4

Płomień Myślino

 

Kolejka 4

 

Gwardia Koszalin

2-2

Płomień Myślino

Piast Drzonowo

0-0

Rasel Dygowo

Leśnik/Rossa Manowo

3-1

MKS Karlino

Jantar Siemyśl

0-1

Wiekowianka Wiekowo

Gryf Polanów

2-0

Zefir Wyszewo

Darłovia Darłowo

2-2

Zryw Kretomino

Żaki 94 Kołobrzeg

3-1

Błękitni Stary Jarosław

Mechanik Bobolice

3-0

Wybrzeże Biesiekierz

 

Kolejka 5

 

Wybrzeże Biesiekierz

1-3

Gwardia Koszalin

Błękitni Stary Jarosław

5-0

Mechanik Bobolice

Zryw Kretomino

1-4

Żaki 94 Kołobrzeg

Zefir Wyszewo

0-0

Darłovia Darłowo

Wiekowianka Wiekowo

0-0

Gryf Polanów

MKS Karlino

3-0

Jantar Siemyśl

(wo)

Rasel Dygowo

0-5

Leśnik/Rossa Manowo

Płomień Myślino

2-2

Piast Drzonowo

 

Kolejka 6

 

Gwardia Koszalin

2-0

Piast Drzonowo

Leśnik/Rossa Manowo

4-0

Płomień Myślino

Jantar Siemyśl

2-1

Rasel Dygowo

Gryf Polanów

0-2

MKS Karlino

Darłovia Darłowo

3-0

Wiekowianka Wiekowo

Żaki 94 Kołobrzeg

5-1

Zefir Wyszewo

Mechanik Bobolice

1-3

Zryw Kretomino

Wybrzeże Biesiekierz

0-1

Błękitni Stary Jarosław

 

Kolejka 7

 

Błękitni Stary Jarosław

1-4

Gwardia Koszalin

Zryw Kretomino

3-1

Wybrzeże Biesiekierz

Zefir Wyszewo

5-0

Mechanik Bobolice

Wiekowianka Wiekowo

1-1

Żaki 94 Kołobrzeg

MKS Karlino

0-0

Darłovia Darłowo

Rasel Dygowo

2-0

Gryf Polanów

Płomień Myślino

3-0

Jantar Siemyśl

Piast Drzonowo

0-2

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 8

 

Gwardia Koszalin

1-3

Leśnik/Rossa Manowo

Jantar Siemyśl

1-2

Piast Drzonowo

Gryf Polanów

3-1

Płomień Myślino

Darłovia Darłowo

5-0

Rasel Dygowo

Żaki 94 Kołobrzeg

1-0

MKS Karlino

Mechanik Bobolice

2-2

Wiekowianka Wiekowo

Wybrzeże Biesiekierz

2-2

Zefir Wyszewo

Błękitni Stary Jarosław

2-1

Zryw Kretomino

 

Kolejka 9

 

Zryw Kretomino

2-3

Gwardia Koszalin

Zefir Wyszewo

3-4

Błękitni Stary Jarosław

Wiekowianka Wiekowo

4-1

Wybrzeże Biesiekierz

MKS Karlino

1-0

Mechanik Bobolice

Rasel Dygowo

1-3

Żaki 94 Kołobrzeg

Płomień Myślino

1-1

Darłovia Darłowo

Piast Drzonowo

0-2

Gryf Polanów

Leśnik/Rossa Manowo

2-1

Jantar Siemyśl

 

Kolejka 10

 

Gwardia Koszalin

4-1

Jantar Siemyśl

Gryf Polanów

0-4

Leśnik/Rossa Manowo

Darłovia Darłowo

0-0

Piast Drzonowo

Żaki 94 Kołobrzeg

3-0

Płomień Myślino

(wo)

Mechanik Bobolice

4-0

Rasel Dygowo

Wybrzeże Biesiekierz

0-0

MKS Karlino

Błękitni Stary Jarosław

4-3

Wiekowianka Wiekowo

Zryw Kretomino

1-1

Zefir Wyszewo

 

Kolejka 11

 

Zefir Wyszewo

2-2

Gwardia Koszalin

Wiekowianka Wiekowo

4-1

Zryw Kretomino

MKS Karlino

3-1

Błękitni Stary Jarosław

Rasel Dygowo

1-3

Wybrzeże Biesiekierz

Płomień Myślino

3-1

Mechanik Bobolice

Piast Drzonowo

0-1

Żaki 94 Kołobrzeg

Leśnik/Rossa Manowo

2-0

Darłovia Darłowo

Jantar Siemyśl

0-3

Gryf Polanów

 

Kolejka 12

 

Gwardia Koszalin

2-0

Gryf Polanów

Darłovia Darłowo

3-0

Jantar Siemyśl

Żaki 94 Kołobrzeg

0-1

Leśnik/Rossa Manowo

Mechanik Bobolice

1-2

Piast Drzonowo

Wybrzeże Biesiekierz

0-1

Płomień Myślino

Błękitni Stary Jarosław

3-0

Rasel Dygowo

(wo)

Zryw Kretomino

2-2

MKS Karlino

Zefir Wyszewo

1-2

Wiekowianka Wiekowo

 

Kolejka 13

 

Wiekowianka Wiekowo

1-0

Gwardia Koszalin

MKS Karlino

1-2

Zefir Wyszewo

Rasel Dygowo

1-0

Zryw Kretomino

Płomień Myślino

1-1

Błękitni Stary Jarosław

Piast Drzonowo

3-2

Wybrzeże Biesiekierz

Leśnik/Rossa Manowo

4-1

Mechanik Bobolice

Jantar Siemyśl

2-5

Żaki 94 Kołobrzeg

Gryf Polanów

3-2

Darłovia Darłowo

 

Kolejka 14

 

Gwardia Koszalin

2-2

Darłovia Darłowo

Żaki 94 Kołobrzeg

1-0

Gryf Polanów

Mechanik Bobolice

7-0

Jantar Siemyśl

Wybrzeże Biesiekierz

1-2

Leśnik/Rossa Manowo

Błękitni Stary Jarosław

2-3

Piast Drzonowo

Zryw Kretomino

2-2

Płomień Myślino

Zefir Wyszewo

1-0

Rasel Dygowo

Wiekowianka Wiekowo

2-3

MKS Karlino

 

Kolejka 15

 

MKS Karlino

2-3

Gwardia Koszalin

Rasel Dygowo

2-2

Wiekowianka Wiekowo

Płomień Myślino

0-3

Zefir Wyszewo

Piast Drzonowo

4-4

Zryw Kretomino

Leśnik/Rossa Manowo

4-0

Błękitni Stary Jarosław

Jantar Siemyśl

2-4

Wybrzeże Biesiekierz

Gryf Polanów

2-2

Mechanik Bobolice

Darłovia Darłowo

1-0

Żaki 94 Kołobrzeg

 

Kolejka 16

 

Gwardia Koszalin

1-5

Żaki 94 Kołobrzeg

Darłovia Darłowo

6-1

Mechanik Bobolice

Gryf Polanów

2-2

Wybrzeże Biesiekierz

Jantar Siemyśl

1-5

Błękitni Stary Jarosław

Leśnik/Rossa Manowo

4-0

Zryw Kretomino

Piast Drzonowo

1-1

Zefir Wyszewo

Płomień Myślino

6-2

Wiekowianka Wiekowo

Rasel Dygowo

0-3

MKS Karlino

 

Kolejka 17

 

Rasel Dygowo

0-2

Gwardia Koszalin

MKS Karlino

0-3

Płomień Myślino

Wiekowianka Wiekowo

2-0

Piast Drzonowo

Zefir Wyszewo

0-1

Leśnik/Rossa Manowo

Zryw Kretomino

6-0

Jantar Siemyśl

Błękitni Stary Jarosław

2-1

Gryf Polanów

Wybrzeże Biesiekierz

2-3

Darłovia Darłowo

Mechanik Bobolice

3-2

Żaki 94 Kołobrzeg

 

Kolejka 18

 

Gwardia Koszalin

3-0

Mechanik Bobolice

Żaki 94 Kołobrzeg

4-0

Wybrzeże Biesiekierz

Darłovia Darłowo

4-0

Błękitni Stary Jarosław

Gryf Polanów

3-1

Zryw Kretomino

Jantar Siemyśl

1-3

Zefir Wyszewo

Leśnik/Rossa Manowo

1-0

Wiekowianka Wiekowo

Piast Drzonowo

1-1

MKS Karlino

Płomień Myślino

0-1

Rasel Dygowo

 

Kolejka 19

 

Płomień Myślino

0-1

Gwardia Koszalin

Rasel Dygowo

0-3

Piast Drzonowo

MKS Karlino

1-0

Leśnik/Rossa Manowo

Wiekowianka Wiekowo

1-1

Jantar Siemyśl

Zefir Wyszewo

0-2

Gryf Polanów

Zryw Kretomino

0-0

Darłovia Darłowo

Błękitni Stary Jarosław

1-0

Żaki 94 Kołobrzeg

Wybrzeże Biesiekierz

8-2

Mechanik Bobolice

 

Kolejka 20

 

Gwardia Koszalin

2-0

Wybrzeże Biesiekierz

Mechanik Bobolice

0-1

Błękitni Stary Jarosław

Żaki 94 Kołobrzeg

1-1

Zryw Kretomino

Darłovia Darłowo

1-1

Zefir Wyszewo

Gryf Polanów

0-0

Wiekowianka Wiekowo

Jantar Siemyśl

0-2

MKS Karlino

Leśnik/Rossa Manowo

1-1

Rasel Dygowo

Piast Drzonowo

2-1

Płomień Myślino

 

Kolejka 21

 

Piast Drzonowo

2-2

Gwardia Koszalin

Płomień Myślino

0-2

Leśnik/Rossa Manowo

Rasel Dygowo

7-0

Jantar Siemyśl

MKS Karlino

0-3

Gryf Polanów

Wiekowianka Wiekowo

2-2

Darłovia Darłowo

Zefir Wyszewo

0-1

Żaki 94 Kołobrzeg

Zryw Kretomino

4-1

Mechanik Bobolice

Błękitni Stary Jarosław

0-1

Wybrzeże Biesiekierz

 

Kolejka 22

 

Gwardia Koszalin

4-0

Błękitni Stary Jarosław

Wybrzeże Biesiekierz

1-0

Zryw Kretomino

Mechanik Bobolice

0-1

Zefir Wyszewo

Żaki 94 Kołobrzeg

0-1

Wiekowianka Wiekowo

Darłovia Darłowo

0-1

MKS Karlino

Gryf Polanów

0-1

Rasel Dygowo

Jantar Siemyśl

1-8

Płomień Myślino

Leśnik/Rossa Manowo

3-0

Piast Drzonowo

 

Kolejka 23

 

Leśnik/Rossa Manowo

1-0

Gwardia Koszalin

Piast Drzonowo

1-0

Jantar Siemyśl

Płomień Myślino

1-1

Gryf Polanów

Rasel Dygowo

1-2

Darłovia Darłowo

MKS Karlino

5-0

Żaki 94 Kołobrzeg

Wiekowianka Wiekowo

1-0

Mechanik Bobolice

Zefir Wyszewo

4-1

Wybrzeże Biesiekierz

Zryw Kretomino

6-2

Błękitni Stary Jarosław

 

Kolejka 24

 

Gwardia Koszalin

1-0

Zryw Kretomino

Błękitni Stary Jarosław

1-2

Zefir Wyszewo

Wybrzeże Biesiekierz

0-1

Wiekowianka Wiekowo

Mechanik Bobolice

1-3

MKS Karlino

Żaki 94 Kołobrzeg

3-1

Rasel Dygowo

Darłovia Darłowo

1-3

Płomień Myślino

Gryf Polanów

2-1

Piast Drzonowo

Jantar Siemyśl

0-5

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 25

 

Jantar Siemyśl

0-4

Gwardia Koszalin

Leśnik/Rossa Manowo

2-0

Gryf Polanów

Piast Drzonowo

3-0

Darłovia Darłowo

Płomień Myślino

5-2

Żaki 94 Kołobrzeg

Rasel Dygowo

6-2

Mechanik Bobolice

MKS Karlino

1-0

Wybrzeże Biesiekierz

Wiekowianka Wiekowo

4-0

Błękitni Stary Jarosław

Zefir Wyszewo

2-2

Zryw Kretomino

 

Kolejka 26

 

Gwardia Koszalin

3-1

Zefir Wyszewo

Zryw Kretomino

1-3

Wiekowianka Wiekowo

Błękitni Stary Jarosław

1-1

MKS Karlino

Wybrzeże Biesiekierz

2-3

Rasel Dygowo

Mechanik Bobolice

1-1

Płomień Myślino

Żaki 94 Kołobrzeg

0-1

Piast Drzonowo

Darłovia Darłowo

2-0

Leśnik/Rossa Manowo

Gryf Polanów

3-0

Jantar Siemyśl

(wo)

 

Kolejka 27

 

Gryf Polanów

0-0

Gwardia Koszalin

Jantar Siemyśl

0-0

Darłovia Darłowo

Leśnik/Rossa Manowo

6-1

Żaki 94 Kołobrzeg

Piast Drzonowo

1-1

Mechanik Bobolice

Płomień Myślino

0-3

Wybrzeże Biesiekierz

Rasel Dygowo

4-1

Błękitni Stary Jarosław

MKS Karlino

2-0

Zryw Kretomino

Wiekowianka Wiekowo

1-2

Zefir Wyszewo

 

Kolejka 28

 

Gwardia Koszalin

1-1

Wiekowianka Wiekowo

Zefir Wyszewo

1-0

MKS Karlino

Zryw Kretomino

3-2

Rasel Dygowo

Błękitni Stary Jarosław

1-3

Płomień Myślino

Wybrzeże Biesiekierz

2-2

Piast Drzonowo

Mechanik Bobolice

3-2

Leśnik/Rossa Manowo

Żaki 94 Kołobrzeg

9-1

Jantar Siemyśl

Darłovia Darłowo

0-3

Gryf Polanów

(wo)

 

Kolejka 29

 

Darłovia Darłowo

0-3

Gwardia Koszalin

(wo)

Gryf Polanów

1-2

Żaki 94 Kołobrzeg

Jantar Siemyśl

5-4

Mechanik Bobolice

Leśnik/Rossa Manowo

3-0

Wybrzeże Biesiekierz

(wo)

Na boisku 1:1

Piast Drzonowo

2-1

Błękitni Stary Jarosław

Płomień Myślino

1-1

Zryw Kretomino

Rasel Dygowo

5-1

Zefir Wyszewo

MKS Karlino

0-0

Wiekowianka Wiekowo

 

Kolejka 30

 

Gwardia Koszalin

1-2

MKS Karlino

Wiekowianka Wiekowo

3-0

Rasel Dygowo

Zefir Wyszewo

2-6

Płomień Myślino

Zryw Kretomino

3-1

Piast Drzonowo

Błękitni Stary Jarosław

3-0

Leśnik/Rossa Manowo

Wybrzeże Biesiekierz

4-1

Jantar Siemyśl

Mechanik Bobolice

1-2

Gryf Polanów

Żaki 94 Kołobrzeg

4-2

Darłovia Darłowo

 

 

Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO