Tabela ligowa:

1 Iskra Białogard 0 0 0
2 MKP Szczecinek 0 0 0
3 Sparta Węgorzyno 0 0 0
4 Arkadia Malechowo 0 0 0
5 Kluczevia Stargard 0 0 0
6 Olimp Gościno 0 0 0
7 Sokół Karlino 0 0 0
8 Hutnik Szczecin 0 0 0
9 Vineta Wolin 0 0 0
10 Rasel Dygowo 0 0 0
11 Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12 Jeziorak Załom (Szczecin) 0 0 0
13 Rega Trzebiatów 0 0 0
14 Morzycko Moryń 0 0 0
15 Gryf Polanów 0 0 0
16 Ina Goleniów 0 0 0
17 GKS Leśnik Manowo 0 0 0
18 Bałtyk Koszalin 0 0 0

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

? bramki:

Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

Sezon 2007/2008

IV liga, grupa zachodniopomorska

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Pogoń Szczecin

34

79

24

7

3

83-19

2.

 Astra Ustronie Morskie

34

70

21

7

6

80-38

3.

 Dąb Dębno

34

66

19

9

6

69-28

4.

 Sława Sławno

34

61

18

7

9

56-39

5.

 Błękitni Stargard Szczeciński

34

60

17

9

8

69-44

6.

 Darzbór Szczecinek

34

53

16

5

13

44-38

7.

 Wybrzeże Rewalskie Rewal

34

52

15

7

12

70-56

8.

 Pogoń Barlinek

34

49

14

7

13

49-43

9.

 Stal Szczecin

34

47

14

5

15

50-50

10.

 Piast Choszczno

34

46

13

7

14

53-47

11.

 Victoria 95 Przecław

34

44

12

8

14

43-52

12.

 Gryf Kamień Pomorski

34

43

11

10

13

43-46

13.

 Ina Goleniów

34

41

12

5

17

51-61

14.

 Energetyk Gryfino

34

41

11

8

15

53-56

15.

 Leśnik/Rossa Manowo

34

39

11

6

17

35-47

16.

 Sokół Pyrzyce

34

30

7

9

18

38-77

17.

 Lech Czaplinek

34

22

7

1

26

27-91

18.

 Victoria Sianów

34

15

4

3

27

21-102

Kolejka 1

 

Dąb Dębno

2-2

Stal Szczecin

Ina Goleniów

2-4

Astra Ustronie Morskie

Gryf Kamień Pomorski

0-0

Błękitni Stargard Szczeciński

Victoria 95 Przecław

2-1

Victoria Sianów

Pogoń Barlinek

1-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Energetyk Gryfino

0-1

Sława Sławno

Leśnik/Rossa Manowo

3-1

Sokół Pyrzyce

Piast Choszczno

1-2

Darzbór Szczecinek

Pogoń Szczecin

6-1

Lech Czaplinek

 

Kolejka 2

 

Stal Szczecin

1-2

Darzbór Szczecinek

Sokół Pyrzyce

0-0

Piast Choszczno

Sława Sławno

0-0

Leśnik/Rossa Manowo

Wybrzeże Rewalskie Rewal

4-4

Energetyk Gryfino

Victoria Sianów

1-0

Pogoń Barlinek

Pogoń Szczecin

1-1

Victoria 95 Przecław

Błękitni Stargard Szczeciński

6-1

Lech Czaplinek

Astra Ustronie Morskie

1-0

Gryf Kamień Pomorski

Dąb Dębno

1-0

Ina Goleniów

 

Kolejka 3

 

Ina Goleniów

1-0

Stal Szczecin

Gryf Kamień Pomorski

2-1

Dąb Dębno

Lech Czaplinek

3-2

Astra Ustronie Morskie

Victoria 95 Przecław

2-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Pogoń Barlinek

1-1

Pogoń Szczecin

Energetyk Gryfino

2-1

Victoria Sianów

Leśnik/Rossa Manowo

0-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Piast Choszczno

2-4

Sława Sławno

Darzbór Szczecinek

0-0

Sokół Pyrzyce

 

Kolejka 4

 

Stal Szczecin

1-3

Sokół Pyrzyce

Sława Sławno

3-2

Darzbór Szczecinek

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Piast Choszczno

Victoria Sianów

2-3

Leśnik/Rossa Manowo

Pogoń Szczecin

0-0

Energetyk Gryfino

Błękitni Stargard Szczeciński

1-0

Pogoń Barlinek

Astra Ustronie Morskie

4-0

Victoria 95 Przecław

Dąb Dębno

1-0

Lech Czaplinek

Ina Goleniów

1-3

Gryf Kamień Pomorski

 

Kolejka 5

 

Gryf Kamień Pomorski

1-1

Stal Szczecin

Lech Czaplinek

1-5

Ina Goleniów

Pogoń Barlinek

1-1

Astra Ustronie Morskie

Energetyk Gryfino

2-0

Błękitni Stargard Szczeciński

Leśnik/Rossa Manowo

1-4

Pogoń Szczecin

Piast Choszczno

0-1

Victoria Sianów

Darzbór Szczecinek

1-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Sokół Pyrzyce

0-2

Sława Sławno

Dąb Dębno

3-1

Victoria 95 Przecław

 

Kolejka 6

 

Stal Szczecin

1-3

Sława Sławno

Wybrzeże Rewalskie Rewal

3-2

Sokół Pyrzyce

Victoria Sianów

0-6

Darzbór Szczecinek

Pogoń Szczecin

1-0

Piast Choszczno

Błękitni Stargard Szczeciński

2-0

Leśnik/Rossa Manowo

Astra Ustronie Morskie

4-1

Energetyk Gryfino

Dąb Dębno

3-0

Pogoń Barlinek

Ina Goleniów

1-2

Victoria 95 Przecław

Gryf Kamień Pomorski

3-1

Lech Czaplinek

 

Kolejka 7

 

Lech Czaplinek

1-0

Stal Szczecin

Victoria 95 Przecław

1-1

Gryf Kamień Pomorski

Pogoń Barlinek

1-3

Ina Goleniów

Energetyk Gryfino

0-1

Dąb Dębno

Leśnik/Rossa Manowo

0-2

Astra Ustronie Morskie

Piast Choszczno

1-0

Błękitni Stargard Szczeciński

Darzbór Szczecinek

0-2

Pogoń Szczecin

Sokół Pyrzyce

0-0

Victoria Sianów

Sława Sławno

2-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

 

Kolejka 8

 

Stal Szczecin

2-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Victoria Sianów

1-1

Sława Sławno

Pogoń Szczecin

7-3

Sokół Pyrzyce

Błękitni Stargard Szczeciński

1-0

Darzbór Szczecinek

Astra Ustronie Morskie

2-1

Piast Choszczno

Dąb Dębno

2-0

Leśnik/Rossa Manowo

Ina Goleniów

3-3

Energetyk Gryfino

Gryf Kamień Pomorski

1-0

Pogoń Barlinek

Lech Czaplinek

0-2

Victoria 95 Przecław

 

Kolejka 9

 

Victoria 95 Przecław

3-0

Stal Szczecin

Pogoń Barlinek

4-0

Lech Czaplinek

Energetyk Gryfino

2-1

Gryf Kamień Pomorski

Leśnik/Rossa Manowo

4-0

Ina Goleniów

Piast Choszczno

1-1

Dąb Dębno

Darzbór Szczecinek

0-0

Astra Ustronie Morskie

Sokół Pyrzyce

2-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Wybrzeże Rewalskie Rewal

7-1

Victoria Sianów

Pogoń Szczecin

3-0

Sława Sławno

 

Kolejka 10

 

Stal Szczecin

4-0

Victoria Sianów

Pogoń Szczecin

1-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Błękitni Stargard Szczeciński

3-2

Sława Sławno

Astra Ustronie Morskie

4-1

Sokół Pyrzyce

Dąb Dębno

5-0

Darzbór Szczecinek

Ina Goleniów

2-3

Piast Choszczno

Gryf Kamień Pomorski

0-1

Leśnik/Rossa Manowo

Lech Czaplinek

2-1

Energetyk Gryfino

Victoria 95 Przecław

0-2

Pogoń Barlinek

 

Kolejka 11

 

Pogoń Barlinek

0-0

Stal Szczecin

Energetyk Gryfino

1-2

Victoria 95 Przecław

Leśnik/Rossa Manowo

3-0

Lech Czaplinek

Piast Choszczno

0-3

Gryf Kamień Pomorski

Darzbór Szczecinek

1-1

Ina Goleniów

Sokół Pyrzyce

2-1

Dąb Dębno

Sława Sławno

0-1

Astra Ustronie Morskie

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Błękitni Stargard Szczeciński

Pogoń Szczecin

7-0

Victoria Sianów

 

Kolejka 12

 

Stal Szczecin

0-1

Pogoń Szczecin

Błękitni Stargard Szczeciński

3-3

Victoria Sianów

Astra Ustronie Morskie

2-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Dąb Dębno

1-1

Sława Sławno

Ina Goleniów

2-1

Sokół Pyrzyce

Gryf Kamień Pomorski

0-1

Darzbór Szczecinek

Lech Czaplinek

1-2

Piast Choszczno

Victoria 95 Przecław

1-0

Leśnik/Rossa Manowo

Pogoń Barlinek

3-1

Energetyk Gryfino

 

Kolejka 13

 

Energetyk Gryfino

1-0

Stal Szczecin

Leśnik/Rossa Manowo

1-1

Pogoń Barlinek

Piast Choszczno

1-2

Victoria 95 Przecław

Darzbór Szczecinek

3-0

Lech Czaplinek

Sokół Pyrzyce

4-1

Gryf Kamień Pomorski

Sława Sławno

3-0

Ina Goleniów

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-3

Dąb Dębno

Victoria Sianów

1-4

Astra Ustronie Morskie

Pogoń Szczecin

2-4

Błękitni Stargard Szczeciński

 

Kolejka 14

 

Stal Szczecin

1-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Astra Ustronie Morskie

0-0

Pogoń Szczecin

Dąb Dębno

5-0

Victoria Sianów

Ina Goleniów

0-3

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Gryf Kamień Pomorski

4-4

Sława Sławno

Lech Czaplinek

3-4

Sokół Pyrzyce

Victoria 95 Przecław

2-2

Darzbór Szczecinek

Pogoń Barlinek

3-1

Piast Choszczno

Energetyk Gryfino

3-3

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 15

 

Leśnik/Rossa Manowo

1-0

Stal Szczecin

Piast Choszczno

0-0

Energetyk Gryfino

Darzbór Szczecinek

0-1

Pogoń Barlinek

Sokół Pyrzyce

1-0

Victoria 95 Przecław

Sława Sławno

1-0

Lech Czaplinek

Wybrzeże Rewalskie Rewal

5-0

Gryf Kamień Pomorski

Victoria Sianów

1-0

Ina Goleniów

Pogoń Szczecin

0-0

Dąb Dębno

Błękitni Stargard Szczeciński

3-2

Astra Ustronie Morskie

 

Kolejka 16

 

Stal Szczecin

1-2

Astra Ustronie Morskie

Dąb Dębno

1-1

Błękitni Stargard Szczeciński

Ina Goleniów

0-2

Pogoń Szczecin

Gryf Kamień Pomorski

1-0

Victoria Sianów

Lech Czaplinek

1-4

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Victoria 95 Przecław

1-3

Sława Sławno

Pogoń Barlinek

0-1

Sokół Pyrzyce

Energetyk Gryfino

1-0

Darzbór Szczecinek

Leśnik/Rossa Manowo

1-3

Piast Choszczno

 

Kolejka 17

 

Piast Choszczno

1-3

Stal Szczecin

Darzbór Szczecinek

0-1

Leśnik/Rossa Manowo

Sokół Pyrzyce

0-5

Energetyk Gryfino

Sława Sławno

1-3

Pogoń Barlinek

Wybrzeże Rewalskie Rewal

4-2

Victoria 95 Przecław

Victoria Sianów

1-2

Lech Czaplinek

Pogoń Szczecin

4-2

Gryf Kamień Pomorski

Błękitni Stargard Szczeciński

2-0

Ina Goleniów

Astra Ustronie Morskie

2-0

Dąb Dębno

 

Kolejka 18

 

Lech Czaplinek

0-3

Pogoń Szczecin

Stal Szczecin

1-3

Dąb Dębno

Astra Ustronie Morskie

5-2

Ina Goleniów

Błękitni Stargard Szczeciński

2-4

Gryf Kamień Pomorski

Victoria Sianów

0-3

Victoria 95 Przecław

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-0

Pogoń Barlinek

Sława Sławno

3-0

Energetyk Gryfino

Sokół Pyrzyce

0-3

Leśnik/Rossa Manowo

Darzbór Szczecinek

2-1

Piast Choszczno

 

Kolejka 19

 

Darzbór Szczecinek

0-1

Stal Szczecin

Piast Choszczno

1-1

Sokół Pyrzyce

Leśnik/Rossa Manowo

0-1

Sława Sławno

Energetyk Gryfino

2-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Pogoń Barlinek

5-0

Victoria Sianów

Victoria 95 Przecław

0-2

Pogoń Szczecin

Lech Czaplinek

1-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Gryf Kamień Pomorski

1-1

Astra Ustronie Morskie

Ina Goleniów

1-2

Dąb Dębno

 

Kolejka 20

 

Stal Szczecin

2-0

Ina Goleniów

Dąb Dębno

4-0

Gryf Kamień Pomorski

Astra Ustronie Morskie

6-0

Lech Czaplinek

Błękitni Stargard Szczeciński

2-2

Victoria 95 Przecław

Pogoń Szczecin

4-0

Pogoń Barlinek

Victoria Sianów

0-1

Energetyk Gryfino

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-0

Leśnik/Rossa Manowo

Sława Sławno

2-1

Piast Choszczno

Sokół Pyrzyce

0-1

Darzbór Szczecinek

 

Kolejka 21

 

Sokół Pyrzyce

0-8

Stal Szczecin

Darzbór Szczecinek

1-0

Sława Sławno

Piast Choszczno

3-5

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Leśnik/Rossa Manowo

3-1

Victoria Sianów

Energetyk Gryfino

0-5

Pogoń Szczecin

Pogoń Barlinek

1-1

Błękitni Stargard Szczeciński

Victoria 95 Przecław

2-3

Astra Ustronie Morskie

Lech Czaplinek

2-1

Dąb Dębno

Gryf Kamień Pomorski

0-2

Ina Goleniów

 

Kolejka 22

 

Victoria 95 Przecław

0-0

Dąb Dębno

Stal Szczecin

1-0

Gryf Kamień Pomorski

Ina Goleniów

3-0

Lech Czaplinek

Astra Ustronie Morskie

2-0

Pogoń Barlinek

Błękitni Stargard Szczeciński

3-0

Energetyk Gryfino

Pogoń Szczecin

4-0

Leśnik/Rossa Manowo

Victoria Sianów

1-3

Piast Choszczno

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-0

Darzbór Szczecinek

Sława Sławno

1-0

Sokół Pyrzyce

 

Kolejka 23

 

Sława Sławno

1-2

Stal Szczecin

Sokół Pyrzyce

0-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Darzbór Szczecinek

4-2

Victoria Sianów

Piast Choszczno

1-2

Pogoń Szczecin

Leśnik/Rossa Manowo

3-2

Błękitni Stargard Szczeciński

Energetyk Gryfino

2-3

Astra Ustronie Morskie

Pogoń Barlinek

2-1

Dąb Dębno

Victoria 95 Przecław

1-3

Ina Goleniów

Lech Czaplinek

0-2

Gryf Kamień Pomorski

 

Kolejka 24

 

Stal Szczecin

2-1

Lech Czaplinek

Gryf Kamień Pomorski

0-0

Victoria 95 Przecław

Ina Goleniów

1-1

Pogoń Barlinek

Dąb Dębno

3-0

Energetyk Gryfino

Astra Ustronie Morskie

2-0

Leśnik/Rossa Manowo

Błękitni Stargard Szczeciński

1-2

Piast Choszczno

Pogoń Szczecin

2-0

Darzbór Szczecinek

Victoria Sianów

1-2

Sokół Pyrzyce

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-2

Sława Sławno

 

Kolejka 25

 

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-4

Stal Szczecin

Sława Sławno

3-0

Victoria Sianów

Sokół Pyrzyce

0-3

Pogoń Szczecin

Darzbór Szczecinek

1-4

Błękitni Stargard Szczeciński

Piast Choszczno

1-1

Astra Ustronie Morskie

Leśnik/Rossa Manowo

0-2

Dąb Dębno

Energetyk Gryfino

0-2

Ina Goleniów

Pogoń Barlinek

2-1

Gryf Kamień Pomorski

Victoria 95 Przecław

3-0

Lech Czaplinek

 

Kolejka 26

 

Sława Sławno

2-0

Pogoń Szczecin

Stal Szczecin

1-0

Victoria 95 Przecław

Lech Czaplinek

0-3

Pogoń Barlinek

Gryf Kamień Pomorski

1-2

Energetyk Gryfino

Ina Goleniów

2-1

Leśnik/Rossa Manowo

Dąb Dębno

1-3

Piast Choszczno

Astra Ustronie Morskie

5-2

Darzbór Szczecinek

Błękitni Stargard Szczeciński

2-2

Sokół Pyrzyce

Victoria Sianów

0-5

Wybrzeże Rewalskie Rewal

 

Kolejka 27

 

Victoria Sianów

0-1

Stal Szczecin

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Pogoń Szczecin

(wo)

Sława Sławno

2-0

Błękitni Stargard Szczeciński

Sokół Pyrzyce

1-1

Astra Ustronie Morskie

Darzbór Szczecinek

0-2

Dąb Dębno

Piast Choszczno

5-1

Ina Goleniów

Leśnik/Rossa Manowo

1-1

Gryf Kamień Pomorski

Energetyk Gryfino

7-0

Lech Czaplinek

Pogoń Barlinek

2-0

Victoria 95 Przecław

 

Kolejka 28

 

Victoria Sianów

0-3

Pogoń Szczecin

(wo)

Stal Szczecin

3-0

Pogoń Barlinek

Victoria 95 Przecław

3-1

Energetyk Gryfino

Lech Czaplinek

0-1

Leśnik/Rossa Manowo

Gryf Kamień Pomorski

1-1

Piast Choszczno

Ina Goleniów

0-1

Darzbór Szczecinek

Dąb Dębno

1-1

Sokół Pyrzyce

Astra Ustronie Morskie

1-2

Sława Sławno

Błękitni Stargard Szczeciński

3-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

 

Kolejka 29

 

Pogoń Szczecin

4-1

Stal Szczecin

Victoria Sianów

0-4

Błękitni Stargard Szczeciński

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-2

Astra Ustronie Morskie

Sława Sławno

1-3

Dąb Dębno

Sokół Pyrzyce

1-2

Ina Goleniów

Darzbór Szczecinek

1-0

Gryf Kamień Pomorski

Piast Choszczno

3-0

Lech Czaplinek

Leśnik/Rossa Manowo

0-1

Victoria 95 Przecław

Energetyk Gryfino

2-4

Pogoń Barlinek

 

Kolejka 30

 

Stal Szczecin

1-0

Energetyk Gryfino

Pogoń Barlinek

3-0

Leśnik/Rossa Manowo

Victoria 95 Przecław

0-2

Piast Choszczno

Lech Czaplinek

0-3

Darzbór Szczecinek

Gryf Kamień Pomorski

3-1

Sokół Pyrzyce

Ina Goleniów

2-2

Sława Sławno

Dąb Dębno

6-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Astra Ustronie Morskie

0-1

Victoria Sianów

Błękitni Stargard Szczeciński

1-0

Pogoń Szczecin

 

Kolejka 31

 

Błękitni Stargard Szczeciński

5-1

Stal Szczecin

Pogoń Szczecin

2-0

Astra Ustronie Morskie

Victoria Sianów

0-5

Dąb Dębno

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-1

Ina Goleniów

Sława Sławno

0-2

Gryf Kamień Pomorski

Sokół Pyrzyce

0-2

Lech Czaplinek

Darzbór Szczecinek

4-0

Victoria 95 Przecław

Piast Choszczno

3-0

Pogoń Barlinek

Leśnik/Rossa Manowo

0-1

Energetyk Gryfino

 

Kolejka 32

 

Stal Szczecin

1-1

Leśnik/Rossa Manowo

Energetyk Gryfino

0-0

Piast Choszczno

Pogoń Barlinek

0-2

Darzbór Szczecinek

Victoria 95 Przecław

2-1

Sokół Pyrzyce

Lech Czaplinek

1-1

Sława Sławno

Gryf Kamień Pomorski

1-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Ina Goleniów

7-1

Victoria Sianów

Dąb Dębno

1-1

Pogoń Szczecin

Astra Ustronie Morskie

3-2

Błękitni Stargard Szczeciński

 

Kolejka 33

 

Astra Ustronie Morskie

6-0

Stal Szczecin

Błękitni Stargard Szczeciński

0-0

Dąb Dębno

Pogoń Szczecin

3-0

Ina Goleniów

(wo)

Victoria Sianów

0-3

Gryf Kamień Pomorski

(wo)

Wybrzeże Rewalskie Rewal

3-0

Lech Czaplinek

(wo)

Sława Sławno

1-1

Victoria 95 Przecław

Sokół Pyrzyce

3-3

Pogoń Barlinek

Darzbór Szczecinek

1-1

Energetyk Gryfino

Piast Choszczno

2-0

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 34

 

Stal Szczecin

3-1

Piast Choszczno

Leśnik/Rossa Manowo

0-1

Darzbór Szczecinek

Energetyk Gryfino

7-0

Sokół Pyrzyce

Pogoń Barlinek

2-1

Sława Sławno

Victoria 95 Przecław

1-3

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Lech Czaplinek

3-0

Victoria Sianów

Gryf Kamień Pomorski

0-0

Pogoń Szczecin

Ina Goleniów

1-0

Błękitni Stargard Szczeciński

Dąb Dębno

3-2

Astra Ustronie Morskie

 
Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO