Tabela ligowa:

1 Gwardia Koszalin 34 66 55-32
2 Lech II Poznań 34 65 71-38
3 Bałtyk Gdynia 34 64 55-34
4 Jarota Jarocin 34 59 56-47
5 Elana Toruń 34 58 70-42
6 GKS Przodkowo 34 57 62-40
7 Sokół Kleczew 34 55 60-47
8 KKS 1925 Kalisz 34 54 44-44
9 Świt Skolwin (Szczecin) 34 54 55-42
10 Wda Świecie 34 49 64-53
11 Polonia Środa Wielkopolska 34 47 44-43
12 KS Cwaszczyno 34 46 56-63
13 Pogoń II Szczecin 34 44 46-50
14 Górnik Konin 34 40 44-51
15 Chemik Bydgoszcz 34 36 39-59
16 Pogoń Lębork 34 30 36-69
17 Vineta Wolin 34 22 37-67
18 GKS Leśnik Manowo 34 10 22-95

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

4 bramki:
Gozdal Marcin

3 bramki:
Nemoto Yuki
Saganowski Karol

2 bramki:
Rakowski Paweł
Szatkowski Adrian

1 bramka:
Bień Mateusz
Ejzygmann Dawid
Fijołek Seweryn
Jakubowski Piotr
Karpiński Jakub
Maciukajć Bartłomiej
Sochaj Karol
Zdanowicz Marek


PUCHAR POLSKI:

1 bramka:
Gorgol Bartosz
Saganowski Karol
Sochaj Karol



Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

Sezon 2009/2010

IV liga, grupa zachodniopomorska:

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Pogoń Barlinek

30

76

24

4

2

82-19

2.

 Gwardia Koszalin

30

69

21

6

3

70-22

3.

 Gryf Kamień Pomorski

30

68

22

2

6

96-26

4.

 Hutnik Szczecin

30

56

16

8

6

63-40

5.

 Ina Goleniów

30

54

14

12

4

62-33

6.

 Sarmata Dobra

30

46

14

4

12

68-51

7.

 Vineta Wolin

30

44

13

5

12

53-43

8.

 Leśnik/Rossa Manowo

30

38

10

8

12

33-35

9.

 Drawa Drawsko Pomorskie

30

37

10

7

13

43-47

10.

 Wybrzeże Rewalskie Rewal

30

37

10

7

13

40-51

11.

 Victoria 95 Przecław

30

35

10

5

15

41-46

12.

 Piast Chociwel

30

33

9

6

15

43-53

13.

 Stal Szczecin

30

30

9

3

18

39-59

14.

 Sława Sławno

30

29

8

5

17

42-82

15.

 Sokół Pyrzyce

30

16

5

1

24

28-87

16.

 Piast Drzonowo

30

8

1

5

24

23-132

 

Kolejka 1

 

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-3

Gwardia Koszalin

Piast Drzonowo

4-7

Sokół Pyrzyce

Hutnik Szczecin

3-0

Sława Sławno

(wo)

Stal Szczecin

2-2

Pogoń Barlinek

Piast Chociwel

2-2

Ina Goleniów

Victoria 95 Przecław

2-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Vineta Wolin

2-3

Sarmata Dobra

Leśnik/Rossa Manowo

0-3

Gryf Kamień Pomorski

 

Kolejka 2

 

Gwardia Koszalin

3-2

Gryf Kamień Pomorski

Sarmata Dobra

1-1

Leśnik/Rossa Manowo

Drawa Drawsko Pomorskie

2-1

Vineta Wolin

Ina Goleniów

0-0

Victoria 95 Przecław

Pogoń Barlinek

2-0

Piast Chociwel

Sława Sławno

1-1

Stal Szczecin

Sokół Pyrzyce

1-4

Hutnik Szczecin

Wybrzeże Rewalskie Rewal

7-1

Piast Drzonowo

 

Kolejka 3

 

Piast Drzonowo

0-3

Gwardia Koszalin

(wo)

Hutnik Szczecin

1-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Stal Szczecin

0-1

Sokół Pyrzyce

Piast Chociwel

4-0

Sława Sławno

Victoria 95 Przecław

0-1

Pogoń Barlinek

Vineta Wolin

1-3

Ina Goleniów

Leśnik/Rossa Manowo

0-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Gryf Kamień Pomorski

3-0

Sarmata Dobra

 

Kolejka 4

 

Gwardia Koszalin

1-0

Sarmata Dobra

Drawa Drawsko Pomorskie

1-3

Gryf Kamień Pomorski

Ina Goleniów

1-1

Leśnik/Rossa Manowo

Pogoń Barlinek

0-1

Vineta Wolin

Sława Sławno

2-3

Victoria 95 Przecław

Sokół Pyrzyce

2-3

Piast Chociwel

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-1

Stal Szczecin

Piast Drzonowo

0-5

Hutnik Szczecin

 

Kolejka 5

 

Hutnik Szczecin

1-1

Gwardia Koszalin

Stal Szczecin

3-0

Piast Drzonowo

Piast Chociwel

0-5

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Victoria 95 Przecław

2-0

Sokół Pyrzyce

Vineta Wolin

7-1

Sława Sławno

Leśnik/Rossa Manowo

0-2

Pogoń Barlinek

Gryf Kamień Pomorski

4-0

Ina Goleniów

Sarmata Dobra

4-2

Drawa Drawsko Pomorskie

 

Kolejka 6

 

Gwardia Koszalin

1-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Ina Goleniów

2-1

Sarmata Dobra

Pogoń Barlinek

3-0

Gryf Kamień Pomorski

Sława Sławno

0-1

Leśnik/Rossa Manowo

Sokół Pyrzyce

0-5

Vineta Wolin

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-1

Victoria 95 Przecław

Piast Drzonowo

3-1

Piast Chociwel

Hutnik Szczecin

2-1

Stal Szczecin

 

Kolejka 7

 

Stal Szczecin

0-2

Gwardia Koszalin

Piast Chociwel

1-3

Hutnik Szczecin

Victoria 95 Przecław

4-0

Piast Drzonowo

Vineta Wolin

1-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Leśnik/Rossa Manowo

0-0

Sokół Pyrzyce

Gryf Kamień Pomorski

7-1

Sława Sławno

Sarmata Dobra

0-1

Pogoń Barlinek

Drawa Drawsko Pomorskie

0-1

Ina Goleniów

 

Kolejka 8

 

Gwardia Koszalin

0-1

Ina Goleniów

Pogoń Barlinek

0-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Sława Sławno

2-1

Sarmata Dobra

Sokół Pyrzyce

1-7

Gryf Kamień Pomorski

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-1

Leśnik/Rossa Manowo

Piast Drzonowo

0-4

Vineta Wolin

Hutnik Szczecin

1-1

Victoria 95 Przecław

Stal Szczecin

0-5

Piast Chociwel

 

Kolejka 9

 

Piast Chociwel

0-1

Gwardia Koszalin

Victoria 95 Przecław

2-1

Stal Szczecin

Vineta Wolin

0-3

Hutnik Szczecin

Leśnik/Rossa Manowo

1-1

Piast Drzonowo

Gryf Kamień Pomorski

0-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Sarmata Dobra

3-1

Sokół Pyrzyce

Drawa Drawsko Pomorskie

0-0

Sława Sławno

Ina Goleniów

3-3

Pogoń Barlinek

 

Kolejka 10

 

Gwardia Koszalin

0-1

Pogoń Barlinek

Sława Sławno

0-3

Ina Goleniów

Sokół Pyrzyce

2-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Wybrzeże Rewalskie Rewal

4-0

Sarmata Dobra

Piast Drzonowo

0-8

Gryf Kamień Pomorski

Hutnik Szczecin

1-0

Leśnik/Rossa Manowo

Stal Szczecin

1-3

Vineta Wolin

Piast Chociwel

1-1

Victoria 95 Przecław

 

Kolejka 11

 

Victoria 95 Przecław

4-2

Gwardia Koszalin

Vineta Wolin

1-0

Piast Chociwel

Leśnik/Rossa Manowo

6-0

Stal Szczecin

Gryf Kamień Pomorski

0-2

Hutnik Szczecin

Sarmata Dobra

6-0

Piast Drzonowo

Drawa Drawsko Pomorskie

0-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Ina Goleniów

2-0

Sokół Pyrzyce

Pogoń Barlinek

4-0

Sława Sławno

 

Kolejka 12

 

Gwardia Koszalin

7-0

Sława Sławno

Sokół Pyrzyce

2-4

Pogoń Barlinek

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-1

Ina Goleniów

Piast Drzonowo

1-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Hutnik Szczecin

1-6

Sarmata Dobra

Stal Szczecin

1-2

Gryf Kamień Pomorski

Piast Chociwel

0-0

Leśnik/Rossa Manowo

Victoria 95 Przecław

0-1

Vineta Wolin

 

Kolejka 13

 

Vineta Wolin

0-0

Gwardia Koszalin

Leśnik/Rossa Manowo

3-1

Victoria 95 Przecław

Gryf Kamień Pomorski

3-1

Piast Chociwel

Sarmata Dobra

7-2

Stal Szczecin

Drawa Drawsko Pomorskie

1-3

Hutnik Szczecin

Ina Goleniów

6-0

Piast Drzonowo

Pogoń Barlinek

5-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Sława Sławno

3-1

Sokół Pyrzyce

 

Kolejka 14

 

Gwardia Koszalin

3-1

Sokół Pyrzyce

Wybrzeże Rewalskie Rewal

4-2

Sława Sławno

Hutnik Szczecin

2-2

Ina Goleniów

Stal Szczecin

1-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Piast Chociwel

1-2

Sarmata Dobra

Victoria 95 Przecław

1-3

Gryf Kamień Pomorski

Vineta Wolin

2-0

Leśnik/Rossa Manowo

Pogoń Barlinek

1-0

Piast Drzonowo

 

Kolejka 15

 

Leśnik/Rossa Manowo

0-1

Gwardia Koszalin

Gryf Kamień Pomorski

4-1

Vineta Wolin

Sarmata Dobra

3-0

Victoria 95 Przecław

Drawa Drawsko Pomorskie

3-1

Piast Chociwel

Ina Goleniów

4-1

Stal Szczecin

Pogoń Barlinek

0-0

Hutnik Szczecin

Sława Sławno

2-1

Piast Drzonowo

Sokół Pyrzyce

0-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

 

Kolejka 16

 

Gwardia Koszalin

2-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Sokół Pyrzyce

4-1

Piast Drzonowo

Sława Sławno

1-4

Hutnik Szczecin

Pogoń Barlinek

2-0

Stal Szczecin

Ina Goleniów

7-0

Piast Chociwel

Drawa Drawsko Pomorskie

2-0

Victoria 95 Przecław

Sarmata Dobra

3-1

Vineta Wolin

Gryf Kamień Pomorski

5-0

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 17

 

Gryf Kamień Pomorski

1-2

Gwardia Koszalin

Leśnik/Rossa Manowo

2-2

Sarmata Dobra

Vineta Wolin

4-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Victoria 95 Przecław

1-0

Ina Goleniów

Piast Chociwel

1-4

Pogoń Barlinek

Stal Szczecin

5-1

Sława Sławno

Hutnik Szczecin

5-0

Sokół Pyrzyce

Piast Drzonowo

1-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

 

Kolejka 18

 

Gwardia Koszalin

7-0

Piast Drzonowo

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-1

Hutnik Szczecin

Sokół Pyrzyce

0-4

Stal Szczecin

Sława Sławno

0-0

Piast Chociwel

Pogoń Barlinek

3-0

Victoria 95 Przecław

Ina Goleniów

2-2

Vineta Wolin

Drawa Drawsko Pomorskie

1-0

Leśnik/Rossa Manowo

Sarmata Dobra

2-3

Gryf Kamień Pomorski

 

Kolejka 19

 

Sarmata Dobra

0-3

Gwardia Koszalin

Gryf Kamień Pomorski

1-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Leśnik/Rossa Manowo

0-3

Ina Goleniów

Vineta Wolin

1-2

Pogoń Barlinek

Victoria 95 Przecław

0-4

Sława Sławno

Piast Chociwel

1-0

Sokół Pyrzyce

Stal Szczecin

1-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Hutnik Szczecin

1-1

Piast Drzonowo

 

Kolejka 20

 

Gwardia Koszalin

3-3

Hutnik Szczecin

Piast Drzonowo

0-4

Stal Szczecin

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Piast Chociwel

Sokół Pyrzyce

0-4

Victoria 95 Przecław

Sława Sławno

4-2

Vineta Wolin

Pogoń Barlinek

3-0

Leśnik/Rossa Manowo

(wo)

Ina Goleniów

1-4

Gryf Kamień Pomorski

Drawa Drawsko Pomorskie

2-2

Sarmata Dobra

 

Kolejka 21

 

Drawa Drawsko Pomorskie

0-2

Gwardia Koszalin

Sarmata Dobra

2-2

Ina Goleniów

Gryf Kamień Pomorski

0-1

Pogoń Barlinek

Leśnik/Rossa Manowo

2-0

Sława Sławno

Vineta Wolin

3-2

Sokół Pyrzyce

Victoria 95 Przecław

4-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Piast Chociwel

12-0

Piast Drzonowo

Stal Szczecin

1-2

Hutnik Szczecin

 

Kolejka 22

 

Gwardia Koszalin

3-1

Stal Szczecin

Hutnik Szczecin

1-1

Piast Chociwel

Piast Drzonowo

2-4

Victoria 95 Przecław

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-1

Vineta Wolin

Sokół Pyrzyce

0-1

Leśnik/Rossa Manowo

Sława Sławno

0-4

Gryf Kamień Pomorski

Pogoń Barlinek

6-0

Sarmata Dobra

Ina Goleniów

1-1

Drawa Drawsko Pomorskie

 

Kolejka 23

 

Ina Goleniów

0-0

Gwardia Koszalin

Drawa Drawsko Pomorskie

2-7

Pogoń Barlinek

Sarmata Dobra

3-1

Sława Sławno

Gryf Kamień Pomorski

7-0

Sokół Pyrzyce

Leśnik/Rossa Manowo

6-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Vineta Wolin

4-0

Piast Drzonowo

Victoria 95 Przecław

1-2

Hutnik Szczecin

Piast Chociwel

1-0

Stal Szczecin

 

Kolejka 24

 

Gwardia Koszalin

6-0

Piast Chociwel

Stal Szczecin

1-0

Victoria 95 Przecław

Hutnik Szczecin

3-1

Vineta Wolin

Piast Drzonowo

0-2

Leśnik/Rossa Manowo

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-0

Gryf Kamień Pomorski

Sokół Pyrzyce

1-0

Sarmata Dobra

Sława Sławno

3-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Pogoń Barlinek

1-0

Ina Goleniów

 

Kolejka 25

 

Pogoń Barlinek

1-2

Gwardia Koszalin

Ina Goleniów

5-2

Sława Sławno

Drawa Drawsko Pomorskie

5-2

Sokół Pyrzyce

Sarmata Dobra

3-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Gryf Kamień Pomorski

7-0

Piast Drzonowo

Leśnik/Rossa Manowo

2-1

Hutnik Szczecin

Vineta Wolin

1-2

Stal Szczecin

Victoria 95 Przecław

1-1

Piast Chociwel

 

Kolejka 26

 

Gwardia Koszalin

1-0

Victoria 95 Przecław

Piast Chociwel

1-0

Vineta Wolin

Stal Szczecin

0-0

Leśnik/Rossa Manowo

Hutnik Szczecin

2-4

Gryf Kamień Pomorski

Piast Drzonowo

0-9

Sarmata Dobra

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Sokół Pyrzyce

0-3

Ina Goleniów

Sława Sławno

1-3

Pogoń Barlinek

 

Kolejka 27

 

Sława Sławno

2-2

Gwardia Koszalin

Pogoń Barlinek

4-0

Sokół Pyrzyce

Ina Goleniów

1-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Drawa Drawsko Pomorskie

5-1

Piast Drzonowo

Sarmata Dobra

2-0

Hutnik Szczecin

Gryf Kamień Pomorski

6-0

Stal Szczecin

Leśnik/Rossa Manowo

2-0

Piast Chociwel

Vineta Wolin

1-1

Victoria 95 Przecław

 

Kolejka 28

 

Gwardia Koszalin

3-1

Vineta Wolin

Victoria 95 Przecław

0-2

Leśnik/Rossa Manowo

Piast Chociwel

1-2

Gryf Kamień Pomorski

Stal Szczecin

3-0

Sarmata Dobra

Hutnik Szczecin

2-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Piast Drzonowo

2-3

Ina Goleniów

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-4

Pogoń Barlinek

Sokół Pyrzyce

0-1

Sława Sławno

 

Kolejka 29

 

Piast Drzonowo

1-7

Pogoń Barlinek

Sokół Pyrzyce

0-3

Gwardia Koszalin

(wo)

Sława Sławno

5-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Ina Goleniów

1-1

Hutnik Szczecin

Drawa Drawsko Pomorskie

0-2

Stal Szczecin

Sarmata Dobra

0-1

Piast Chociwel

Gryf Kamień Pomorski

3-1

Victoria 95 Przecław

Leśnik/Rossa Manowo

0-1

Vineta Wolin

 

Kolejka 30

 

Gwardia Koszalin

3-0

Leśnik/Rossa Manowo

Vineta Wolin

0-0

Gryf Kamień Pomorski

Victoria 95 Przecław

2-3

Sarmata Dobra

Piast Chociwel

0-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Stal Szczecin

0-2

Ina Goleniów

Hutnik Szczecin

3-5

Pogoń Barlinek

Piast Drzonowo

3-3

Sława Sławno

Wybrzeże Rewalskie Rewal

3-0

Sokół Pyrzyce

(wo)

 
Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO