Tabela ligowa:

1 Iskra Białogard 0 0 0
2 MKP Szczecinek 0 0 0
3 Sparta Węgorzyno 0 0 0
4 Arkadia Malechowo 0 0 0
5 Kluczevia Stargard 0 0 0
6 Olimp Gościno 0 0 0
7 Sokół Karlino 0 0 0
8 Hutnik Szczecin 0 0 0
9 Vineta Wolin 0 0 0
10 Rasel Dygowo 0 0 0
11 Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12 Jeziorak Załom (Szczecin) 0 0 0
13 Rega Trzebiatów 0 0 0
14 Morzycko Moryń 0 0 0
15 Gryf Polanów 0 0 0
16 Ina Goleniów 0 0 0
17 GKS Leśnik Manowo 0 0 0
18 Bałtyk Koszalin 0 0 0

Najlepsi strzelcy:

LIGA:

? bramki:

Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania bez pisemnej zgody ich autora!


ADMINISTRACJA I REDAKCJA STRONY:
Piotr Machowicz
piotr-m1984@o2.pl

Sezon 2010/2011

IV liga, grupa zachodniopomorska:

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Bałtyk Koszalin

30

68

20

8

2

85-31

2.

 Drawa Drawsko Pomorskie

30

64

19

7

4

84-33

3.

 Gryf Kamień Pomorski

30

61

19

4

7

67-38

4.

 Vineta Wolin

30

50

14

8

8

52-36

5.

 Ina Goleniów

30

50

15

5

10

52-40

6.

 Astra Ustronie Morskie

30

48

14

6

10

68-54

7.

 Leśnik/Rossa Manowo

30

43

11

10

9

43-36

8.

 Sarmata Dobra

30

43

12

7

11

43-47

9.

 Hutnik Szczecin

30

42

12

6

12

57-59

10.

 Lech Czaplinek

30

40

11

7

12

50-50

11.

 Victoria 95 Przecław

30

37

11

4

15

37-59

12.

 Kluczevia Stargard Szczeciński

30

37

10

7

13

49-56

13.

 Odra Chojna

30

33

9

6

15

36-65

14.

 Piast Chociwel

30

27

7

6

17

35-49

15.

 Darzbór Szczecinek

30

26

8

2

20

40-71

16.

 Wybrzeże Rewalskie Rewal

30

4

1

1

28

14-88

 

Kolejka 1

 

Sarmata Dobra

2-0

Victoria 95 Przecław

Darzbór Szczecinek

2-2

Bałtyk Koszalin

Lech Czaplinek

0-2

Piast Chociwel

Odra Chojna

2-7

Hutnik Szczecin

Kluczevia Stargard Szczeciński

1-2

Astra Ustronie Morskie

Vineta Wolin

1-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-3

Ina Goleniów

Gryf Kamień Pomorski

5-3

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 2

 

Victoria 95 Przecław

1-1

Leśnik/Rossa Manowo

Ina Goleniów

3-4

Gryf Kamień Pomorski

Drawa Drawsko Pomorskie

8-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Astra Ustronie Morskie

4-3

Vineta Wolin

Hutnik Szczecin

3-3

Kluczevia Stargard Szczeciński

Piast Chociwel

0-0

Odra Chojna

Bałtyk Koszalin

3-1

Lech Czaplinek

Sarmata Dobra

3-0

Darzbór Szczecinek

 

Kolejka 3

 

Darzbór Szczecinek

1-2

Victoria 95 Przecław

Lech Czaplinek

1-1

Sarmata Dobra

Odra Chojna

0-0

Bałtyk Koszalin

Kluczevia Stargard Szczeciński

2-2

Piast Chociwel

Vineta Wolin

0-3

Hutnik Szczecin

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-3

Astra Ustronie Morskie

Gryf Kamień Pomorski

0-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Leśnik/Rossa Manowo

3-2

Ina Goleniów

 

Kolejka 4

 

Victoria 95 Przecław

1-1

Ina Goleniów

Drawa Drawsko Pomorskie

0-0

Leśnik/Rossa Manowo

Astra Ustronie Morskie

2-5

Gryf Kamień Pomorski

Hutnik Szczecin

4-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Piast Chociwel

0-0

Vineta Wolin

Bałtyk Koszalin

5-0

Kluczevia Stargard Szczeciński

Sarmata Dobra

3-2

Odra Chojna

Darzbór Szczecinek

1-4

Lech Czaplinek

 

Kolejka 5

 

Lech Czaplinek

2-2

Victoria 95 Przecław

Odra Chojna

1-2

Darzbór Szczecinek

Kluczevia Stargard Szczeciński

1-0

Sarmata Dobra

Vineta Wolin

2-2

Bałtyk Koszalin

Wybrzeże Rewalskie Rewal

4-1

Piast Chociwel

Gryf Kamień Pomorski

4-1

Hutnik Szczecin

Leśnik/Rossa Manowo

4-1

Astra Ustronie Morskie

Ina Goleniów

2-1

Drawa Drawsko Pomorskie

 

Kolejka 6

 

Victoria 95 Przecław

1-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Astra Ustronie Morskie

1-2

Ina Goleniów

Hutnik Szczecin

3-0

Leśnik/Rossa Manowo

(wo)

Na boisku 2:3, ale w drużynie gości na boisku pojawił się nieuprawniony zawodnik

Piast Chociwel

2-4

Gryf Kamień Pomorski

Bałtyk Koszalin

2-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Sarmata Dobra

1-1

Vineta Wolin

Darzbór Szczecinek

0-3

Kluczevia Stargard Szczeciński

Lech Czaplinek

1-2

Odra Chojna

 

Kolejka 7

 

Odra Chojna

2-1

Victoria 95 Przecław

Kluczevia Stargard Szczeciński

2-2

Lech Czaplinek

Vineta Wolin

3-1

Darzbór Szczecinek

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-3

Sarmata Dobra

Gryf Kamień Pomorski

1-4

Bałtyk Koszalin

Leśnik/Rossa Manowo

1-0

Piast Chociwel

Ina Goleniów

3-0

Hutnik Szczecin

Drawa Drawsko Pomorskie

4-1

Astra Ustronie Morskie

 

Kolejka 8

 

Hutnik Szczecin

0-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Piast Chociwel

2-3

Ina Goleniów

Bałtyk Koszalin

2-0

Leśnik/Rossa Manowo

Sarmata Dobra

1-5

Gryf Kamień Pomorski

Darzbór Szczecinek

3-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Lech Czaplinek

1-2

Vineta Wolin

Odra Chojna

3-1

Kluczevia Stargard Szczeciński

Astra Ustronie Morskie

2-0

Victoria 95 Przecław

 

Kolejka 9

 

Kluczevia Stargard Szczeciński

1-2

Victoria 95 Przecław

Vineta Wolin

2-1

Odra Chojna

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-2

Lech Czaplinek

Gryf Kamień Pomorski

4-2

Darzbór Szczecinek

Leśnik/Rossa Manowo

2-0

Sarmata Dobra

Ina Goleniów

1-1

Bałtyk Koszalin

Drawa Drawsko Pomorskie

4-1

Piast Chociwel

Astra Ustronie Morskie

1-1

Hutnik Szczecin

 

Kolejka 10

 

Victoria 95 Przecław

0-1

Hutnik Szczecin

Piast Chociwel

0-3

Astra Ustronie Morskie

Bałtyk Koszalin

2-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Sarmata Dobra

0-0

Ina Goleniów

Darzbór Szczecinek

2-4

Leśnik/Rossa Manowo

Lech Czaplinek

3-2

Gryf Kamień Pomorski

Odra Chojna

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Kluczevia Stargard Szczeciński

1-1

Vineta Wolin

 

Kolejka 11

 

Vineta Wolin

3-2

Victoria 95 Przecław

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-2

Kluczevia Stargard Szczeciński

Gryf Kamień Pomorski

3-0

Odra Chojna

Leśnik/Rossa Manowo

1-2

Lech Czaplinek

Ina Goleniów

5-1

Darzbór Szczecinek

Drawa Drawsko Pomorskie

2-3

Sarmata Dobra

Astra Ustronie Morskie

7-3

Bałtyk Koszalin

Hutnik Szczecin

0-3

Piast Chociwel

 

Kolejka 12

 

Victoria 95 Przecław

3-1

Piast Chociwel

Bałtyk Koszalin

4-2

Hutnik Szczecin

Darzbór Szczecinek

1-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Lech Czaplinek

0-2

Ina Goleniów

Odra Chojna

0-4

Leśnik/Rossa Manowo

Kluczevia Stargard Szczeciński

0-0

Gryf Kamień Pomorski

Vineta Wolin

3-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Astra Ustronie Morskie

2-1

Sarmata Dobra

 

Kolejka 13

 

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-2

Victoria 95 Przecław

Gryf Kamień Pomorski

0-0

Vineta Wolin

Leśnik/Rossa Manowo

3-0

Kluczevia Stargard Szczeciński

Ina Goleniów

2-3

Odra Chojna

Drawa Drawsko Pomorskie

6-3

Lech Czaplinek

Astra Ustronie Morskie

4-2

Darzbór Szczecinek

Hutnik Szczecin

1-1

Sarmata Dobra

Piast Chociwel

1-2

Bałtyk Koszalin

 

Kolejka 14

 

Victoria 95 Przecław

1-5

Bałtyk Koszalin

Darzbór Szczecinek

8-3

Hutnik Szczecin

Lech Czaplinek

5-2

Astra Ustronie Morskie

Odra Chojna

2-5

Drawa Drawsko Pomorskie

Kluczevia Stargard Szczeciński

4-2

Ina Goleniów

Vineta Wolin

0-1

Leśnik/Rossa Manowo

Wybrzeże Rewalskie Rewal

1-3

Gryf Kamień Pomorski

Piast Chociwel

1-2

Sarmata Dobra

 

Kolejka 15

 

Gryf Kamień Pomorski

3-1

Victoria 95 Przecław

Leśnik/Rossa Manowo

1-1

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Ina Goleniów

1-0

Vineta Wolin

Drawa Drawsko Pomorskie

4-2

Kluczevia Stargard Szczeciński

Astra Ustronie Morskie

1-1

Odra Chojna

Hutnik Szczecin

1-0

Lech Czaplinek

Piast Chociwel

0-2

Darzbór Szczecinek

Bałtyk Koszalin

4-2

Sarmata Dobra

 

Kolejka 16

 

Victoria 95 Przecław

1-2

Sarmata Dobra

Bałtyk Koszalin

6-0

Darzbór Szczecinek

Piast Chociwel

2-3

Lech Czaplinek

Hutnik Szczecin

3-1

Odra Chojna

Astra Ustronie Morskie

1-3

Kluczevia Stargard Szczeciński

Drawa Drawsko Pomorskie

6-2

Vineta Wolin

Ina Goleniów

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

(wo)

Leśnik/Rossa Manowo

1-2

Gryf Kamień Pomorski

 

Kolejka 17

 

Leśnik/Rossa Manowo

0-2

Victoria 95 Przecław

Gryf Kamień Pomorski

1-3

Ina Goleniów

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Drawa Drawsko Pomorskie

(wo)

Vineta Wolin

1-1

Astra Ustronie Morskie

Kluczevia Stargard Szczeciński

3-1

Hutnik Szczecin

Odra Chojna

2-1

Piast Chociwel

Lech Czaplinek

0-2

Bałtyk Koszalin

Darzbór Szczecinek

3-1

Sarmata Dobra

 

Kolejka 18

 

Victoria 95 Przecław

0-1

Darzbór Szczecinek

Sarmata Dobra

1-1

Lech Czaplinek

Bałtyk Koszalin

7-0

Odra Chojna

Piast Chociwel

1-0

Kluczevia Stargard Szczeciński

Hutnik Szczecin

1-5

Vineta Wolin

Astra Ustronie Morskie

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

(wo)

Drawa Drawsko Pomorskie

1-1

Gryf Kamień Pomorski

Ina Goleniów

1-1

Leśnik/Rossa Manowo

 

Kolejka 19

 

Ina Goleniów

3-0

Victoria 95 Przecław

Leśnik/Rossa Manowo

1-0

Drawa Drawsko Pomorskie

Gryf Kamień Pomorski

1-0

Astra Ustronie Morskie

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Hutnik Szczecin

(wo)

Vineta Wolin

1-1

Piast Chociwel

Kluczevia Stargard Szczeciński

0-4

Bałtyk Koszalin

Odra Chojna

0-2

Sarmata Dobra

Lech Czaplinek

6-1

Darzbór Szczecinek

 

Kolejka 20

 

Victoria 95 Przecław

0-2

Lech Czaplinek

Darzbór Szczecinek

1-1

Odra Chojna

Sarmata Dobra

3-2

Kluczevia Stargard Szczeciński

Bałtyk Koszalin

1-0

Vineta Wolin

Piast Chociwel

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

(wo)

Hutnik Szczecin

2-2

Gryf Kamień Pomorski

Astra Ustronie Morskie

1-1

Leśnik/Rossa Manowo

Drawa Drawsko Pomorskie

2-0

Ina Goleniów

 

Kolejka 21

 

Drawa Drawsko Pomorskie

4-0

Victoria 95 Przecław

Ina Goleniów

1-1

Astra Ustronie Morskie

Leśnik/Rossa Manowo

3-1

Hutnik Szczecin

Gryf Kamień Pomorski

2-1

Piast Chociwel

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Bałtyk Koszalin

(wo)

Vineta Wolin

2-0

Sarmata Dobra

Kluczevia Stargard Szczeciński

3-1

Darzbór Szczecinek

Odra Chojna

0-0

Lech Czaplinek

 

Kolejka 22

 

Victoria 95 Przecław

2-1

Odra Chojna

Lech Czaplinek

2-1

Kluczevia Stargard Szczeciński

Darzbór Szczecinek

0-1

Vineta Wolin

Sarmata Dobra

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

(wo)

Bałtyk Koszalin

2-1

Gryf Kamień Pomorski

Piast Chociwel

2-2

Leśnik/Rossa Manowo

Hutnik Szczecin

3-1

Ina Goleniów

Astra Ustronie Morskie

4-2

Drawa Drawsko Pomorskie

 

Kolejka 23

 

Victoria 95 Przecław

0-9

Astra Ustronie Morskie

Drawa Drawsko Pomorskie

4-0

Hutnik Szczecin

Ina Goleniów

2-0

Piast Chociwel

Leśnik/Rossa Manowo

0-1

Bałtyk Koszalin

Gryf Kamień Pomorski

2-0

Sarmata Dobra

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Darzbór Szczecinek

(wo)

Vineta Wolin

4-0

Lech Czaplinek

Kluczevia Stargard Szczeciński

0-3

Odra Chojna

 

Kolejka 24

 

Victoria 95 Przecław

2-2

Kluczevia Stargard Szczeciński

Odra Chojna

1-5

Vineta Wolin

Lech Czaplinek

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

(wo)

Darzbór Szczecinek

0-1

Gryf Kamień Pomorski

Sarmata Dobra

0-0

Leśnik/Rossa Manowo

Bałtyk Koszalin

2-0

Ina Goleniów

Piast Chociwel

0-3

Drawa Drawsko Pomorskie

(wo)

Hutnik Szczecin

3-3

Astra Ustronie Morskie

 

Kolejka 25

 

Hutnik Szczecin

1-2

Victoria 95 Przecław

Astra Ustronie Morskie

2-1

Piast Chociwel

Drawa Drawsko Pomorskie

2-2

Bałtyk Koszalin

Ina Goleniów

1-2

Sarmata Dobra

Leśnik/Rossa Manowo

0-1

Darzbór Szczecinek

Gryf Kamień Pomorski

3-0

Lech Czaplinek

(wo)

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Odra Chojna

(wo)

Vineta Wolin

2-1

Kluczevia Stargard Szczeciński

 

Kolejka 26

 

Victoria 95 Przecław

2-0

Vineta Wolin

Kluczevia Stargard Szczeciński

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

(wo)

Odra Chojna

0-2

Gryf Kamień Pomorski

Lech Czaplinek

2-2

Leśnik/Rossa Manowo

Darzbór Szczecinek

0-1

Ina Goleniów

Sarmata Dobra

1-2

Drawa Drawsko Pomorskie

Bałtyk Koszalin

4-0

Astra Ustronie Morskie

Piast Chociwel

1-0

Hutnik Szczecin

 

Kolejka 27

 

Sarmata Dobra

0-3

Astra Ustronie Morskie

Piast Chociwel

0-1

Victoria 95 Przecław

Hutnik Szczecin

3-2

Bałtyk Koszalin

Drawa Drawsko Pomorskie

1-0

Darzbór Szczecinek

Ina Goleniów

1-0

Lech Czaplinek

Leśnik/Rossa Manowo

0-0

Odra Chojna

Gryf Kamień Pomorski

1-2

Kluczevia Stargard Szczeciński

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Vineta Wolin

(wo)

 

Kolejka 28

 

Victoria 95 Przecław

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

(wo)

Vineta Wolin

0-2

Gryf Kamień Pomorski

Kluczevia Stargard Szczeciński

1-1

Leśnik/Rossa Manowo

Odra Chojna

1-3

Ina Goleniów

Lech Czaplinek

1-1

Drawa Drawsko Pomorskie

Darzbór Szczecinek

0-3

Astra Ustronie Morskie

Sarmata Dobra

3-1

Hutnik Szczecin

Bałtyk Koszalin

0-0

Piast Chociwel

 

Kolejka 29

 

Sarmata Dobra

0-3

Piast Chociwel

Bałtyk Koszalin

6-1

Victoria 95 Przecław

Hutnik Szczecin

3-0

Darzbór Szczecinek

(wo)

Astra Ustronie Morskie

1-3

Lech Czaplinek

Drawa Drawsko Pomorskie

7-0

Odra Chojna

Ina Goleniów

0-3

Kluczevia Stargard Szczeciński

Leśnik/Rossa Manowo

0-3

Vineta Wolin

Gryf Kamień Pomorski

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

(wo)

 

Kolejka 30

 

Victoria 95 Przecław

2-0

Gryf Kamień Pomorski

Wybrzeże Rewalskie Rewal

0-3

Leśnik/Rossa Manowo

(wo)

Drużyna Wybrzeża wycofała się z rozgrywek

Vineta Wolin

2-0

Ina Goleniów

Kluczevia Stargard Szczeciński

2-4

Drawa Drawsko Pomorskie

Odra Chojna

1-0

Astra Ustronie Morskie

Lech Czaplinek

0-2

Hutnik Szczecin

Darzbór Szczecinek

1-3

Piast Chociwel

Sarmata Dobra

2-2

Bałtyk Koszalin

 

 

Seniorzy
Juniorzy
  • Kadra
  • Terminarz rozgrywek
  • Tabela ligowa
Drużyna ZEFIR WYSZEWO